Спите ли със сутиен?

  • 16 251
  • 323
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 335
Никога,а и дори в кьщи не нося сутиен Peace

# 286
  • Мнения: 7 201
Аз пък-да! Sunglasses

# 287
  • Мнения: 368
не никога

# 288
  • Мнения: 1 205
Не - адски неудобно е, а и според мен вредно.
Когато си лягам свалям и всички бижута.

# 289
  • Мнения: 281
Аз съм с по-пищен бюст и не мога да си представя да нося сутиен повече от необходимото за едно денонощие. Нощем го свалям, понякога и вечер, когато не очаквам някой непознат да се появи на вратата. Изключение правят някои много редки случаи, в които преди цикъл имам болки в гърдите и ми 'опъват', тогава сутиена е задължителен.

И аз така Crazy

# 290
  • Мнения: 173
Не,спя гола и чакам да ми излезе късмета...

# 291
  • Мнения: 2 015
Тъкмо си мислех, че само аз правя така!
Аз съм с по-пищен бюст и не мога да си представя да нося сутиен повече от необходимото за едно денонощие. Нощем го свалям, понякога и вечер, когато не очаквам някой непознат да се появи на вратата. Изключение правят някои много редки случаи, в които преди цикъл имам болки в гърдите и ми 'опъват', тогава сутиена е задължителен.
И аз съм с големи гърди и не мога да си представя как ще ги мачкам без сутиен newsm78

# 292
  • Мнения: 2 172
Хайде и аз да си кажа Simple Smile
Със сутиен не спя никога, неудобно ми е, нося го само когато излизам...Също така не мога да спя с прашки  Naughty
По-удобни са ми памучни "гащи"  Laughing

Все едно аз съм го писала  Hug

# 293
  • Мнения: 9 865
Сутиените ги нося само навън, понякога даже и навън не нося... то какво ли да крепя толкова.
Не мога да спя със сутиен, имам чувството, че се задушавам, обикновено съм само с пижамка или тениска.

# 294
  • София
  • Мнения: 38
Хайде и аз да си кажа Simple Smile
Със сутиен не спя никога, неудобно ми е, нося го само когато излизам...Също така не мога да спя с прашки  Naughty
По-удобни са ми памучни "гащи"  Laughing

Все едно аз съм го писала  Hug

И аз, и аз...  Peace

# 295
  • Мнения: 509
Не никога.

# 296
  • Мнения: 120
Преди години имах ужасния навик да спя със сутиен и от там си опропастих сутиените, като банелите ми излизаха.

# 297
  • Мнения: 9 973
Преди години имах ужасния навик да спя със сутиен и от там си опропастих сутиените, като банелите ми излизаха.

и аз ,но сега спрях

# 298
  • София
  • Мнения: 114
Не.Никога!!!Обичам когато си лягам да се чувствам удобно...а така се чувствам, когато си лягам със сатенена или памучна пижамка от потниче и боксерки! smile3524

# 299
  • София
  • Мнения: 167
Не спя със сутиен. Честно да си кажа сутиен слагам само при изключителни обстоятелства. Иначе гледам да ходя с блузи, които не изискват отдолу да има сутиен.

Общи условия

Активация на акаунт