Дядо Коледа пристига, СЕПТЕМВРИйско внуче той намира!

  • 18 711
  • 282
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 207
Честито на Иви, на Съни и хубавия Иван, на Теди и нейната сладурана и на всички други именници  Hug

И ние днес сме от празнуващите - мъж ми и Ивана, черпя виртуално по повода.

Иви - снимката е страхотна - ще тренирам и аз да го овладея това хранене 2 в 1.

Последна редакция: пн, 07 яну 2008, 19:46 от angiе

# 226
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
Честит Имен ден на всички празнуващи!



И аз черпя за моя Ванко

# 227
  • Sofia
  • Мнения: 4 522
хей, много именици днес  ooooh!
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ   bouquet ДА ВИ Е СВЯТО ИМЕТО  Hug

Деси, откога не беше пускала снимки  Naughty Изглеждаш супер  Peace Peace Марти си е станал тинейджър вече  ooooh! А Макси с тези очи ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Астарта, ПАЗИ СЕ !!!!!!!!!!!!! САМО СПОКОЙСТВИЕ И ПОЧИВКА  Naughty
Мариска, ти ще вземеш да ме дочакаш да се видим в София  Mr. Green

Аз да споделя, че днес Габи се представи чудесно в яслата. Леличките го приеха с голяма неохота  #Cussing out #2gunfire #Cussing out (още едно дете в групата) и ми казаха първата седмица да го взимам на обяд  Crossing Arms Обаче като отидох на обяд, казаха, че Габи си е ОК и няма нужда да го взимам. Вечерта го похвалиха, че бил образцов. Само да ми е здравичък  Praynig Цяла вечер се борихме и играхме, а сега спинка сладко в маминото легло  Heart Eyes Аз реших да не го слагам в подвижната кошара, защото е ниско на земята и ме е страх, че духа и от нея настива  Sad То вече какво ли не мисля  ooooh!

# 228
  • Мнения: 1 031
Честит имен ден на всичките ни страхотни именници!
Да ви е живо и здраво името и много късмет!


Алекс страхотна е малката Маги, пу-пу Hug Hug

Иви да кажа, че всичките ни ваксини са от Здравна каса, а не от умъртвените (за което много съжалявам вече ама...). Лекарите казват, че е невъзможно да е от ваксината. Обаче пък в болницата бях с една майка, чието дете се разболява след същата тази последна ваксина, незнам какво да си мисля Thinking

Деси страхотни снимки. Леле Макси е голям сладур с тези сини големи очи Heart Eyes направо да го нацелуваш от мен. Ако имах мома щях да се класирам да искам ергена Flutter

Мечо да се оправяте бързо Praynig Знам какво ви е защото аз едва вчера се почувствах по-човешки. Ама сега мъжа ми пък се разболя. Абе то е от времето сигурно, то не е нормално да е толкова студено Rolling Eyes

И накрая да почерпя и аз за моята именница - майка ми

Последна редакция: пн, 07 яну 2008, 22:45 от tonesa

# 229
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Добър вечер,

Сега е времето да поздравим и ние всички други именници!
Да сте живи и здрави и името Ви да ви носи само радост!
За снимката на Ivy мога да кажа, че настръхнах.Скъпа моя от снимката лъха на много любов, грижа, надежда и закрила!
Maris Лек път и до скоро!Много любов и незабравими мигове ти желая със съпругът ти........сега ще празнувате и Вие Heart Eyes
deata Не съм те виждала, освен на снимки, но наистина промяната е голяма!Изглеждаш някак млада и нежна! Peace

Празника мина чудесно.Калоян се забавлява, като никога много, та чак се превъзбуди - още не мога да го приспя Crazy
Благодаря на всички Ви за поздравленията и за мен Embarassed

Хубава и спокойна вечер желая на всички Ви!

# 230
  • Мнения: 467
Йо-хо-хоооо!! Кой има днес рожден деен:-)))

Честит рожден ден Мечоооооооооо:-))

# 231
  • Sofia
  • Мнения: 4 522
  bouquet  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕНИ, МЕЧО!!!! БЪДИ МНОГО ЩАСТЛИВА ЖЕНА!!!   bouquet


ДОБРО УТРО, скъпички   bouquet
Sunny, и аз щах да кажа, че deata изглежда по-млада, но тя и преди си изглеждаше така  Hug Все пак студа и чистия въздух там + отслабването много добре ти се отразяват  Peace
Ivy, tonesa, не мога да повярвам, че ваксината може да причини нещо такова  ooooh! Чувала съм за отрицателни последици, но не съм го приемала на сериозно. Слагах си всичко по ЗК. Човек не вярва, докато не се случи нещо  Cry
pipiolche, къде изчезна  newsm78

ПРИЯТЕН ДЕН, МОМИЧЕТА  Heart Eyes

# 232
  • Мнения: 2 171
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МЕЧО  bouquet! Пожелавам ти много здраве, щастие, любов, много късмет и много поводи за радост и усмивки!


Ани, радвам се, че Габчо се адаптира бързо в детската градина и дано не боледува вече Hug Peace

Аз днес съм на лекар, стискайте ми палци. После ще пиша какво е станало Peace

# 233
  • Мнения: 137
Мечо,честит рожден ден,мила

                                               

ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА,МНОГО КЪСМЕТ И ЩАСТИЕ ТИ ЖЕЛАЯ  Hug
И ДА ТЕ СЛУШАТ ДВАМАТА МЪЖЕ ВКЪЩИ

АСТАРТА стискам палци всичко да е наред  Praynig

# 234
  • Мнения: 4 358
Честит рожден ден, Мечо  Hug
Пожелавам ти здраве, късмет, много да те слушат вкъщи и да си все така очарователна купонджийка  Hug


# 235
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Мечи
Скъпа приятелко,
Честит Рожден Ден!
Много щастие и рози, много усмивки и любов, много сбъднати мечти и надежди!


Поднасям ти букет с усмивка и топла прегръдка!



И най-важното - детенце да оздравява и да се напразнувате чудно!

# 236
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
Мечо, честит Рожден ден!
Щастие, късмет и любов!


# 237
  • Варна
  • Мнения: 3 280
МЕЧО, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! БЪДИ ВСЕ ТАКА УСМИХНАТА, МНОГО ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА!

Астарта,  Praynig

Вчерашната вечер при нас мина не толкова отчайващо - Мони си играеше сама, ходи да наднича от време на време в коша на бебето, като ревнеше и само констатираше без много да се впечатлява. Незнам защо обаче се стресна много като почнахме да го мажем, само повтаряше "няма маже Мони". Но иначе и на яслата е била ОК. Така че вече имам надежда, макар че е рано да се каже.
Благодаря ви за милите думи за Маги  Heart Eyes Hug

# 238
  • Мнения: 1 031
Мечо честит рожден ден!
Да си жива и здрава, много късмет и щастие на цялото семейство!

# 239
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
МЕЧИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН
МНОГО УСМИВКИ И СЛЪНЧЕВИ ДНИ


Момичета-мерси за милите думи  Hug
тонеска-специално го нацелувах Максиф Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт