Козметика за лице - бременна?

  • 13 153
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 991
Homesick, много ме съмнява, че в кремовете се влага толкова вит А, че да стане това предозиране.

Ами то кремовете не са единственият източник. Отделно е храната, допълнително приеманите витамини. Почти всички книги и източници в интернет, до които съм имала достъп предупреждават бременните да избягват козметични продукти съдържащи Ретинол А. Може и да е поради факта, че тук (в щатите) всички задължително пият витамини през цялата бременност, че и преди това.

# 16
  • хасково
  • Мнения: 378
Аз искам да попитам тези от вас,който са имали пъпки по лицето по време на бременност с какво са ги третирали? При мен положението е трагично,никога не съм имала пъпки,а сега съм като в пубертета.От месец използвам един тоник на ейвън за мазна кожа и лосион към него,но абсолютно никакъв ефект.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 9 720
Аз искам да попитам тези от вас,който са имали пъпки по лицето по време на бременност с какво са ги третирали? При мен положението е трагично,никога не съм имала пъпки,а сега съм като в пубертета.От месец използвам един тоник на ейвън за мазна кожа и лосион към него,но абсолютно никакъв ефект.

И аз съм така. Страшен обрив имам, не знам какво да слагам вече newsm78

# 18
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
мога да ти препоръчам цялата серия на Кокона майка на прилична цена, поне ако при теб няма ефект няма да те е яд че си хвърлила толкова пари на вятъра, аз през цялата си бременност а и сега ползвам масажния крем против стрии и маслото за бюст, имам само 2 малки стрии на дупето.

# 19
  • Мнения: 9 973
нищо не помага Peace

# 20
  • Мнения: 8 999
Консултирай се задължително с дерматолог. Всички кремове, които ти препоръчват няма да ти навредят, но най-вероятно няма и да помогнат.

Общи условия

Активация на акаунт