Коледен Фотошоп 48

  • 29 706
  • 549
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 167
Кате Hug

# 76
  • София
  • Мнения: 4 031
Калаза, много сполучлива комбинация от цветове!
Мишолина, твоята е толкова свежа и весела, много ми харесва!
Ати, много ти е сладка калинката, ама и аз не знам как да я "приземиш"
Мимозче, първата повече ми харесва, не знам защо , на втората бих променила леко цвета на блузката , да стане по-тъмно червено , като елхичката , и си мисля, че една по-тъничка панделка, от тези дето са като връзчици би стояла по-добре, или пък зелена панделка.Но ако си ги разпечетала вече, мисля че и така са мноооого , много празнични и ще ги харесат бабите!!!
И последно - особено съм впечатлена от последните на Млечко и на Карменчето
Ивелина, надписа са отделните букви и една игла, ето от тук http://gimpetdigiscrap.canalblog.com/archives/2007/11/25/7013288.html
Ето две празнични от мен, снимките не са хубави, но пък исках да направя такива рамки:




# 77
  • Мнения: 22 479
Питах и в предната тема, но никой не обърна внимание.

Все пак да попитам още веднъж.
Търся заготовка, по-скоро идеи за изработване на фирмени папки.
Ако някой е мяркал сайт, на който да има нещо подобно, що съм му благодарна да ми даде линк.
Също така и различни фонове ми вършат работа.

# 78
  • Мнения: 4 116
Мишолена, има филм с пчелите ли? Пак не съм в час явно. В мак донолдс ни дадоха пчели и се чудех откъде са ги измислили, а то каква била работата.... А ние ги кръстихме Мая и Уили  Joy

# 79
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444

http://dianastoimenova.multiply.com/photos/hi-res/11/17?xurl=%2F … 2Fphoto%2F11%2F17

Личи си, че не съм на работа и имам баба да ми помага в домакинството  Wink

EliG, при така старателно написано писмо Дядо Коледа няма как да откаже на Мише, нали  Grinning
Mirama , не знам как да ти помогна, все пак трябва някаква идея с какво се занимава тази фирма... На конкретен сайт не съм попадала, но пък в сайтове на рекламни агенции съм мяркала по 2-3 идеи

Последна редакция: нд, 23 дек 2007, 16:27 от diddi

# 80
  • Мнения: 948
Ели, много хубаво писмо  Simple Smile; намери ли касов апарат  Crazy

Диди, иска ми се на мен да се овъргалям в този сняг; тук няма, и няма и да има  Tired Калаза, голяма красота; едно спокойствие зимно има; много си добра. Как ги сля тези два фона да преливат така? Този с точките и червения?

Да, филма е Bee Movie, за пчелички...На мен много ми се гледаше, защото е на Зайнфелд  Sunglasses, и реших, че на Мариана и е време. Пропуснала съм да сложа пуканки в рамката, но първото и кино беше съвсем на ниво; гледа детето, почти не загуби търпение. Не знам какво разбра, ама аз се похилих с дечурлигата.

# 81
  • Мнения: 1 873
ЕлиГ  Shocked много хубаво пишете за 5 годишни!!!!!Втората рамка ми е фаворит.

Калаза страхотна е.Обработката на снимката е много добра.

misholina Изгледа ли целия филм?  Simple Smile

Последна редакция: нд, 23 дек 2007, 17:53 от KaРмeНчеТо

# 82
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
KaРмeНчеТо, много идейно   bouquet

# 83
# 84
  • Мнения: 6 039
99.90% от рамките са страхотни
много ме впечатлиха 2 рамки на Кармен, на тема Коледа ми е доста трудно, но нейните ме предизвикват да открадна идея Mr. Green Mr. Green

аз имам няколко нови рамки, но няма да ги пускам в темата, на който му се гледа -
http://malena2004.multiply.com/photos/album/311

на рамката не обръщайте внимание Embarassed - но рисунката исках да запечатам в спомен Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 1 873
99.90% от рамките са страхотни
много ме впечатлиха 2 рамки на Кармен, на тема Коледа ми е доста трудно, но нейните ме предизвикват да открадна идея Mr. Green Mr. Green



Благодаря, голям комплимент!
Много е яка рисунката, Малена явно наследява таланта на родителите си, рамката също е много хубава, незнам какво не й харесваш.

# 86
  • Мнения: 458
Да се запиша и аз докато не сте изписали и тази тема  Mr. Green
Малена, много хубав Дщдо Коледа  Hug
Мад, харесва ми, само малко ми се слива снимката с фона  newsm78
Карменче, мнооого готин декември  Hug
ЕлиГ, и двете много ми харесват. Дано малката получи касов апарат за Коледа  Hug
Калаза, страааааааааааянаааааааааа. Браво   bouquet
А двете рамки на принцесата Габунка на Янич са супер. Сигурна съм, че Янето много ще се зарадва.
Аз най-после измъдрих една от РД на Виктор. Не е нищо особено и ще се радвам да я подобря с ваша помощ  Hug


http://images.gstaykova.multiply.com/image/3/photos/18/orig/87/m … amp;nmid=46722264

Лека вечер на всички!

# 87
  • Мнения: 1 084
запис Simple Smile), за да ви слвдя Simple Smile)))

# 88
  • София
  • Мнения: 7 242
Аз не мога още да ви коментирам, но всичко много, много ми харесва Grinning.
Малко ми е неудобно да пускам точно след Сейдж, от която безкрайно се възхищавам Grinning Обаче след малко ме подхващат предпразничните приготовления и надали ще стигна до компа пак...

# 89
  • Мнения: 2 270
Сейдж-Прекраснааааааааааааааааааа

Лекси-същоооооо


Карменчето отново съм впечатлена

Биляна-не мога да видя твоите. CryНе мога да се оправя с това мулти.Какво трябва да направя за да виждам рамките ти Rolling Eyes

gabby-много тежка тази синята рамка -иначе идеята е прекрасна
diddi -Снимката със снега е прекрасна-изпълнението страхотно.Браво 
MadGirl-вкара малко пролетно настроение  bouquet
EliG-впечатлена съм от последните ти рамки  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт