Коледа настъпва, Дюки не отстъпва - 57 част

  • 20 239
  • 596
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 942

Малиииии, Ванчееееее, какво правиш, бе, жена? newsm53 Ще полудеем от толкоз кафета, докато сръбнем от всичките smile3534 Благодаря, с удоволствие ще пия и аз кафенце! Hug

Пийни си,и аз ще пия пак. LaughingМного обичам кафе... Crazy

Аз пък ще си направя едно безкофеиново, че млекцето днес ми дойде повечко.

# 526
  • Мнения: 980
Честит рожден ден на Борянка!!!!


# 527
  • София
  • Мнения: 3 789
то и аз обичам много кафе, ама трябва да го огранича, въпреки че не пия кой знае какво количество- сутрин едно, ама силничко и евентуално следобяда.
Ако можех и без кафе, май щеше да е най-добре.
ама кажете ми само как да го огранича, като уважаемите съфорумки такива вкусотии правят тук? newsm78 Hug

# 528
  • Мнения: 942
Установих, че съм най-тъпата тук. Дерзая с тази линийка и не става ли, не става... smile3516 smile3516
Разбрах, че в някои от предишните теми има разяснения...Някой ще ме светне ли къде да ги прочета newsm17 newsm17 newsm17

# 529
  • Мнения: 5 873
Установих, че съм най-тъпата тук. Дерзая с тази линийка и не става ли, не става... smile3516 smile3516
Разбрах, че в някои от предишните теми има разяснения...Някой ще ме светне ли къде да ги прочета newsm17 newsm17 newsm17

слагаш линка   http://www.tickerfactory.com/weight-loss/wAWPy0N/  между тези тагове-  [ img]  [ /img]

# 530
  • Мнения: 112
Oпашката на коня ми е добре - работя до Шератон. Къде точно се намира магазина?
Това е едно диетично магазинче на Шишман, като тръгнеш от коня надолу към Графа се пада отдясно (мисля близка пресечка е Славянска).

Лорче, на страничката с линийката има един бутон Get Code. Натискаш го, ако ти иска парола я пишеш.
После копираш кода за линийката, моя изглежда така:
Код:
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wVPFN0T/]
[img]https://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wVPFN0Tweight.png[/img]
[/url]
при теб wVPFN0T трябва да са различни букви.
този код го копираш в профила си на мястото на подписа и готово.
трябва да копираш цялата част за да се вижда линийката.

# 531
  • Варна
  • Мнения: 2 786
Ау, каква съм отвяна, хора  ooooh!
Щях да си забравя чудесната дата 28-ми - пет месеца от началото на Дюкан.
За всички вас -  Hug и почерпка!



Последна редакция: пт, 28 дек 2007, 17:38 от dorchester

# 532
  • Мнения: 5 873
Дори,честити 5 месеца.Благодаря за почерпката. Hug

# 533
  • Мнения: 428
Привет на всички сладуранки-дюканки!Досега никога не съм ви чела.Днес ми се случи за първи път Embarassed,но със сигурност това е моята диета! Peace bowuu
Приемате ли нови свръх модели в отбора? Joy
Мисля да я започна първия ден на януари Thinking!Но,трябва ли да си купя книгата или ми е достатъчно като информация това ,което пише тук?
Благодаря предварително!Страхотни сте! Hug Hug

# 534
  • София
  • Мнения: 3 789
Ммммм, Дорчи, мнооого вкусна почерпка! И честити ти 5 месеца Дюканстване! Hug
Аз току-що се връщам от Фантастико- взех едно хвъркато на грил и довечера ще пръжна и едни картофки и това ще ни е вечерята! Е, както се досещате- картофките ще са за мишлето, за мен само от бутчето и бялото месце на пилето. Flutter

Нинна, добре дошла! welcome
Като за начало можеш да следиш форума и първата страничка на темата, ние ще ти помагаме и напътстваме, за да не кривнеш от правилния път Naughty
А колкото до книгата- аз лично си я взех още първия ден от режима, в нея доста добре е обяснено защо режима действа и кое защо и Да и кое Не и защо Не!

# 535
  • Мнения: 469
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПРИНЦЕСКА БОРЯНЧЕ!
Ванче, изгледаш перфектно, много добър резултат!
Мишле, Сънче, чудесни бижута, със здраве да си ги носите!
Лора, купи ли си трици. Днес на обяд хоих до магазина, има, дори си аз си купих за всеки случай! Поздравявам те за доброто настроение.
Дори, честити ти 5 месеца, изглешдаш чудесно за толкова малко време.
Нинна, добре дошла при нас, моето мнение е, че на първо време можеш да ползваш информацията от форума, но много е ценно да имаш и книгата. Пожелавам ти успех!

# 536
  • Мнения: 428
vani nik благодаря за любезното гостоприемство!  bouquetЗначи ще трябва да си взема и книгата!

# 537
  • Мнения: 1 417
Сънче,страхотно колие!Нали съм си по перлите........ newsm78Дори,ще си хапна .GrinningЛорче,не се ядосвай,ще се получи. PeaceСега ще прочета и другите.

# 538
  • Мнения: 3 202

Привет момичета:))
Виждам, че крепостта се брани геройски Simple Smile Вещи е изписала страхотен девиз newsm10
Честити празнични дни на всички
                                                                                                                                  Кри! Честит Имен Ден!Страхотна снимка Simple Smile)
                 Дори, Честит Рожден Ден !

# 539
  • София
  • Мнения: 1 544
Майка Зайка, защо не потърсиш в диетичния магазин на "Позитано" срещу входа на съдебната палата. Аз съм купувала и там.
Другия път ще го имам предвид. Сега така или иначе бях тръгнала  към Плиска и оттам си взех 2 кутии.
Благодаря Heart Eyes
Нинна - Добре дошла Hug

Общи условия

Активация на акаунт