За форумците да поговорим отново

  • 10 490
  • 140
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 984
...Явно природонаселението масово злоупотребява с антидепресанти.

Ей на това му казвам анализ! С едно изречение всичко се казва и за минало, и за настояще, и за бъдеще на форОмната зависимост!

Браавос, мацка!

Апропо: народонаселението е системна част от природонаселението! Много съм впечатлена за откриването на точната дума!

# 106
  • Мнения: 822
Апропо: народонаселението е системна част от природонаселението! Много съм впечатлена за откриването на точната дума!
Като изключим специализираните форуми за флора и фауна,аз не се сещам за друг подобен,където толкова много да се споменават различни животински,а и растителни видове...Иначе думата е все по-често употребявана,за жалост...

# 107
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Струва ми се, че откакто тони сопрано си смени картинката в ника, стана по-язвителен отпреди.

# 108
  • Мнения: 212
Струва ми се, че откакто тони сопрано си смени картинката в ника, стана по-язвителен отпреди.
Това е щото картинката му е една такава язвителна...

# 109
  • Мнения: 17 416
Сопранов ни предупреди, че става зъл по КОледа.

# 110
  • София
  • Мнения: 4 423
Не е заради това - изчерпа се момчето вече Sunglasses

# 111
  • Мнения: 3 405
Не смятам, че е така.

# 112
  • Мнения: 212
Той е неизчерпаем Simple Smile

# 113
  • Мнения: 2 792
 Първите ми форумни наблюдения, бяха че е пълно с хора, които бързат да пишат, първосигнално, в последствие се потвърдиха, което не означава че не харесвам първосигналните реакции, напротив те издават много, нямаш време да проучиш матрицата и реагираш истински(инстиктивно). Мисля, че това е и онова загубено очарование на няколкостотинте човека ,които пишеха в началото. Сега всеки или почти всеки осъзнава, че виртуалното пространство е огромно и общодостъпно, самоцензурира ме се, а хората, които не го осъзнават или пишат за първи път първосигнално, иронизираме.
 п.п. Пак не съм съвсем по темата.

# 114
  • Мнения: 2 013

[/quote]
Тея е тук от време на време. Много работи. Скоро писа в една тема на Деметра за старите муцуни, дано си я мернала.
[/quote]

Не, не съм, за съжаление. Ще потърся. Деметра ми липсва като автор. Може и да е тук, де, но на мен не ми остава много време за форум, обикновено прелитам само през клюкарника.

# 115
  • Мнения: 2 070

Струва ми се, че откакто тони сопрано си смени картинката в ника, стана по-язвителен отпреди.
Това е щото картинката му е една такава язвителна...
Борисе, не търси под вола теле! И защо още не си се гръмнал?!
Щото съм страхливец затова. Ако не бях досега да го бях направил...
Боре,що не събереш кураж да гръмнеш Сопрано.
Каузата си струва жертвата ooooh!

# 116
  • Мнения: 19 368
аз не помня какво съм писала в началото.не съм се карала с някой.чак след това започнах да забелязвам,че когато някой потребители са с повече мнения се мислят за голяма работа и едва ли не мнението им трябва да се зачита като вездесъщо.Клюкарникът го забелязах доста късно,а и сега рядко пиша тук.
от началото съм запомнила само Лиска.беше ми много странно защо винаги отговаря с ирония,дори когато темата е сериозна.сега определено се е променила и е омекнала.

# 117
  • Мнения: 4 586
Нищо не е омекнало на Лисицата.
Още иронизира всичко - пролог, епилог, некролог.

# 118
  • Мнения: 1 072
Лисицата не защити титлата Мис "Право куме та в очи". Нито един коментар по темата в темата. А аз така исках анамнеза от шампион.  Grinning


...., човек цял живот търси себе си и се променя, в зависимост от заобикалящите го обстоятелства. Промяната е хубаво нещо, застоя и зациклянето, не.

Протестирам. Да намериш себе си не е застой или зацикляне. Поздрав- Самотна лодка. Едно неизвестно изпълнение на Васко Найденов.    Wink

# 119
  • Мнения: 3 569
И аз съм се сдухал нещо. Сигурно е от лепилото дето го дишам.

Общи условия

Активация на акаунт