Пожелания за Коледа на смс?

  • 5 337
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 112
аз пращам по едно хубаво съобщение на всички. Извинявай, ама ако трябва да напиша 300 различни съобщения, трябва да правя само това целия ден!
за мен е важен жеста! и факта, че някой се е сетил да ме поздрави!

Но пък обажданията са ти веднъж, веднъж и нещо. Не знам колко дълго ще ми държиш влага. Още изглеждам кат` пача.  Mr. Green
СМС-ите са различни според това до кого са адресирани и какви ми се падат. Но не чак толкова различни.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз на такива изкуствени смс-си не отговарям. Вчера плучих няколко извадени от гугъл  Confused Живи и здрави, но не им отговорих. Как ви звучи този ( преписвам от моя тел) "Дядо коледа Ви пожелава,  весела и шумна врява, алкохола да пестите да не ви болят главите . Весели, здрави, засмяни и  цяла година пияни, но не от домашна ракия, а от любовна магия"  Tired, а този ми е любим пак от вчера "Нека сиянието на тези светли празници озари вашите сърца, и ви донесе здраве, удовлетворение и сили за будните дни"  Tired Толкова изкуствено....

# 17
  • Мнения: 3 423
Блазя ви, вие общувате с поети, ерудити...

# 18
  • Мнения: 227
Блазя ви, вие общувате с поети, ерудити...
Joy

# 19
  • Мнения: 467
 Е, много пък сте специални.... Twisted Evil
 Не стига, че някой е намерил време и желание да се сети за вас... Пък сега и да цъка по дребната клавиатурка буква по буква, за да ви напише нещо специааааааааааааално за вас. Бъдете благодарни, хора!
 За мен е важен Жеста! Някой се е сетил за теб... еми, празници, хората работят, подготовки... Какво значение има точно какво е написано?! Важното е, че е с добро намерение! bowuu

# 20
  • Мнения: 17 407
Така е, спор няма. Не е много по темата, даже хич, но се сетих нещо. КАто малка ми се е случвало да получа книжка, специално надписана за този, който ми я е подарил. Готино, а? ТЕзи смс-и такива асоциации ми навяват. Не съм специална, макар че сигурно така изглежда.

# 21
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Аз те разбирам.

И аз съм получавала такива книжки.

# 22
  • Мнения: 17 407
Нищо, важен е жестът! Mr. Green

# 23
  • Мнения: 516
Смс-ът, който ме разсмя:
Вино, вино бяло, що не си ... повече. Повече Весела Коледа!  Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 708
Аз на такива изкуствени смс-си не отговарям. Вчера плучих няколко извадени от гугъл  Confused Живи и здрави, но не им отговорих. Как ви звучи този ( преписвам от моя тел) "Дядо коледа Ви пожелава,  весела и шумна врява, алкохола да пестите да не ви болят главите . Весели, здрави, засмяни и  цяла година пияни, но не от домашна ракия, а от любовна магия"  Tired, а този ми е любим пак от вчера "Нека сиянието на тези светли празници озари вашите сърца, и ви донесе здраве, удовлетворение и сили за будните дни"  Tired Толкова изкуствено....

ето един подобен:

Маслинка, лед мартини,
наздраве, за много години!
весели, здрави, засмяни
и цяла година пияни,
но не от домашна ракия,
а от любовна магия!

# 25
  • Мнения: 94
Следния сигурно е голям хит тази година, защото аз го получих 3 пъти,а майка ми 2 пъти:
"Нека огнище да топли ръцете ти,
  вино да топли сърцето ти,
  обич да топли душата ти
  и Бог да бди над делата ти"

# 26
  • Мнения: 3 091
Следния сигурно е голям хит тази година, защото аз го получих 3 пъти,а майка ми 2 пъти:
"Нека огнище да топли ръцете ти,
  вино да топли сърцето ти,
  обич да топли душата ти
  и Бог да бди над делата ти"

И аз го получих от една приятелка  Wink

# 27
  • Мнения: 3 569
Много се дразня на готовите пожелания... Не е толкова трудно да измислиш 2 реда ....

Когато в Коледната вечер
снегът примамливо блести,
когато свещите трептят,
а виното искри, искри,
в таз нощ излез навън,
небето звездно погледни
и пожелания за много щастие
от мен ти с радост приеми.


Хубаво е, но като знам, че е Copy+Paste .... Измисли 3 думи, пък го пращай "to many" ...

# 28
  • Мнения: 3 569
......
  и Бог да бди над делата ти"


Прочетох "да бди над телата ни" ... Викам ше умираме ли кво ли ....

# 29
  • Мнения: 17 407
Следния сигурно е голям хит тази година, защото аз го получих 3 пъти,а майка ми 2 пъти:
"Нека огнище да топли ръцете ти,
  вино да топли сърцето ти,
  обич да топли душата ти
  и Бог да бди над делата ти"

Това хитът май. НЯкой по- назад беше дал примерен смс- нещо мадама без пижама. АМи като го пращате на всички, нали имате и жени в телефонния указател, бе!

Общи условия

Активация на акаунт