стресът по време на бременност !

  • 4 640
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 910
Преди 2 дни паднах на улицата. Подхлъзнах се на леда и първо паднах на дупето, а след това си ударих и главата отзад, всичко това за секунди. Изплаших се много, но Слава Богу бебчо си рита и това ме успокоява. Другата седмица съм и на консултация.
Радвам се, че всичко е наред с теб и бебето Hug
Дано избягваме занапред такива стресови ситуации.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 9 719
Иначе самият стрес на майката по време на бременност може да навреди много.

Може ли по-подробно да обясниш как точно се отразява, понеже напоследък доста ме стресират в работата Confused

# 17
  • Мнения: 2 907
Аз през моята бременност падах няколко пъти по стръмни стълби. Друг път вървейки по улицата в тъмното се спънах и паднах по лице и по корем, в това време един велосипедист връхлетя върху мен, защото не ме беше видял.
Бях в трети месец когато се реших да измина 4000км с кола.
За десерт направих грешката да се кача на чужда кола и на косъм ни се размина челен сблъсък с автомобил с поне 120км/ч. Уплахата си я нося и до днес - на чужди коли повече не се качвам.
Май само във ваната не съм падала, но не се притеснявай, мисли позитивно  Wink Peace

# 18
  • Мнения: 323
Здравей,Маринка.Радвам се че всичко е наред при теб.Сега ти трябва спокойствие само.Още малко остана,късмет newsm10  ylinfant

# 19
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Аз паднах от трамвая в 3-ти месец. Скъсах се да плача и да се притеснявам цял ден, до като не видях, че бебето е добре.
Казват, че са добре защитени бебетата.
Радвам се, че всичко е добре   bouquet

# 20
  • Мнения: 351
Аз също паднах в банята и то в 8 месец!Хлъзнах се и паднах по гръб,мъжа ми чул че се тропа нещо и хвърчи да види кво става...Той трепереше целия,вдигна ме и ме сложи да лежа,после цял ден само ми пренасяше.А понеже много се стреснах бебето направо полудя в корема ми.Отидох на доктор и той ми каза че всичко е наред,бебето било защитено от околоплодния мехур и щом не съм си ударила корема няма страшно.... Confused

# 21
  • Мнения: 422
Оле,
направо изпитвам сега страх да вляза в банята като съм сама  в къщи,,,  Embarassed , май ще се чипкаме като мъжо е в къщи ,, иначе не, тва еи така да падна , да няма никой в къщи,, да се притеснявам , а не ! Naughty 
Мами, Внимавайте ! Бъдете Внимателни, Нека се пазим повече и всичко ще е наред !
Добре ,че идват празници , малко да се разсеяме, че иначе стреса си го има навсякъде и по всяко време, и аз карам кола от време на време, все изпитвам няква психоза да не се случи нещо,, трябва да съм по позитивно настроена, и всичко ще е наред!
 Hug леко бременеене на всички мами ! Повече вснимание на любимите хора , и по малко стрес !

# 22
  • Мнения: 668
сладурана!!!   Simple Smile))

# 23
  • Мнения: 371
Вместо да чакаш мъжа ти за да влезеш в банята, защо не си вземеш една постелка в/у която да стъпваш докато се къпеш.Сестра ми използва такава когато къпе племенницата ми за да не се хлъзга Peace

# 24
  • Мнения: 5 103
Всичко ще  е наред, и вземи си постелка за баня Peace

# 25
  • Мнения: 9 973
преживях същата случка Peace

# 26
  • Мнения: 422
имам постелка,, ама я държа пред банята да не се излюскам там,защото чехлите попринцип не се пързалят ,ама на  как стана и аз не разбрах,но ще си взема и за вътре постелка,,  Crazy newsm68

# 27
  • Мнения: 1 440
Внимавай и с изборът на постелка!Има едни гумени,продават се на метраж,които страшно се пързалят./Щях да си "утрепам" детето на такава!/ Според мен трябва да е нещо по тежко и стабилно.Аз винаги се къпя с джапанки и никога не съм се подхлъзвала.
Иначе докато бях бременна с голямата ми дъщеря,така жестоко паднах,стъпвайки в една дупка,че още имам белези на коляното,ама коремчето си опазих.
Не се страхувай,не го мисли повече!

# 28
  • Мнения: 371
има едни постелки незнам точно от каква материя са, Thinking но като се намокрят и направо залепват за пода  Peace

# 29
  • Мнения: 6 461
Когато бях бременна с големия паднах по гръб по едни стълби .Бях в четвърти месец.

А с малкия ....пак паднах по гръб когато зареждах пералнята с дрехи и бях приклекнала...ама нещо не можах да балансирам...това стана един ден преди да родя.

Общи условия

Активация на акаунт