ЮНСКИТЕ бонбони са готови за купони

  • 17 142
  • 243
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 371
 Joy Лили, така ме развесели рано сутрин Joy
Ама така си ТРЯБВА му фенерчето на детето Simple Smile
А за филосовстването съм съгласна, мойто е раче ама хич не отстъпва крачка назад Joy
Вчера все да ме гони от вкъщи, че съм си се била карала а тя искала да си е "спокойничка" hahaha

# 181
  • София
  • Мнения: 123
 
Това дете ще ме побърка!!!

Случка от преди няколко вечери
Спипвам Калоян в леглото вместо да спи да си свети с едно фенерче.
Хокам го и го заплашвам, че ще му взема фенерчето ако не го изгаси веднага и не заспи.
Той се обръща към мен с най убедителния си тон и ми заявява:
- Абе мамо, фенерчето ми ТРЯБВА. Как без него ще видя къде ми е гърнето в тъмното за да се изпишкам в него.
Аз съответно млъквам защото нямам какво да му отговоря на това. Излизам от стаята и му казвам да заспива вече и да престане с това фенерче.
След 10-на минути влизам в стаята да проверя какво се случва. Заварвам един спящ Калоян, включено фенерче и .....пълно гърне. Е как да му го взема, човека се аргументира, копче не мога да му кажа. Ей така всеки ден ни закопава с нещо подобно. Вади ми от 9 кладенеца вода само и само да потвърди тезата си.
Дървен философ. И така ги изкарва нещата, че да не можем да му се скараме...

Случка от вчера в градината:
Лягат на обяд да спят, но една малка групичка в това число и Калоян са решили, че ще си говорят. учителкитеим казват, че ако някой има нещо да казва да стане и да го каже и след това да лъква и да заспива. И познайте, естествено Калоян се изправя в леглото и не само това, а тръгва да слиза по стълбичката(той спи на 2-я етаж на двуетажно легло).
Учителките го питат къде е тръгнал, а той им отговаря :
- Нали казахте, че ако имам да казвам нещо мога да го кажа? Застава мирно по средата на стаята и чак тогава започва да им обяснява някакви неща за едно от децата в групата и да клюкари, при което госпожите са хлъцнали защото нищо не могат да му кажат освен да го изслушат. нали самите те са дали картбланш да се изкаже, който иска....

ей такива ми нещица...
Не се живее лесно с "близнак". И баща му е същия...
Околните твърдят, че и аз съм такава...
Направо сме станали на луди пеперуди!!!

Joy Joy Joy Ама такъва са малките умници,и моя ако му се скарам за нещо,само се обръща със супер сериозна физиономия и ми казва:Ама я не ми викай да не те накажа ей сега оттатъка.
А ние с баща му с отворена уста,някой ден ме напушва такъв смях,ама някой друг път пък "ела ме вижте"

И да ви се опла4а-ве4е сме болни.4 дни на детска и край-от понеделник пак в къщи.Е писна ми ве4е.Незнам кой е по-виновен,родителите,които си пускат децата болни или сестрата,която по цял ден си 4еше п...... та не ги връща newsm61
Сутринта се разправях и с у4ителката и тя ми казва,4е е бил повдигнат въпроса на родителската среща да не водят децата болни и всеки си е мъл4ал.Аз не можах да присъствам тогава,4е бях на работа,а и те ми казаха,4е няма да се обсъжда нищо съществено.Оба4е на следващата ни жива,ни умряла-там съм.Ма няма кой да го гледа в къщи-е,аз длъжна ли съм всеки месец да си тъп4а детето със сиропи и капки заради тях #Cussing out
В4ера ми казаха за имунната система-клеева тинктура-вие пробвали ли сте и каква-направо от аптеката или вие да си я направите?

# 182
  • Мнения: 371
Руми много неприятно  Hug
Забелязвам, че много майки се оплакват точно от това. При нас слава Богу сестрата е ВСЯКА СУТРИН на входа и се интересува за здравето на всяко. Как е спало, има ли нещо притеснително, мякой болен в семейството и т.н. Явно сутрин като са сънени децата изглеждат болни hahaha
Абе хора, къде изчезна Меги, от 100 години не е писала?

# 183
  • Мнения: 371
ехоооо, живички ли стеее.....
Тук да не ви е Хирошима Naughty

# 184
  • Мнения: 3 861
Меги ми изчезна и от тортената темичка...Дано всичко е наред при нея...

# 185
  • София
  • Мнения: 123
ехоооо, живички ли стеее.....
Тук да не ви е Хирошима Naughty
Ммм май дааааа Laughing,къде сте мацки?Аз издивявам в това лошо време,а утре отивам да поработя до Великден.В понеделник си пуснах детето на градина,нека да им подсмър4а там,няма само него да заразяват NaughtyМалко съм гадна,ама то каквото повикало,такова се обадило.
Нищо не казахте за клеевата тинктура,пробвали ли сте,аз запо4нах да му давам от 3 дни и ще видим дали има ефект.

# 186
  • Мнения: 371
Меги ми изчезна и от тортената темичка...Дано всичко е наред при нея...

И аз го забелязах, там поне беше супер редовна, та затова ми е малко притеснено Rolling Eyes
Може пък да няма нет newsm78

# 187
  • Мнения: 919
Да се разпиша и аз,че да не ме забравите Mr. Green
С конюктивит сме и се гледаме в къщи тия дни.Вече има и на другото око.Дано да не сме заразили някой в градината! PraynigМного ми е чудно от къде го е лепнала! Rolling Eyes
Някой няма ли мама Меги в кю или скайп,как така ще изчезне изведнъж? newsm78

# 188
  • Мнения: 371
MARIKA, от детската го е лепнала, ама ти е трябвало да слагаш капки и на двече очи, защото винаги се прехвърля и на другото Rolling Eyes

# 189
  • Мнения: 919
Дианче,не е от там,защото ние сме първите болни. Wink
Както и да е!Днес вече сме на градина. Party

# 190
  • Мнения: 371
 Hug
Радвам се, че вече сте по-добре Simple Smile
Иначе без това май не се минава Wink

# 191
  • София
  • Мнения: 123
Стига бе,Марио още не е боледувал от конюктивит,дано и да не боледува

# 192
  • Мнения: 919
Вече сме заразили и други деца. Rolling Eyes

# 193
  • Мнения: 3 861
Кофти!
Калоян ми е боледувал няколко пъти от конюктивит, много е неприятно. Вече го познавам веднага като започне и взимам незабавно мерки и за няколко дена всичко отминава.

# 194
  • Мнения: 919
В неделя бяхме на плаж.Ето ви малко снимки Laughing
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=236730&photo=1

Общи условия

Активация на акаунт