Кой е най-добрият акушер-гинеколог във Варна?

  • 22 004
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 327
Като е тръгнала редицата за този доктор,да я продължа и аз-също раждах при него с планово секцио по мед.причини-слава богу,добре мина, ЖК ми беше също при Цветкова/но не съм убедена да повторя/.

# 16
  • Мнения: 79

П.С. не се връзвай да ходиш на консултация в МД за 350 лева - не си заслужава парите!!!
А и сега прочетох - няма да стане само с един лекар за съжаление - намери си поне двама!

Не съм съгласна. Ходя там на ЖК при д-р Максим Яков и при него ще раждам. Консултацията протича така: влизам при акушерката тя те тегли, мери ти обиколката на корема, височина на матката, кръвното и слуша тоновете на бебчето. Ходи се на 20 дни. В началото имах прегледи на видеозон всяко ходене при Яков, после стават през един път, а сега ходя всека седмица. Консултацията поема всички изследвания на кръв и урина - до сега съм давала 4 пъти. Имаш само един преглед на 4Д който се заплаща допълнително. Аз мисля че си заслужава парите.

# 17
Доктор Яков в Майчин Дом
Аз се записах там края на 3 месец, платих си до края на бременността абонамент 350 лева, което включва всички изследвания и прегледи на всеки 2 седмици.Бях много спокойна през цялата бременност затова, защото знаех че съм в сигурни ръце, акушерка ми беше Снежи ,която е много готина и добра, ако нещо те притеснява винаги можеш да й се обадиш и да я питаш, доктор Яков също.Препоръчвам на всеки да мине такава бременност и раждане като мен.Аз въобще не усетих че съм в болница и раждам, всички бяха толкова мили, голямо внимание ми обърнаха, показаха ми как да кърмя сега малчо е края на 4 месец изключително на кърма благодарение на тях, защото ми обясниха какво точно да се прави.А педиатър ми е доктор Юдова от Майчин дом, много добър лекар.

# 18
Анна  Атанасова от МД.от началото до края бях при нея.много свестен лекар,не е някоя лигла.Мой приятелки раждаха секцио при нея.аз нормално-тя настояваше.За второто пак съм там!!
А тази лекарка ми направи най- лошо впечатление докато лежах в болницата ,много недружелюбна и гадна женица, тя е главен лекар на родилното.Държи се с такова високомерие , мен лично ме обиди на няколко пъти без да ме познава коя съм ми говореше все едно съм някоя от малцинствата, при което направо ми скапа настроението един ден след като бях родила.

# 19
  • Мнения: 63
Аз лично не ти препоръчвам МД, защото ако не дай Боже се наложи, нямат нужната апаратура за реагиране за бебенцето, а и вече станаха няколко сериозни изцепки с родилки при все че даваш една камара пари. Просто не виждам смисъл. През бременността си ходих при двама лекари по простата причина, че този който работеше към ЗК нямаше добра апаратура и не бях особено доволна от него. Ползвах го само заради изследванията. Родих в окръжна и без уговорки с никой от докторите, паднах се на смяната на д-р Георгиева и останах много доволна както от нея така и от персонала като цяло.  И за второто смятам пак там да родя.

# 20
  • Мнения: 160
Аз лично не ти препоръчвам МД, защото ако не дай Боже се наложи, нямат нужната апаратура за реагиране за бебенцето, а и вече станаха няколко сериозни изцепки с родилки при все че даваш една камара пари.

Би ли дала конкретни примери ако обичаш? Като се започне да се говори наизуст...

# 21
  • Мнения: 636
Хайде не започвайте спор коя болница е по-добра. Истината е, че навсякъде стават гафове, във всяка една има и смъртни случаи. Обаче има ли сериозен проблем с бебето - винаги се кара в АГ Варна! За мен това беше водещата причина да избера да раждам там. Ако искаш и добри условия - има си ВИП етаж и прекрасни специалисти.








# 22
за балев съм чувала много хвалби,но братовчетка ми има лош опит с него.в 6-7 месец беше когато и прави фм и и каза как можело да я изтърват до тогава че бебето било с огомна глава и било с увреждания....каза и да си помисли и да го маха.такова дете ще и бъде в тежест и т.н.тя го запази и се оказа че е абсолютно нормално дете-е малко по-палав от колкото тя може да поеме сама но е жив и здрав.....

# 23
  • Варна
  • Мнения: 567
Аз лично не ти препоръчвам МД, защото ако не дай Боже се наложи, нямат нужната апаратура за реагиране за бебенцето, а и вече станаха няколко сериозни изцепки с родилки при все че даваш една камара пари.

Би ли дала конкретни примери ако обичаш? Като се започне да се говори наизуст...

Примери много, ако искаш ще ти разкажа как акушерка бяга по стълбите на АГ - то с току що родено бебче в ръце, защото само в АГ - могат да му помогнат.
За лекар за раждане на 100% д-р Танев - АГ.

# 24
  • Мнения: 160
Дай конкретни примери защото е много лесно да се пише по форумите. Защото целта не е да се плашат бъдещите майчета ами да се помогне с информация която ТИ лично си преживяла (недай Боже) или си чела във вестник и можеш да докажеш твърдението си. А пък за акушерката която носи "току що родено бебе в ръце" ми изглежда най-малко смехотворно защото ако си запозната как се прави преместване от едно здравно заведение в друго на бебе най-малкото се прави на ръце без специално оборудване и екип.

Съобразявайте се малко като плашите хората защото има хора, които приемат прочетеното за чиста монета.

Ако искаш ще лични ще ти изпратя линкове за лекарка небрежност в АГ. Не искам да го правя тук защото четат бременни.

Нямаше да се включа в темата ако не бяха пак изказвания от рода, че едва ли не ние които сме избрали МД сме безотговорни защото "много проблеми ставали там".

Лека бременност на авторката на темата, пожелавам й да си намери лекар и екип които най-много да й допадат и да е спокойна няма значение в коя болница   bouquet




# 25
  • Варна
  • Мнения: 567
Абе момиче ти ако искаш вярвай, аз със собствените си очи го видях, ти явно не си на ясно!
Сигурно бебето лети, не го носят на ръце!
И за това е форума, всеки да каже какво е преживял! Хубаво или лошо, живота е такъв, не е само розов!

# 26
  • Мнения: 63
Дай конкретни примери защото е много лесно да се пише по форумите. Защото целта не е да се плашат бъдещите майчета ами да се помогне с информация която ТИ лично си преживяла (недай Боже) или си чела във вестник и можеш да докажеш твърдението си. А пък за акушерката която носи "току що родено бебе в ръце" ми изглежда най-малко смехотворно защото ако си запозната как се прави преместване от едно здравно заведение в друго на бебе най-малкото се прави на ръце без специално оборудване и екип.

Съобразявайте се малко като плашите хората защото има хора, които приемат прочетеното за чиста монета.

Ако искаш ще лични ще ти изпратя линкове за лекарка небрежност в АГ. Не искам да го правя тук защото четат бременни.

Нямаше да се включа в темата ако не бяха пак изказвания от рода, че едва ли не ние които сме избрали МД сме безотговорни защото "много проблеми ставали там".

Лека бременност на авторката на темата, пожелавам й да си намери лекар и екип които най-много да й допадат и да е спокойна няма значение в коя болница   bouquet






Няма нужда да се заяждаш. Не виждам да съм писъла някъде, че момичета които са решили да раждат в МД са безотговорни. Все пак това е място, на което всеки си изказва мнението, а по нищо не виждам аз с моето да осъждам някого, така че не се ежи. А относно примерите мога да ти дам поне един за едно момиче, което вече повече от година е в кома след като не се събуди от упойката. Колкото и да е добър екипа винаги всичко опира до това какво ти е писано и не зависи толкова от болницата или специалиста. Това е положението.

# 27
Е такива хора ,които плюят без да знаят и говорят наизуст, наистина дразнят. #2gunfireАз не знам някъде да има по-добро отношение към пациентите от Майчин Дом.Мога да разказвам много как протече бременността ми и как родих там и мога да кажа само хубави работи,бях сигурна и спокойна, а това е най-важното, доктор Яков е може би един от най-добрите специалисти в България и ако има някакъв проблем със сигурност ще го открие, аз досега не съм чувала да е ставал инцидент в Майчин Дом.Там са едни от най-добрите лекари, а те си знаят работата.А като раждах все едно бях на хотел, толкова бяха мили и внимателни всички, мъжът ми беше с мен във ВИП стая и малчока с нас, беше толкова хубаво да споделя най-хубавите си мигове с него , научиха ни как да се справяме вкъщи, така че като се прибрахме вече знаехме какво да правим и нямаше стрес, научиха ме как да кърмя,което е много важно.Така,че мило момиче ако плюеш някого дай пример да видим къде е истината.

# 28
  • Мнения: 161
Ами че и моя мъж си беше с мен през цялото време и с бебето в стаята само че не в МД а в АГ-то във ВИП етажа!
Няма какво да се заблуждаваме най-доброто неонатологично отделение в североизточна България е АГ- Варна. Дано не се налага т.е. бебето да се роди живо и здраво, но има ли проблем наистина се лекуват там бебоците.
Към бременните мислете си позитивно и не се навивайте че нещо лошо ще се случи. Най-важното е да имаш доверие на лекаря!

# 29
Какво искаш да кажеш, че ако нещо не е наред с бебето недай си боже, ще го оставят да умре или ще го оставят болно.Вие не се чувате какво говорите, то ако беше така никой нямаше да ражда там.Затова там ходят да раждат жени от цяла България,щото хич не разбират.неможеш да ме убедиш ,че лекарите и обслужването в АГ са по-добри!

Общи условия

Активация на акаунт