два въпроса...

  • 2 333
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Гласувах за Дева, защото съм го ползвала и не е лош. Не че имаше замайващ ефект, но все пак, не ми подейства и зле.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Аз си купувам насипен зелен чай. В дрогериите има различни - натурален, с различни сушени плодове и др. 100гр. са около 7 лв. Правя си го в  специални чаши с цедка   kaffeetrmker_2

# 17
  • Мнения: 420
аз мисля да си взема в пакетчета но незнам от аптеките ли да го търся или може би в билковите аптеки?

# 18
  • Мнения: 4 435
аз мисля да си взема в пакетчета но незнам от аптеките ли да го търся или може би в билковите аптеки?


Аз не смятам,че зеленият чай помага.Майка ми го пие всяка вечер от няколко години,вече над 4.Еми да ви кажа,ефект върху целулита няма.

# 19
  • Мнения: 7 723
От двете- ДЕВА Peace

# 20
  • Мнения: 420
Slav4e_Av4e  аз не го искам против целулит,просто чувам че е много полезен и за кожата и за подържане на килограмите...

# 21
# 22
  • Мнения: 4 435
Slav4e_Av4e  аз не го искам против целулит,просто чувам че е много полезен и за кожата и за подържане на килограмите...

От това,което виждам при нея,има ефект единствено върху метаболизма й.Нищо друго.Нито кожа,нито килограми.Естествено всеки сам решава за себе си. Peace

# 23
  • Мнения: X
не гласувах за нито един от двата, не съм ги пробвала,не знам,но знам,че спорт му е майката Wink

# 24
  • Мнения: 337
Да се включа по въпроса за зеления чай, купувам TWININGS, английски е, 20 пакетчета са. Има го в Била за 3,90. Харесва ми, има чист и с мента. Ти избираш. Има и много хубав с мед, ванилия и лайка, пак на тази фирма. Аз не разбрах ти заради целулита ли питаш за чай или просто незнаеш какъв да избереш. Целулита го мори само спорт, аз такива продукти не използвам, а и не вярвам,че помагат. Все пак успех Peace

# 25
  • Мнения: 2 673
нито един от двата

# 26
  • Мнения: 145
За антицелулитните гелове - не мога да помогна.

За зеления чай - този, който продават в магазините за кафе, по възможност без примеси (има прим. зелен чай с жасмин и др. подобни). 100 грама е около 6 лева, но стига за доста дълго време, дори и при ежедневно пиене. Също и зеления чай на пакетчета на Биопрограма не е лош. Не ми допада този на Пикуик.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз да розовата Дева говорех,дето е с отслабващо и стягащо действие.
Към авторката-вземи си и двата,мажи единия краг и т.н с едното,другия с другото и ще видиш кой е по добър. Laughing

# 28
# 29
  • Мнения: 26
Само с мазане наистина не става. Аз правя няколко неща и определено има ефект: движение, ходене пеша при възможност, поне 2 литра вода на ден, търкане с утайка от кафе и розовия дева слим Peace

Общи условия

Активация на акаунт