Ексфолиант за лице

  • 3 295
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 956
Гомаж на Ив Роше за смесена и мазна кожа. Много е добър. НЕ ми е мазна кожата, откакто станах майка, но не мога да се престраша да го сменя с друг. Почиства порите, кожата става нежна и фина и е за всекидневна употреба.

# 16
  • Мнения: 10 691
На Регал - много съм доволна от него  Peace
Както и Arizona Hot sands на AVON, който се води загряваща и почистваща маска или нещо подобно, но си е чист ексфолиант  Grinning

# 17
  • Мнения: 1 564
Регал. Peace

# 18
Откакто си купих пилинг ръкавичката от естествена коприна, забравих за ексфолиантите! Толкова гладка и нежна кожа не сам имала от дете!
И то с такова простичко нещо - нищо и никаква ръкавичка. На първо виждане си мислиш, че си се прекарала, но после.....

А спестих парички .... Simple Smile т.е. инвестирах ги в други тайни съставки!

 

# 19
  • Мнения: 226
От години ползвам само Суис Формула. Пробвала съм много марки, но този ми допада най-много! newsm10 newsm10

# 20
  • Мнения: 635
Благодаря ви момичета, аз ползвам на VICHY. някой има ли впечетления от него, защото вече свърши и незнам има ли по добро от това ?!

# 21
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ползвам на Регал и съм много доволна от резултата. Peace

# 22
  • Mонтана
  • Мнения: 413
От години ползвам само Суис Формула. Пробвала съм много марки, но този ми допада най-много! newsm10 newsm10
kolko pari4ki e??

# 23
  • Мнения: 757
Благодаря ви момичета, аз ползвам на VICHY. някой има ли впечетления от него, защото вече свърши и незнам има ли по добро от това ?!
я кажи за виши,доволна ли си и почиства ли лицето хубаво,че трябва да си взимам.

# 24
  • Мнения: 842
Последно си взех на Avon - planet spa  с екстракт от бял чай; доволна съм  Peace

# 25
  • Мнения: 3 356
Ейвън,доволна съм.

# 26
  • Мнения: 635
Благодаря ви момичета, аз ползвам на VICHY. някой има ли впечетления от него, защото вече свърши и незнам има ли по добро от това ?!
я кажи за виши,доволна ли си и почиства ли лицето хубаво,че трябва да си взимам.

Аз съм доволна, просто исках да видя дали няма нещо по добро и да сравним ! Но май ще си купя пак на Виши !

# 27
  • Мнения: 572
Ексфолианта за лице с кафява захар на Ейвън и маската -затопляща с Аризонски пясъци и сэм доста доволна. Взех си и микродермабразио на Аню клиникал-пак Ейвън, ама доста ми ожули кожата.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Последно си взех на Avon - planet spa  с екстракт от бял чай; доволна съм  Peace
И аз го имам този и също съм доволна.

# 29
Ексфолиращият гел на VICHY - NORMADERM

Общи условия

Активация на акаунт