Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Купувам Кордицепс на Тян Ши от хомеопатичката ми, има много статии за него в нета.
За алоето също тя ми беше казала, че не действа ако си нулева кръвна група. Така и не ми обясни защо...Някой чувал ли е нещо подобно?

# 16
  • Мнения: 95
И ние ползваме продуктите на Аквасорс
Коластра
Зелена енергия
ЕМК
Флексибилити
Муун райз

# 17
  • Мнения: 3 410
Tова за кръвните групи и алоето си е пълна измислица - у нас сме О, А, майка ми е АВ - и на всички алоето се отразява много добре - вече шеста година.

# 18
  • Мнения: 2 616
Купувам Кордицепс на Тян Ши от хомеопатичката ми, има много статии за него в нета.
За алоето също тя ми беше казала, че не действа ако си нулева кръвна група. Така и не ми обясни защо...Някой чувал ли е нещо подобно?

И аз си купих Кортицепс от същата хомеопатичка, която е невероятен специалист-хомеопат и ми е помагала не един път и продължава да ни помага, но това с продажбата на тия китайски препарати е безумие. Да не говорим, че ефект нямаше никакъв-нито малкия се разболява по-рядко, нито боледува по-кратко, само дето удоволствието е 100лв!

Освен това има не една статия из нета, според които на човек му действат билките и препаратите, които са от неговата географска ширина, което автоматично изключва всякакви китайки, тайландски разни други щуротии.

Аз давам хемеопатични монопрепрати, предписани от горепосочения специалист - безотказно действат.
Пчелен клей
Пчелен прашец
Витамините Форевър Кидс, които се пият с променлив успех - понягога много ги харесва, друг път не иска да ги види даже.
Капсулирано масло от чесън и рапична мазнина на Dr.Förster.
Давам и пробиотични добавки понякога
Имам и Цитросепт - супер ефект
Правя и чай от листа от къпина, корени коприва, стрък петопръстник и натрошени шипки.Кипва се вода, запарва се, добавя се мед и се пие.
Кърмя все още

Всичко това не означава, че Марти не боледува, напротив, но всичко се изкарва на крак и гледам да не се впечатлявам много-много. И ние сме 3 дни а ясла, 4 дни - вкъщи, това е положението.

Само да питам все пак за алоето, че ме заинтригува това за капките за нос и гърлото, може ли да се дава на бебета? Защото намерих едни таблетки с алое на пазара, които твърдо бяха за лица над 12 години newsm78

# 19
  • Мнения: 3 410
Капките с алое не са просто капки ,а екстракт от алое/алое активатор/ - малко щипят , но са много ефикасни. Могат да се използват и при малки деца, но е добре все пак да се направи проба за поносимост/зад ушенцето или на сгъвката на лакътя/
Аз ги използвам и за нос, и за уши.

Общи условия

Активация на акаунт