Загуби си халката...

  • 5 198
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 409
Разковничето за успешен брак са хората, а не някакъв пръстен  Peace Свиркай си Whistling и не вярвяй в глупости  bouquet

Моят съпруг също си загуби халката, сега се оглеждаме за нови "по-модерни" Joy

# 16
  • Мнения: 224
Joy Моя мъж е по- зле. Той пък вярва, че ако дори само си сваляш халката ще се случи нещо  newsm78. Първия път когато месих си свалих халката и той изпадна в ужас. Започна да ми обяснява че имало такова поверие, дрън-дрън. Толкова години я свалям като меся пък нищо лошо не ни се е случило. Дали пък затова не ми купи хлебопекарна  Thinking.

Я си гледайте живота, празници идват, ще му направите нова. В тоя ред на мисли дали пък не е искал нова халка  hahaha Joy

А той като меси, не ти ли убива?  Joy

Хич даже  Laughing

# 17
  • Мнения: 6 167
Исайкова, стегни се, мила.
Поръчайте си нови и поканете гости, направи празник по случай новите халки и живей спокойно.
Никаква поличба за нищо не е.

# 18
  • Мнения: 1 008
Аз пък съм си намирала халка- мъжка на Tifany&Co. Намерих я на едно летище, след което самолета не можа да излети, преместиха ни в друг самолет, излетяхме след около 4 часа, вместо в София, кацнахме в Пловдив, забравих си ръчния багаж- никога не се намери, абе изобщо най-кошмарното ми пътуване.
Исайкова, стегни се, мила.
Поръчайте си нови и поканете гости, направи празник по случай новите халки и живей спокойно.
Никаква поличба за нищо не е.
  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Глупости. Баща ми си загубил халката почти веднага след сватбата. Живеят щастливо вече 40 години. Не познавам по-успешен брак от този на родителите ми. За първи път ги чух да си повишават тон едва наскоро, като започнаха вече да изкукват Joy Да са ми живи и здрави Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 1 951
Не се ядосвай!На мъжа ми халката  е открадната от свекър ми и така си живееме отдавна,отдавна.Не се притеснявай!

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Моят мьж си изгуби халката ведньж на рождения си ден, бяхме в заведение и така и не я намерихме. Кумьт ни има златарски магазин и ни подари нови. Преди две седмици изгуби и втората  Close обьрнах цялата кьща - няма я, а той и спомен няма кьде може да е. Има лошият навик да си я сваля и си я вьрти между прьстите. Обаче пьк не вярвам, че това ще ни донесе неприятности, най-много като гледам да си направим за трети пьт нови - тькмо да си разнообразя малко бижутата  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 106
оооо Я стига с тези суеверия....Честно да ти кажа майа ми не носи своята халка но всичко е 6 точки.не се впрягай!!!

# 23
  • София
  • Мнения: 604
на нас пък ни се счупи едната сватбена чаша и аз много се сдухах!Проверявах в магазина от който ги бяхме купили, но продавачката каза, че всички чаши били по един комплект, нямало повтарящи се и евентуално след Нова година да проверяваме SadАко знаете къде могат да изработят същата-пишете, иначе сме решили когато имаме излишни 30-40 лева да си купим други и толкова Grinning
А пък халките от сватбата (сребърни) много ни разраняваха пръстите и на двамата, отдолу под пръстена кожата направо се белеше, та си купихме други-от медицинска стомана SunglassesЗнам, че е малко нетрадиционно, обикновено се носят златни, но ние не харесваме жълтото злато, за бяло няма толкова пари, и затова си взехме от специален магазин за такива бижута две халки с издълбани фигурки Simple SmileЕто който иска да види:
http://www.natamno.com/e-shop/33/38/348.html

# 24
  • Мнения: 2 556
Не отдавам особено значение на вещи и бижута. Халките са ми последна грижа. Моята не я нося, а на мъжа ми я откраднаха преди години. Не че той щеше да тръгне да я носи, ако беше оцеляла де. Дори не мога да си го представя с пръстен на ръката, а аз самата злато не нося.

# 25
  • Мнения: 405
А при нас аз съм тази която губи  Mr. Green

Загубих я края на миналата зима.
За рожденият ми ден /22 август/  мъжо е искал да ми подари нова, същата като старата, но във всичките бижутерийни магазини от веригата в София не е имало нито един пръстен с моя размер. Решил тогава да поръча, но се оказало, че няма да може да стане навреме и той се отказал и ми подари друг подарък.

Намерих си халката началото на тази зима, в джоба на едни зимни дънки, които съм прибрала за лятото  Laughing


Дори не мога да си го представя с пръстен на ръката, а аз самата злато не нося.
? Дори бяло злато?  Shocked  Е защо?

# 26
  • Мнения: 2 556
Е, нося злато, но мнооооого рядко. Просто не обичам злато по себе си, не знам защо. На други хора ми харесва, но мен самата не ме влече никак.

# 27
  • Мнения: 17 407
Мъжът ми никога не я носил, не би ли следвало да е лоша поличба също? Wink Аз много рядко я слагам, просто съм забравила за нея.
Селинджър, то каквото има да става, халката не му пречи, бе! А "бебето в колата" помага даже понякога Mr. Green

# 28
  • Мнения: 545
Друга история с хубав край-зет ми си загуби халката още на медения месец LaughingТова беше преди пет години,сега са с нови халки и двамата със сестра ми!Усмихни се,ето ти повод за нови халки!Аз лично нашите не ги харесвам,та се замислям дали да не си я "загубя"моята?

# 29
  • Мнения: 5 140
Моят мъж си загуби халката две седмици след сватбата, нова не си направи защото го дразни пръстен на ръката. Аз също отказах да я нося и така вече 8 години.

Общи условия

Активация на акаунт