Коледен Фотошоп 48

  • 29 676
  • 549
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 985
Момичета,кажете си мнението,че ми е първи опит за такова нещо.До сега не бях рязала,а и никога не съм правила подобен колаж. PraynigБлагодаря ви предварително Hug



Дамаянти,много е сладка,и детенцето и рамката! Heart Eyes
Ели,много сладка и шаренка Hug
katyadjin,супер! Grinning

# 16
  • Мнения: 2 616
Ми, според мен много красиво се е случило  Heart Eyes От къде го намери тоя приказен пейзаж?
Дамаянти, ти от къде я познаваш палечка, Ния. Много е красива девойката.
Весенце, благодаря за пожеланията. Много ти е гот аватара  Laughing
Ели, хич даже не си забравила да рамкираш, даже. Искам и аз такава игличка с надписче Smile  Embarassed

# 17
  • Мнения: 2 270
чочка-дай малко тен на лицето,че малко страховито изглежда така.Иначе е добре
Ели-много хубава рамка
Кате-страхотно летище си спретнала
АЗ пък обратно на другите правя летни рамки

# 18
  • София
  • Мнения: 2 161
Да се разпиша и аз в новата тема

# 19
  • Мнения: 985
Благодаря,сега се наемам да я дооправя.Пейзажът не помня от къде съм го сваляла,но го качих в библиотеката. Grinning

# 20
  • Мнения: 1 182
Мад-страшно много ми харесва.Чудесна рамка  bouquet
Ани-нямам думи.Ще споделиш ли как направи снимката да е накъдрена по краищата?
Чочке-колажа е чудесен.Харесва ми.Направи личицето с тен наистина.

Хайде и аз да си покажа поправките.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Катя - много Коледно и снежно настроение носи летището. Хареса ми.
Ани - лятната рамка е чудна  Peace

Лати - на мен поправката ми харесва повече.

Ето нещо от мен вместо запис:


Знам, че буквите са разтегнати и пикселизирани, но държах да са точно тези  Embarassed

# 22
  • Мнения: 1 237
Записвам се без рамка  Embarassed,ама в момента нямам време за ФШ.
MadGirl ,според мен ,ако цялата рамка е хоризонтална ще е по-добре.Иначе ми харесва.
Latibouquet

# 23
  • Мнения: 858
Mimoza нямам снимки затова не я рамкирам-но дядо Коледа като ме зарадва с фотоапарат почвам да я тормозя  Mr. Green
Чочка много сладка Heart Eyes
MadGirl и аз мисля че хоризонтална ще е по добре.Аз бих намалила малко коледната звезда и другият елемент че идват малко големи в сравнение със снимката Peace
Lati харесва ми поправката Heart EyesМалко ми червенее снимката ама може и да е от моя монитор.
ani69 как и се зарадвах на тази рамка в този студ Joy-искам да е лято  grinning039
Джони може да махнеш зелената звездичка от лицето на детето.Аз бих махнала двете листчета които са под снимката-или поне ги закачи с нещо Peace

# 24
  • Мнения: 2 587
Записвам се с друг вариант на календара:

Този най много се хареса на мъжа ми.Вече разпечатих четири различни варианта и от всичките първият с маргаритките излезе най-добре,макар че най-не ми харесваше преди.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 161
Благодаря ви ,
Знам ,че хоризонтална ще е по - добре , но първоначално я направих за една друга снимка (чуждо бебе ) , та понеже ми хареса как стана реших да я сложа на Хриси  Mr. Green а не ми се преправвяше всичко  Blush

# 26
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
дамаянти кардена,некрадена много готина се е получила  Peace може ли коледното дръвче и надписа да го метнеш някъде
EliG много свежо
ани сгря ме в този мразовит ден ... харесва ми
кате бравос
чочке освен с рязането,защото си личи и наистина може да се потрудиш още, някак си детенцето ми се губи във цялата картина ,тъмната косичка се слива с тъмния фон отзад и се губи ... като погледна колажа изпъква къщата а детето не се забелязва толкава ... ани е дала добър съвет
мад ако оставиш да е вертикална цялата рамка,завърти и самата снимка да е вертикална или обратно
лати преработката ми харесва много повече
джони на буквичките дай малко unsharp mask  Wink
jmoto само незнам дали няма да кръцнат леко от краищата януари и декември
отивам да сътворя някоя рамка ... дано хлапето да спинка  Mr. Green

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Записвам се с рамка. Повече се постарах над снимката. Вие кажете дали ви харесва защото е за подарък.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 161
mle4ko харесва ми как си омекотила снимката  само малко ми се губи горната част на кораба  Hug
Можеш малко мидички да сложиш  Peace

# 29
  • Мнения: 985
ето я и моята преправена.


Ани,много е хубава. Peace
Лати,много е по-добре е с поправките Hug
Млечко,хубава е,но и на мен ми се губи кораба Peace
jmoto,така е много по-добре,отколкото с цветята Wink
Мад,харесва ми Grinning

Общи условия

Активация на акаунт