Сливен 21 - В очакване на Коледа

  • 11 952
  • 283
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 48
 Добре дошли на новите попълнения на сливенската дружина Hug
 
 Кате,честит ти рожденик,да е жив и здрав!
 
 Да ви се оплача,вчера пътувахме до Елхово,с детето,страшно беше,60 км минахме за 4 часа.Не пътувайте в никакъв случай,аз още не мога да се освестя от тая лудост дето я предприехме.На връщане замалко да катастрофираме,на две педи спряхме пред отсрещната кола,пълен ужас.

 А за яслите-Мила я дадох напролет,все едно е според мен кога ще тръгне детето,важното е дали ще му хареса.По мои  наблюдения децата,които ходят с желание боледуват по-малко,което си е съвсем логично де,все пак стресът е главния виновник за срива на имунната система.А за яслите по кварталите и аз съм чувала,че винаги има свободни места.

 

Последна редакция: чт, 03 яну 2008, 19:51 от милче

# 241
  • Мнения: 48
 Дидка ,аз Мила я дадох на година и осем месеца ,за да си отдъхна малко,водих я по 3-4 дни в седмицата,понякога и по рядко,от 9.30 някъде и я вземах веднага след сън.Доста ми беше гузно признавам,но с работното време на мъжа ми и без помагачи наоколо,бях започнала да  откачам.
 

# 242
  • Мнения: 7 430
Милче, ние с Миро сме си в къщи двамцата и пак откачам Joy ...до понеделник де и после оставаме само с  baby_neutral

Вики го дадох на 1г. и 3м. и на втория ден вече спеше там (става въпрос за Канада), но с Мишата си мисля, че няма да стане толкова лесно...такова е лигавенце ooooh! и само ме търси Tired Но не спирам да се надявам де...и за 2 месеца да свикне - ще го понеса, само искам да му хареса в комапнията на другите дечица и госпожите Wink

# 243
  • Мнения: 62
И в нашата ясла както вече писах - в Даме Груев има свободни места както при Катето в Българка. Никола започна да спи  там чак на втория месец, щото госпожите ме разбраха че съм си отделила достатъчно време да свикне, пък що да не е половин ден като и без туй си плащам за цял... Wink  Не знам колко му харесва , но като го вземам е спокоен, не ми изглежда стресиран, така че въпреки многото ми колебания, като цяло съм доволна че е там. Дано Мишата свикне бързо.  Peace
Нели М, как сте?  Hug

# 244
  • Мнения: 54
ЗДРАВЕИТЕ МОМИЧЕТА
ЗА МНОГО ГОДИНИ И УСПЕШНА И ЩАСТЛИВА НОВА ГОДИНА.
НА 1 СРЕЩУ 2 СЕ ВЪРНАХМЕ ОТ ТУРЦИЯ БЕШЕ СТРАХОТНО.........НЯМАМ ДУМИ
В СЪБОТА ЩЕ СЛОЖА СНИМКИ ДА ГЛЕДАТЕ ЧЕ ВЕЧЕ ХОДЯ НА РАБОТА И НЯМАМ ВРЕМЕ........
ХАЙДЕ ЛЕКА........И МНОГО ЦЕЛУВКИ ОТ НАС


П.П.Добре дошли на новите момичета
       Честито на всички които са имали поводи да празнуват.........Силвина много сбъднати мечти
       Пъзле страхотни снимки......много сте сладки....и според мен София прилича на тати

Последна редакция: чт, 03 яну 2008, 21:14 от katerina_evro

# 245
  • Мнения: 271
Ха добра ви вечер!

Ууууу, какъв студ!

# 246
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 414
освен студ и какъв вятър нищо не остана от снега  #2gunfire да не можем да изведем децата да се порадват на снега откога го чакат милите

# 247
  • Мнения: 517
Здравейте, момичета.Скоро не съм писала, но по разбираеми причини. За много години! Живи и здрави бъдете.

прочетох,че има мами, чийто дечица са в яслата в Българка. И Вики е там в трета група. Вие в коя сте? Аз сега не я водя редовно, но скоро и това ще стане Simple Smile

# 248
  • Мнения: 2 000
Добро утро.
Гери, моя Пламен е в първа група, но може да го преместят във втора другата седмица, защото били доста дечица. Те тази седмица са сборна група и като гледам няма повече от 10 деца в яслата.

# 249
  • Мнения: 49
Хеееееей!
Как сте?Появявам се и аз за малко.
Бяхме на Котел за НГ.Тръгнахме на 2.01.към Сливен в14 ч. и
успяхме да се приберем към 20ч. #Crazy
От Петолъчката насам такова задръстване(от закъсали камиони)
Но все пак сме успели преди Голямото Задръстване,че като
гледам ТВ.
А да знаете на Котел какъв сняг,каква приказка!Не човеци,а цели планини и скулптури могат да се правят.
Хайде чао,засега и не пийте твърде по гоститата Joy

# 250
  • Мнения: 1 063
Здрасти,

Кате честит ти рожденик със закъснение, много здраве занапред му желая  bouquet

Дидка къде са децата, че сте сами....

Дано вече всички са се върнали по домовете си и няма закъсали хора и още по-зле деца сред снега Praynig
Дано и при Меги всичко е наред Praynig

Момичета, а знаете ли тук какъв кошмар е с детските, там където ходи Мони за Жоро няма никакъв шанс Sadи ще го записвам по другите квартали....

# 251
  • Мнения: 888
Хелоу,мацки..  Hug Hug пише ви една  започнала режим на хранене и фитнес бъдеща мацка  Crazy
Е сега вече като се похвалих,срам не срам-трябва да ходя че да не се излагам,ако се откажа  Laughing
Начало-63 кг.(признах си..нали сте мои хора)  Embarassed цел-отпреди година както бях - т.е.50 кг.  Rolling Eyes
Потупайте ме моля по рамото.....имам нужда  Blush

Гледахте ли новините?Даваха за хората на Карандила...които не могат да се приберат  Confused Тъй,че Ванюша...пак добре,че само с това сте се разминали наистина  Hug

# 252
  • Мнения: 888
Ейййй,никой не ще да ме потупва,значи  Crossing Arms Crossing Arms

# 253
  • Мнения: 1 063
 Joy
Айде аз направо ще те изплюща... Joy
Желая ти успех и в това начинание и скоро да се похвалиш с бленуваните килограми Hug

А за хората на Карандила нямам думи, току-що казаха, че има и бременна жена, а половината от хората били с температура....

# 254
  • Мнения: 48
 Хайде потуп и от мен Grinning
 Ама Рени,много амбициозна цел-13 кг,пожелавам ти да се харесаш на около 50 и нещо,иначе ставаш "роб" на кантара.Не бъди много критична!И сега изглеждаш добре Simple Smile
Аз съм осем килограма + след като родих дъщеря си,така си стоя вече три години.Понякога ми проблясва идеята за диета,за кратко обаче. Joy

Общи условия

Активация на акаунт