Спите ли със сутиен?

  • 16 259
  • 323
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 243
Нося сутиен само когато излизам. А в редки случаи съм излизала и без...Вкъщи веднага го свалям, камо ли да спя с него! Tired

# 61
  • Мнения: 401
само ако съм на гости някъде и няма какво да сложа Simple Smile за да не спа гола,но в нас го махам ве4ер Simple Smileлятото като е мн горещо и не го слагам в нас

# 62
  • Мнения: 1 432
Oт близо месец спя  Confused С меки4ък ,без банели или безшевно потни4е. След като спрях д акърмя , гърдите ми стнаха ужасни, меки......страх ме е 4 ебез сутиен 6те ги сплескам о6те пове4е  Crazy

# 63
  • Мнения: 172
Гуш, смей се колкото си искаш. Не ми пречиш. Но не си ти човека, който ще ми прави рецензии. Приемам такива от хора с по-висока култура от моята. Служа си с факти, а не предположения относно бюста на майка ми.

П.П. Не съм ти "мило момиче"!

# 64
  • Мнения: 1 317
Не мога, хваща ме саклета  Laughing
Неудобно ми е и го махам веднага като си прибера вкъщи.

# 65
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Тези безсмислени спорове предпразнична треска ли са  Shocked

# 66
  • Мнения: 2 115
Да, само така спя. Иначе ми тежи бюста и не ми е комфортно да спя настрани, а и  не мога да се наведа, ако за нещо съм станала, а с деца все има за какво да се стане.

Но трудно и само в чужбина намирам сутиени само от памук или коприна и меки и безшевни като за спане.

# 67
  • Мнения: 2 115
Тези безсмислени спорове предпразнична треска ли са  Shocked
Не са безсмислени. Ракът на гърдата е много разпространено заболяване и е разумно да коментираме навиците си.

# 68
  • Мнения: 184
Аз не спя със сутиен, но го свалям само вечер преди да си легна. Не мога да стоя без сутиен, било то и в къщи. Двете раждания, както и гравитацията си казват думата и гледката не е от най-приятните. Embarassed

# 69
  • Мнения: 7 474
Нося сутиен само, когато излизам навън и то не винаги  Flutter

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 15:29 от L е о

# 70
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Тези безсмислени спорове предпразнична треска ли са  Shocked
Не са безсмислени. Ракът на гърдата е много разпространено заболяване и е разумно да коментираме навиците си.


Само да коментирате -ДА , но вие си разменяте страхотни "любезности"

# 71
  • София
  • Мнения: 2 896
Debka, каква си такава некултурна и необразована, че да спиш със сутиен?!


Italia, горката ти...

айде пообразовай се малко, почети тук

# 72
  • Мнения: 172
Гуш, не се занимавай с мен. Не си тормози мозъка, търсейки сайтове, за да ме образоваш. Образование имам и то е очевадно по-добро от твоето. Получавам го не от сайтове, а от първоизточници, до които хора като теб достъп нямат и няма да имат.
Няма за какво и "горка" да съм ти, истината е, че хора като теб са за съжаление. Защото да не знаеш е нормално, но да отричаш факти е смешно!

# 73
  • Мнения: X
Тука според мен няма прав и неправ,кой както намира за добре така да спи,ако ще с колче в г..а,ако ще с тампон на челна стойка. Темата е спите ли със сутиен,а не смятате ли го за правилно Whistling

# 74
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
ГУШ
Какво означава това в подписа /чисто любопитство , защото има  Шуши/
Извинете за спама  Hug

Общи условия

Активация на акаунт