ЦДГ'Слънце" град Русе-много съм възмутена

  • 14 392
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 25 716
здравей те! преди 2 години аз имах подобен проблем в русе. дъщеря ми е на 5г. и не говори. записана беше в чучулига, от там я изгониха за 3 дни, в слънце отказаха да я приемат - небила за тях. след дълго ходене по лекари и изследвания се оказа че и няма нищо и някой ден ще проговори. аз също съм учител но в Професионал Гимназия след ходе в испектората по образование (РИО) - на всички нива, ресурсен център в русе, комисия за образованието към общината навсякаде ми казаха да си гледам детето внас - т.е.  напусни работа, което немога да си позволя защото имам и по-голям син. тогава се порових из списака на децките градини в русе имаго на сайта на РИО и попаднах на специализирана градина Пинокио - обадих се срещнах се с директорката Ценка Тодорова обясних и случая. сега ходим там и много съм доволна. та мисалта ми беше - на всякаде ударих на камък никой ни6то не направи в институциите аз бях винаги и моето виновни. ЗАДА ГИ МАХНЕМ ИМА САМО ЕДИН НАЧИН - МАХНЕТЕ СИ ДЕЦАТА ОТ ТЕЗИ ДВЕ ГАДНИ ЗА МЕН ГРАДИНИ.  теб съм в борбата ама неим давай заплатите в рацете, защото те ядат от нашите деца и са длъжни да се грижат за тях както всички нас, ако не да ходят да метат улиците. успех в борбата ти! Simple Smile


Оооо, не!  ooooh!
Много те моля, спри дотук!  Praynig

ПП Още повече те моля да напишеш в коя "професионал гимназия" си учител, за да си махнат по-скоро децата оттам другите родители!

# 46
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
малко оспамвам темата, но не се сдържам

Цветанке, наистина ако си учителка в ПГ, и се чудиш на отношението към детето ти в детската градина, замисляш ли се колко граматически грешен ти е поста и колко трудно се чете така

явно и в детските градини, и в ПГ има учители, на които мястото изобщо не им е там да учат децата ни, нека не слагаме всички под един знаменател, малко толерантност

Общи условия

Активация на акаунт