Стара Загора 42 - тиха нощ, свята нощ, постна шкембе-чорба с чесън...

  • 15 591
  • 281
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 280
Хапчице,разчисти си кутията.Не мога да ти изпратя лично.

# 241
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Ако замисляте кръчме ще дойда...само да не е на 26-27.01...тогава няма да съм в града и да е преди 3.02, че сержи тогава вече няма да е отпуска.
Мерси  bowuu

# 242
  • Мнения: 426
Къде ще ходим? Laughing Embarassed

# 243
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Ми викам да събираме дружината и да ходим някъде да пием. То вече Филибето и Скалите ме разочароваха. Предложения някакви?

# 244
  • Мнения: 426
На Бори мечката ходили ли сте? Така се казваше, май. newsm78 Ходихме лятото там , много ни хареса.

# 245
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
На Бори мечката ходили ли сте? Така се казваше, май. newsm78 Ходихме лятото там , много ни хареса.
Къде беше това...срещу Детска ли?

# 246
  • Мнения: 855
Здравейте,
влизам да ви почерпя виртуално за рожденния ми ден  Hug

# 247
  • Мнения: 753
в Боримечката мирише на кисело...
в Хинапа не е зле......Венеция, Мантос, Фюжън, Крим,

http://www.programata.bg/index.php?page=details&ln=1&city=14&pid=3985   това изглежда приятно, да каже някой който е бил все пак

http://www.programata.bg/index.php?page=details&ln=1&city=14&pid=4623  и в това не съм била

http://www.programata.bg/index.php?page=details&ln=1&city=14&pid=2226 а тук последния път трябваше да напуснем рожден ден защото сервитьорката ни каза. че не е за толкова малки деца, тъй като те притеснявали другите им клиенти (ние бяхме поканени с Дани, все пак леля му празнуваше, но уви напуснахме Peace)


п.с. ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ИВЕЛИНА!  bouquet

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 15:08 от Tigercheto

# 248
  • Мнения: 426
Аз на Боримечката съм била само в градината, но това на Мери добре изглежда.

Честит рожден ден.

# 249
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Честит рожден ден Иве   bouquet

Тигърче и в двете съм ходила /без последното ти предложение/ и MARRY’S не ми харесва като кухня /или просто първия път като бях там нещо не уцелих хубави мръвки/...а BU’ATEE е супер манджата само да не сме в специалната стая дето бяхме предния път. Аз веднъж ще ида с пола и ще ме карат да се клеча там...мерси Mr. Green

# 250
  • Мнения: 753
как 2 бе Херче имам 7 предложения по-горе....отхвърли 2, остават още 5....

# 251
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
как 2 бе Херче имам 7 предложения по-горе....отхвърли 2, остават още 5....
Аааа не съм ги отхвърлила..просто споделям бе Тигърче. Като цяло ми харесват всичките...само Мантос да не е че леко ми омръзна. Да изпробваме ново заведение викам.

# 252
  • Мнения: 6 243
"Уникато" - категорично не, освен ако не ви се гледат фасони на надути келнери.
"Буате" - става, аз не съм мн. ентусиазирана.

От мен едно предложение: "Антъни"

Имало и турски ресторант на мястото на Разпутин, но още не съм ходила там, чувам нелоши отзиви.

# 253
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
А какво ще кажете за свински уши в "Елей"?
Правят ги вълшебни, дори аз, която не обичам скара си облизвам собствените. Злати може да потвърди.

# 254
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
А какво ще кажете за свински уши в "Елей"?
Правят ги вълшебни, дори аз, която не обичам скара си облизвам собствените. Злати може да потвърди.
Туй за ВИП гостите ли където е Mr. Green съгласна съм. А кога? Щото не през цялото време ще съм в града.

Общи условия

Активация на акаунт