ПЛЕВЕНСКА КОЛЕДНА

  • 8 882
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 070
Да, в градината му направиха гърлен секрет, дали е нужно да го правим пак при личната  след няколко дни  newsm78

Ами едва ли, личната на Яна беше много озадачена като и казах, че са я пратили от самата ясла и ми каза, че там са длъжни да го направят, май от РИОКОЗ. Но пък имаше дечица, на които беше взет секрет в един и също ден и от личната и в яслата и при които на едното място резултатът беше положителен, на другото отрицателен. Луда работа. попитай си личната просто, най-вероятно ще ти каже, че няма нужда.

Валенце, пиши ми на лични ако искаш, Ангел към колко смята да ходи до Гретхен, да го чакам пред блока някъде да му ги дам.

# 16
  • Мнения: 1 196
Благодаря за съветите момичета, ще изчакам да минат празниците и тогава ще реша дали да го водя при личната.   Hug

# 17
  • Мнения: 117
здравейте, момичета!отдавна не съм се включвала, но и отдавна не сме били в плевен...ние нали сме с двойно гражданство Mr. Green!днес обаче пътуваме натам.трябва да спомена, че йоан вече има сестричка-Маги!много ще се радвам да се видим поне с някои от вас...искам да питам също някой може ли да ми даде под наем някаква сгъваема кошарка за времето , в което ще сме там-около 1-2 седмици?или да ми продаде, ако не му трябва вече?много мерси предварително!Гретхен, как е твоето бебе?ние по една програма се движим с теб:))))дано да се органиизираме дас е видим някак!до скоро!

# 18
  • Мнения: 2 556
Когато Габи кара скарлатина, само той и още 1 дете се разболяха от цялата група. Кари беше на 3 месеца и нищо не й стана. Виж, ако е варицела, гаранция всичко живо я хваща, ужасно е прилепчива.

На нас по повод на скарлатината ни дойде на посещение вкъщи един господин от ХЕИ и доста изплаши детето, защото търсеше точно него официално по име и фамилия и Габи избяга и се скри, защото реши, че идват да го прибират в болница Simple Smile

pufence, честито бебенце, да ти е жива и здрава Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 4 390
Да се разпиша и аз.
Утре искам да дойда в Дома. За колко часа сте предвидили посещението?
Все още не съм особено добре, но не съм заразно болна. Каквото имам за носене, ще го взема.

Честито бебенце на suadkopufence! На малката Меги пожелавам да расте здраво и весело детенце!  bouquet
Валя, много сладък Вики. Hug
Люси, зимните ви снимки са чудни. Тери доста е пораснала. Кукла голяма!   Hug

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Да се разпиша и аз.
Утре искам да дойда в Дома. За колко часа сте предвидили посещението?
С Валенцето сме се разбрали за утре 23.12.2007г. (неделя) от 10.00часа. Който има желание да заповяда. Hug

# 21
  • Мнения: 4 390
Валка, в 10.00 часа пред Дома ли?
Или сборен пункт по това време другаде?

# 22
  • Мнения: 1 951
Здравейте, момичета!
Влизам само да пожелая на всички весели празници и вълшебна Коледа!
Пожелавам на вас и смействата ви здраве и страхотни изживявания!
 Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 9 860
Дивиана,пред дома ще се чакаме.Аз ще имам много багаж,Ангел ще ме докара с колата.Ще ви помоля да се чакаме и да влезем всички,защото наистина багажа се очертава доста.
Деси,не знам кога ще пратя Ангел,Грета ще се обади.Предполагам след 16ч.Ако искаш прати ми тел си на лични и ще ти звънна.
Свърших с подаръците,край,за всички деца съм взела-племенници,племеннички.Тази година на всички съм взела дървени играчки.Последно днес купих ферма с животни на невероятната цена от 15лв от Крис.Понеже купихме и други неща ни нааправиха 10процента отстъпка.

# 24
  • Мнения: 801
искам да ви поздравя с една картичка, изработена от  наша приятелка, която спечели международен конкурс за коледни пощенски картички Simple Smile

# 25
  • Мнения: 5 278
Дивиана,ти с какво и кога ще тръгнеш? Ако искаш може да ходим заедно. Ще се опитам да не закъснявам,защото по това време се оправяме и закусваме. Ако не успяе навреме обаче не ме чакайте,ще дойда направо горе.
suadkopufence,честито бебче,много да ви радва Simple Smile
Фурор,картичката е много стилна,наистина .
Забравих да питам - някой ще носи ли фото? Може да направим снимки и Сиси да опита да направи нещо в Германия. Аз ако не забравя ще взема моя,но съм малко заплес  Embarassed

# 26
  • Мнения: 4 390
Джина, ще ходя с колата, смятам 9.45-9.50 да тръгна. Чудесно би било да отидем заедно.
Пиши на лични да се разберем.
Мога да взема фото, но не зная дали биха разрешили да се снима и след това снимките да се публикуват.

# 27
  • София
  • Мнения: 9 860
Дивиана,вземи фото,пък ще питаме.Предполагам,че няма да имат против.Може да ги качиш в албум с парола и само ние да си ги гледаме.
Ние с Мими почти привършихме със сортирането и опаковането на нещата за дома.Имам си голяма помощничка Laughing.И снимки направих на почти всичко,по-късно ще покажа.А Мими милата,аз си мислех,че няма да ме разбере и ще иска от всичко-играчките,лакомствата..но като и казах,че мама ще ги нси на дечица,които си нямат мама и тати,тя нищо повече не поиска ,а само ми помагаше.

# 28
  • Мнения: 5 278
Валенце,много е хубаво това ,както обикновено мога да кажа,че ти се възхищавам,както и на децата ти Hug Аз стоя твърдо зад мнението,че това е начина да има повече милосърдие и човечност - като учим на това децата си. Надявам се и аз да мога да се похваля с това след време.

# 29
  • София
  • Мнения: 9 860
Джина,благодаря ти,но ние с Мими просто опаковахме подаръци Wink.
Ето и снимките,които направих:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=203131&view=1&photo=1

Общи условия

Активация на акаунт