Днес съм щастлив(а) / тъжен(на),защото....-4

  • 12 229
  • 302
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 17 283
Къде го тоз хубав ден, бе, Сиси, тук такъв студ и мъгла се стелят ...

# 31
  • Мнения: 2 336
В Пловдив времето беше разкошно за този сезон.  Sunglasses
Джали, виждам как драпаш със сетни сили да ми влееш малко надежда и позитивизъм. За което искрено ти благодаря!   bouquet Имам нужда някой да ме сваля на земята и да ми покаже, че животът ми не е свършил, а може би сега започва. Предполагам, че за в бъдеще нещата едно по едно ще си подреждат, но сега от най - елементарните работи се влияя и дразня.
Сега ми е спокойно. Утре ще ходя в майка ми за няколко дни. Там ще ми помагат с бебето и с Ицко, че за две седмици луднах. Ще имам и малко повече свободно време да излизам. Надявам се вече да се отърся от БНД и постоянните си мисли - Защо стана така, защо направи той онова...
Пожелавам ви да изкарате празниците весело! Пожелавам ви да сте усмихнати, ведри и позитивни! На дечицата ви дядо Коледа да донесе много и хубави подаръци. А също така да не забрави и майките им.   Wink
У майка вече няма нет така че няма да мога да ви пиша, но ще прескачам до комшийката поне да ви попрочитам.
Много ви обичкам, момичета!  Heart Eyes

Мали прозвуча все едно се прощавам с вас, ама не се надявайте, че ще се отървете от мен!  Naughty

# 32
  • Мнения: 2 863
Сиси, моля те гледай този филм, за който писах в другата тема.... плийз Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 2 336
Имам го свален от няколко месеца и все се каня. Като се прибера обещавам, че ще го гледам.  tv

# 34
  • Мнения: 26
Сиси ти от Пловдив ли си или аз се обърках нещо,мислих си,че само аз съм от Пловдив  newsm78 Mr. Green
Аз съм и тъжна и весела,хаос е в душата ми,ама така ще е сигур има оше доста време докато се отърся от негативните емоции в мен.. Embarassed
Весели Празници на всички..  madnoel People Santa Close-mas: santa2 Nature Snowman newsm81

# 35
  • Мнения: 911
аз пък съм много доволна - цяла вечер опаковах подаръци  Heart Eyes умирам си от кеф да напазарувам подаръци и после да ги направя чудни и красиви!  Grinning

на всички = МНОГО ПОДАРЪЦИ ПОЖЕЛАВАМ!!!

# 36
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Аз днес съм с болящи очи . Mr. Green

# 37
  • Мнения: 420
Таjно ми е. Не само днес.От много дни. Защото...ами щом ми е таjно, значи има защо, да не задълбавам, че още по-таjно.
66ти сонет на Shakespeare..................

# 38
  • Мнения: 2 863
 и на мен ми е тъжно.... четири години влача на буксир един човек да си обича детето.... ама се изморих и нямам сили вече....

# 39
  • Мнения: 6 315
Ок съм за сега. Щастлива, че съм си с детето  Simple Smile. Разбрах, че наистина има хора, които много ме обичат и са готови да ми помогнат във всичко! Поклон пред истинските приятели.

Джали, не можеш да накараш някого да обича или да показва обич, освен ако той не желае. Мъдра жена си, знаеш това по-добре от мен!

Канадиан, голяма прегръдка от мен.

Радвам се, че има толкова момичета в добро настроение днес (макар и с болящи очи, хихи)!

# 40
  • Мнения: 2 863
Марги, знам да.... и не съм мъдра, изобщо...... не знам как го добих тоз образ тука сред вас.... за такива като мен хората казват:  "не  слушай какво говори- гледай какво прави".....

# 41
  • София
  • Мнения: 17 283
Да бе, Джали, ама ние понеже не те виждаме какво правиш, а само те слушаме какво говориш, сме решили че си най-мъдра на света  Joy
Не се сърди, думите ти наистина винаги звучат толкова мъдро и отрезвяващо, че няма как да не ти изградим тоя образ  Heart Eyes

# 42
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Не се смей,Марги : Naughty,нали се сещаш защо ме болят?! Rolling Eyes Hug

# 43
  • Мнения: 451
Джали,виждаш ли какво става,когато ти имаш проблем ,всички мълчим и не знаем какво да ти кажем Sad Стана като обущаря и децата му,дето ходели боси...
Откакто аз съм тук,ти почти не говориш за себе си,а само нас измъкваш.
И сякаж сме приели,че нашата мъдра Джали си няма други грижи ,освен нашите.

Ами,знаеш ли,той ,че си обича детето ,си го обича-кръвта вода не става,винаги съм го казвала и с малки изключения е така.Може би просто не може да го покаже по начина,който ти би искала.Ти си казвала,че като се намалят претенциите към някого по-лесно приемаш поведението му,демек,като не очакваш много.Знам,че е трудно. И аз скоро имах такива разговори с БНД-то,да спре да "употребява" дъщеря ни,когато на него му е удобно,а да направи и някоя жертва.
Много сме говорили за У-хроомозомата #2gunfire #Cussing out

Прегръщам те Hug

# 44
  • Мнения: 911
и на мен ми е тъжно.... четири години влача на буксир един човек да си обича детето.... ама се изморих и нямам сили вече....

 Tired

Jaly,

откакто "те познавам" все се чудя как си го правила това - да влачиш някого да обича - особено пък детето си......струва ми се някак невъзможно.

аз май вече започвам да вярвам, че не всички хора могат да обичат. просто нямат с какво. или никой не ги е научил, когато е трябвало. а явно на стари години това не се учи...

Не бъди тъжна! Знаеш как да се справиш - нали си ни мъдрецът тък! - обичай за двама!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт