Умеете ли да разговаряте с мъжете си?

  • 2 238
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 225
Уж умея, но мъжът ми е един черен Скорпион и понякога си пада малко професор,с което ме изважда от равновесие. На пример, снощи се прибира и аз му казвам,че детето цял ден е мрънкало и ревало,сигурно от зъбките, които сега и разтат, а той вика "Ама ти трябва да се занимаваш повече с нея".

мъжка му работа  Laughing

# 16
  • Мнения: 1 217
Аз съм Козирог той е Рак във всички писания за зодиите това е една от неподходящите комбинации за партньорство, доста често се случва да говорим на различни езици, но пък си се обичаме.
Само че ние сме обратното. Mr. Green
Ама ние въобще не си говорим.

# 17
  • Мнения: 1 225
Аз съм Козирог той е Рак във всички писания за зодиите това е една от неподходящите комбинации за партньорство, доста често се случва да говорим на различни езици, но пък си се обичаме.
Само че ние сме обратното. Mr. Green
Ама ние въобще не си говорим.
Козирозите са големи сръдльовци - и аз мога да мълча много дълго време  Embarassed

# 18
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Мъжът ми е най-добрият ми приятел.
Никога не съм подозирала, че с мъж мога да говоря свободно по всички теми, но с него мога.
Не знам дали се дължи на зодиите ни - аз съм Козирог, той Телец. Или на това, че има 2 сестри и е свикнал да разговаря с тях. Но той ми е любимата компания за разговори, четем си мислите, продължаваме си изреченията, дори с поглед се разбираме.
Това доста помага, защото моя английски не перфектен и не винаги мога да се изкажа много правилно, а той 5 думи на кръст знае на български.

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
и аз искам така, но не сме си паснали и въпреки това сме инати и сме решили да живеем заедно напук ...

# 20
Ами с мъжа ми имаме доста различни интереси. НЯмаме много теми на разговор извън семейството и ежедневието. Но май по-скоро сме от хората, които не са особено амбициозни и не задълбават в определени сфери. И за това не сядаме да обсъждаме разни фундаментални неща. Но стане ли дума за отношенията ни, семейството ни, ежедневието ни - разговаряме и още как! Вярно е, че говорим на различни езици (Марсиански и Венерически  Mr. Green), но не беше трудно да ги научим и да се разберем. Пу-пу-пу!  #Crazy Според мен за разбирателството и сговорчивостта между един мъж и една жена има нещо общо астрологията. Аз съм риба, той е рак. В хороскопа пише, че по начало се разбираме.  newsm78 Та така - разбираме какво искаме да кажем, значи разговаряме сполучливо. Де да правехме и секс така... Ама не - тук се разминаваме безкрайно. Тка че няма идеално щастие - правете си сметката!
А иначе обикновено вечер няма какво да си кажем. Аз не обичам мълчанието и за това ръся майтапи, но пък в началото много се засягаше от тях...

# 21
  • Мнения: 172
На нас все времето ни е малко и не можем всичко да си кажем. Винаги имаме какво да споделим, във всяко едно отношение.
Имаше един момент в който той отсъстваше от страната по работа и говорехме вечер по телефона мнооого време. Една нощ се събудих с думите "Хайде да спим, че вече е много късно", когато се чух да го изричам осъзнах, че сме затворили преди часове...
Не мога да си представя живота, без комуникация с него. Не мога и да опиша нуждата, която изпитваме от разговорите, които водим. Така е от години.
Като ученици още (тогава не бяхме в интимни отношения) говорехме цяла нощ по телефона и затваряхме, когато идваше време да излизаме, за да не закъснеем. Ходехме като парцали от недоспиване през деня, но все заедно, и все с приказки на уста.
.................като ви чета си мисля, че не сме в час и двамата  newsm78

# 22
  • Мнения: 8 952
Според мен истината е че женените мъже не обичат да разговарят със съпругите си, не обичат да бъдат разпитвани, не обичат да бъдат ангажирани, не обичат да им се споделя и т. н В противен случай става лошо.


Този коментар определено мнооого ме озадачи  Rolling Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 443
може би се има предвид, че не обичат да споделят, когато имат проблеми

# 24
  • Мнения: 11
 Hug Добре дошла и на теб !!!!!
Аз съм близнак, а той риба.....Joy Joy Joy...хич не обича да говори с мен, особено за по-сериозни теми, засягащи взаимоотношенията ни. Иначе приказва ...

# 25
  • Мнения: 165
Според мен истината е че женените мъже не обичат да разговарят със съпругите си, не обичат да бъдат разпитвани, не обичат да бъдат ангажирани, не обичат да им се споделя и т. н В противен случай става лошо.


Това е глупаво. Кое става лошо?

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Според мен истината е че женените мъже не обичат да разговарят със съпругите си, не обичат да бъдат разпитвани, не обичат да бъдат ангажирани, не обичат да им се споделя и т. н В противен случай става лошо.

Не съм съгласна с това.С моя съпруг винаги сме можели да разговаряме и то за всичко,така е и до днес.Споделяме си най-различни неща и честно казано не го възприемам като нещо кой знае какво защото в крайна сметка какво правят двама души заедно след като един разговор нормално не могат да проведат?

# 27
  • Мнения: 6 167
Да, умея. Но и той умее. 
Да не повярваш сме и женени Laughing

# 28
  • Мнения: 1 015
Да ти кажа, знам за привърженичките тук на разговорите с половинките, принципно аз говоря много с мъжа ми, но той предпочита, когато има проблем просто бурята да отмине и толкова! Винаги съм му казвала, че по този начин не си решаваме проблема, но... той си действа по неговия начин!Да не говорим, че обикновено когато говорим за проблемите си, прераства в караница!Така, че не насилвам нещата и действам според ситуацията...

# 29
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Мъжът ми е най-добрият ми приятел.
...... дори с поглед се разбираме.

И ние сме така.
Не знам дали е от зодиите или от това, че бяхме просто приятели 1 година и нещо, преди да станем гаджета, а 2 седмици по-късно заживяхме заедно.

Общи условия

Активация на акаунт