професията ви

  • 54 558
  • 771
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 013
Опитвам се да управлявам ветровете, дето се е...т в мозъка ми. Или съм ветропоказател  newsm78

А се бориш да станеш ветроукротител ли Joy  bouquet

# 91
  • София
  • Мнения: 2 896
Опитвам се да управлявам ветровете, дето се е...т в мозъка ми. Или съм ветропоказател  newsm78

А се бориш да станеш ветроукротител ли Joy  bouquet


Абе, мани мани, не е лесна, май по-скоро се боря да не ме отвее нанякъде силния, уж попътен вятър  ooooh!

# 92
  • Мнения: 16
приятно ми е да срещна колежка в женския форум, и аз съм спедитор

# 93
  • Мнения: 117
Инженер ВиК, но от както съм завършила, работя МАМА и май така ще продължава.... newsm78

# 94
  • Мнения: 1 224
приятно ми е да срещна колежка в женския форум, и аз съм спедитор
Я издай от коя фирма си Simple Smile И на мен ми е приятно  Hug

# 95
  • Мнения: 16
 Hugмалка транспортна почти неизвестна, семеен бизнес, няма мърдане Laughing, иначе по образование съм преводач, но в транспорта има повече емоция

# 96
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 608
Филолог по образование. След НГ, ако не ни мине котка път, започвам да работя за себе си.

# 97
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Разхождам се по улиците и от време на време се подпирам на някой електрически стълб да си почина Joy- абе , електроинженер ми викат!!!! buria

# 98
  • Мнения: 3 641
По образование мениджмънт и маркетинг и межд. икономика. Работя като Търговски мениджър по щастливо стечение на обстоятества Simple Smile

# 99
  • Мнения: 1 224
Hugмалка транспортна почти неизвестна, семеен бизнес, няма мърдане Laughing, иначе по образование съм преводач, но в транспорта има повече емоция
Хайде кажи,че ми стана ужасно интересно Simple Smile ТСК Корал - приятно ми е  Mr. Green

# 100
  • Linz
  • Мнения: 11 619
По образование- географ, но в момента се занимавам с разпространение на осветителни тела.

# 101
  • Мнения: 619
следвам -специалност финанси и си мечтая един ден да  бъде нещо такова  Hug

# 102
  • Мнения: 245
завърших консерваторията - магистър - пиано , но сега изкарах курс за фризьор и искам с това да се занимавам като ми свърши майчинството Simple Smile

# 103
журналист до мозъка на костите си  Joy Joy

# 104
  • СОФИЯ
  • Мнения: 860
Завършила съм в УНСС специалност Финанси, а работеща като Счети. Peace

Общи условия

Активация на акаунт