отпусната кожа по бедрата-има ли разрешение?

  • 11 502
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 679
Посъветвай се с козметик - може с някоя подходяща процедура да решиш проблема.

# 16
  • Мнения: 1 455
Само с упражнения няма как да стегнеш веднъж отпусналата се кожа. Трябват ти разни процедури, но пък те излизат скъпо  Tired .

# 17
  • Мнения: 875
да не си получила стрии от вътрешната страна на бедрата?  newsm78

# 18
  • Мнения: 1 111
За мен само спортът е решение.Вземи си дисковете на Синди,програмата за бедрата е много хубава и с добър ефект.

# 19
  • Мнения: 779
 trqbva ti fitnes.....ne6to ot sorta na do 4as na pateka+kros trenajor,....mnogo 4esto,..pone 3 pati sedmi4no,i ako ograni4i6 sladko,hlqb,abe i vaob6te porciite hrana,stava6 super.....
trqbva samo mn volq za tova,jelanie......

# 20
  • Мнения: 19 302
аз получих подобен проблем след раждането.
сега ходя на фитнес от 7 седмици и като че ли има минимален ефект.по  принцип ефектът идва след поне три месеца.

# 21
Благодаря ви за окуражителните отговори,истината е,че и аз самата не мога да разбера какво точно ми е,нямам стрии по вътрешната част на бедрата,просто са мноооооого меки от всички страни дори и дупето и като варвя всичко се тресе,затова се чудя ако си стегна мускулите дали всичко ще се изглади newsm78.Имам чувството,че всичките мускули по мен са отпуснати,незнам...

# 22
  • Мнения: 1 417
Спорт му е цаката Simple Smile Аз съм в долу горе в същото положение, само дето съм по-дъртичка и проблема по-трудно и бавно се разрешава. Аз също напълнях с 2кг , които ми се лепнаха на дупето освен това и год. си казват думата и лека по-лека, както бях слабичка, така станах и отпуснатичка Confused От нач. на октомври се взех в ръце и започнах упражнения всяка сутрин и вечер без изключени, даже и по всяко време, като имам 5 мин. свободни напади, клекове и такива странични не знам как се казват за талията и паласките. Започнах и фитнес - 1м, заминах на почивка и всяка сутрин тичах +фитнес, ами вече има резултат за дупето - постегна се, повдигна се, грозните месца дето се подаваха над колана ми значително намаляха Grinning Вътрешната част обаче явно трябва да се атакува по-дълго. Сега след празниците съм се омързеливила, ама трябва много упоритост. Вчера се видях с една приятелка, която понапълня в дупето и краката в бременноста, но спортува упорито - почти всеки ден е на фитнес от 3 год. резултата е  newsm10 Дори и преди да роди не е имала такова тяло.
За вътрешната част има много упражнения в каланетиката, лягаш на една страна, сгъваш краката в коленете и повдигаш /отлепяш го от долния/ горния крак на малки степени, трябва да усетиш напрежение. Във фитнеса има такъв уред за вътрешна и външна част. Във форума на тялото има много линкове с упражнения и съвети. Дерзай и скоро ще видиш резултата Wink

Последна редакция: пт, 04 яну 2008, 19:43 от mi6i

# 23
Спорт му е цаката Simple Smile Аз съм в долу горе в същото положение, само дето съм по-дъртичка и проблема по-трудно и бавно се разрешава. Аз също напълнях с 2кг , които ми се лепнаха на дупето освен това и год. си казват думата и лека по-лека, както бях слабичка, така станах и отпуснатичка Confused От нач. на октомври се взех в ръце и започнах упражнения всяка сутрин и вечер без изключени, даже и по всяко време, като имам 5 мин. свободни напади, клекове и такива странични не знам как се казват за талията и паласките. Започнах и фитнес - 1м, заминах на почивка и всяка сутрин тичах +фитнес, ами вече има резултат за дупето - постегна се, повдигна се, грозните месца дето се подаваха над колана ми значително намаляха Grinning Вътрешната част обаче явно трябва да се атакува по-дълго. Сега след празниците съм се омързеливила, ама трябва много упоритост. Вчера се видях с една приятелка, която понапълня в дупето и краката в бременноста, но спортува упорито - почти всеки ден е на фитнес от 3 год. резултата е  newsm10 Дори и преди да роди не е имала такова тяло.
За вътрешната част има много упражнения в каланетиката, лягаш на една страна, сгъваш краката в коленете и повдигаш /отлепяш го от долния/ горния крак на малки степени, трябва да усетиш напрежение. Във фитнеса има такъв уред за вътрешна и външна част. Във форума на тялото има много линкове с упражнения и съвети. Дерзай и скоро ще видиш резултата Wink


Благодаря,утре отивам да се запиша на фитнес,има и инструктор,дано успея!

Като видя резултат веднага ще пиша.Пожелайте ми успех и аз ви желая на всички,които се борите! smile3503

# 24
  • Мнения: 2 414
Според мен е хубаво да тръгнеш на фитнес с инструктор. Peace

# 25
Днес ми беше първия ден,да,има инструктор,ще видим какво ще стане.

Все повече се замислям,че това не е никаква отпусната кожа,а си е чист целулит.Ако след 3-4 месеца не се поизглади мисля да започна мезотерапия.Да видим дали ще оправи проблема! newsm78

Жена без работа мисли само за глупости!!! smile3503

# 26
  • Мнения: 19 302
каква е тази мезотерапия?
аз честно казано имам чувството,че целулита ми се увеличи още повече от ходенето на фитнес.не знам дали си въобразявам,но онзи ден се погледнах и ми се стори ,че краката ми са още по-зле.въпреки че са започнали да се стягат,кожата не става гладка,а напротив с още повече дупки.

# 27
Здравейте,ето,че мина почти месец откакто ходя на фитнес,ходя понеделник,сряда и петък на аеробика,а вторник и четвъртък на машините във фитнес залата.Чувствам се страхотно,отслабнах доста,дори на ниакои снимки имам малко болнав вид,въпреки,че сега ям повече отпреди да започна да спортувам,и краката ми започнаха да се стягат,вече не се тресат както преди,но има какво още да се желае.Струва ми се ,че кожата започна да се поизглажда,но незнам дали не си въобразявам.Ще видя като мине още някои месец.

За сега е това,ще ви държа в течение!Чао!!! smile3503

Общи условия

Активация на акаунт