Как да приготвя веяна скумрия?

  • 61 558
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
МОЖЕ ли рибата да е замразена,че пресна скумрия трудно се намира май? newsm78

# 16
  • Мнения: 5 001
МОЖЕ ли рибата да е замразена,че пресна скумрия трудно се намира май? newsm78
Досега аз лично не съм попадала на замразена риба(независимо каква),която след размразяването да е стегната.Все е кашаво месото и костите много стърчат извън месото,което говори за стара риба,която не е замразена прясна.Затова според мен не става....

# 17
ЛОШООООООО.......... В Добрич не съм виждал да продават  прясна скумрия. Thinking
Взех си аз 3 големи рибока,ще ги оставя да се размразят и ще видя какво ще стане. Praynig Praynig Praynig

# 18
  • Мнения: 5 001
ЛОШООООООО.......... В Добрич не съм виждал да продават  прясна скумрия. Thinking
Взех си аз 3 големи рибока,ще ги оставя да се размразят и ще видя какво ще стане. Praynig Praynig Praynig
Дано да имаш късмет.Ако имаш път към Варна може да видиш и на борсата дали няма да уцелиш нещо....,ама нещо напоследък и там е кът положението.....

# 19
  • Мнения: 3 456
МОЖЕ ли рибата да е замразена,че пресна скумрия трудно се намира май? newsm78
Рибите, които правих аз бях замразени. Но бяха наистина хубави - лъскави и стегнати. То си личи още се купуват.

# 20
как да съхраня готовите рибоци? newsm78

# 21
  • Мнения: 5 001
Мойте са в хладилника,увити във това найлоновото фолио....Супер са си...

# 22
  • София
  • Мнения: 448
А случайно да знаете как се прави сельодка?Откакто съм бременна все такава ми се хапва и си взимам по мъничко сельодка по руска рецепта,има някакви подправки.Искам да се опитам да си направя.Имате ли изпитана рецепта?

# 23
  • Мнения: 3 456
как да съхраня готовите рибоци? newsm78
Ами, ние направихме две и вече ги изядохме. Точно тогава бяха големите студове, така че си стояха на терасата. Иначе бих ги сложила в хладилника във фолио.

Общи условия

Активация на акаунт