ЮНСКИТЕ бонбони са готови за купони

  • 17 116
  • 243
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 919
Дианче,много красива пеперуда! Wink
Лили,късно видях какво си писала.Не успях да ви видя. #2gunfire

# 211
  • Мнения: 919
Мамчета,къде изчезнахте? Laughing

# 212
  • София
  • Мнения: 123
Аз съм тук,вясвам се от време на време,но другите вси4ки из4азнаха,Диан4ето също я няма от много време newsm78

# 213
  • Мнения: 919
Диан4ето също я няма от много време newsm78
Може да няма временно нет Grinning

# 214
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 329
Здравейте, майчета, включете и Андреа. Тя ще има рожден ден на 25.06.  bouquet

# 215
  • Мнения: 919
Здравейте, майчета, включете и Андреа. Тя ще има рожден ден на 25.06.  bouquet
Добре сте дошли!
Дианчето ще ви включи когато се появи Hug

# 216
  • София
  • Мнения: 123
Ехо,привет на вси4ки,къде се губите?

Аз продължавам да се ядосвам с моя калпазанин,който хи4 не слуша и запо4нал адски много да се лигави,това,което най-много мразя.Нищо не помага,нито наказание,нито викане,нито безразли4ие.ПОМАГАЙТЕ ooooh!

Сега пак е наказан без колело и джип,но пак скоро ще ми мине и се запо4ва отна4ало.

# 217
  • Мнения: 919
Ехо,привет на вси4ки,къде се губите?

Аз продължавам да се ядосвам с моя калпазанин,който хи4 не слуша и запо4нал адски много да се лигави,това,което най-много мразя.Нищо не помага,нито наказание,нито викане,нито безразли4ие.ПОМАГАЙТЕ ooooh!

Сега пак е наказан без колело и джип,но пак скоро ще ми мине и се запо4ва отна4ало.
Хаха!Изобщо не мога да ти помогна! hahaha
Същата работа сме!Баща и постоянно я глези.Все му повтарям,че така не и прави услуга,а напротив...Но няма кой да ме чуе! ooooh!
Каже ли му,че иска нещо да и купи,той пали колата и тръгва на секундата.
Момичета,рожденните дни наближават.Как мислите да ги отпразнувате?Дайте идеи за подаръци! Hug

# 218
  • Мнения: 1 237
Здравейте момичета!
Забравихте ли ни?Май да,като не съм се включвала от доста време. Embarassed
Как сте?Как са дечицата?Поздрави и лек ден на всички ви!

# 219
  • Мнения: 919
Здравейте момичета!
Забравихте ли ни?Май да,като не съм се включвала от доста време. Embarassed
Как сте?Как са дечицата?Поздрави и лек ден на всички ви!
Здрасти!А вие как сте? Grinning

# 220
аз като гост много рядко пиша,но редовно чета. Темата за рождения ден и мен вече силно ме вълнува.Нашият се пада в четвъртък и се чудя дали точно на деня да го празнуваме или в почивните дни след това.

# 221
  • Мнения: 1 237
Здравейте момичета!
Забравихте ли ни?Май да,като не съм се включвала от доста време. Embarassed
Как сте?Как са дечицата?Поздрави и лек ден на всички ви!
Здрасти!А вие как сте? Grinning

Ами долу-горе сме добре.Ния ходи от време на време на градина,че нещо все не устисква много време здрава.По принцип,ако има някой свободен вкъщи я гледаме.Иначе си е пак толкова  палава,ама да ми е жива и здрава.
И ние чакаме рожденния ден с нетърпение,въпреки,че още не сме измислили къде ще го празнуваме.

# 222
  • Мнения: 919
И ние чакаме рожденния ден с нетърпение,въпреки,че още не сме измислили къде ще го празнуваме.
Ние също не сме решили ,но вероятно ще го отпразнуваме в Бургас с братовчедите.
За градината ,същата работа е и при нас,но скоро не е боледувала сериозно.И дано така да продължава!
Вчера имахме тържество в градината,по случай свършването на учебната година.Ето ни /момиченцето,което пляска отпред /

# 223
  • София
  • Мнения: 123
Привет,ние бяхме една седмица на гости на майка ми и не съм се вклю4вала.Малко да си поуспокоя страстите,а и малкия си поигра хубаво,даже неискаше да си тръгваме,но и не иска да остане без нас Grinning
Коклкото до рожденният му ден и аз се 4удя какво да правя,в къщи няма да имам сили да се разправям с деца,защото ве4е ще сме в о4акване на новото попълнение(ако не се появи по-рано),а на друго място не съм го водила и незнам как се процедира за тези примерно в Макдоналдс

# 224
  • Мнения: 371
Здравейте мацки Hug
Жива съм Mr. Green Този месец мого ми беше тежка програмата и не съм се вясвала. Веднъж тъкмо влязох да прочета лалво що и трябваше да стана венага.
На 4-ти малкия имаше рожден ден, после именни дни, празници, чудесии... То и от маса на маса хич не е лесно Rolling Eyes
Марика, страхотна е малката Hug
Милето, и мойта кокона е на 25.06 Peace Като имам повече време ще те добавя Peace
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=243452 снимки от РД на малчо, ако ви се гледат Laughing
За РД на Вики мисля да е някъде навън, още не съм решила къде newsm78

Общи условия

Активация на акаунт