НОВА ГОДИНА -ВКЪЩИ

  • 2 666
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 243
 Joy Joy Joy
Не се бях сещала за такива късмети.Сега ще плагиатствам идеята ти bouquet

# 16
  • Варна
  • Мнения: 815
За сега и аз съм у дома за съжаление! Имах други планове, но понякога се провалят точно в псоледния момент, но ... здраве да е, ще си наваксам  Laughing

# 17
  • Мнения: 3 376
Ще сме си в нас най-вероятно.
Заради детето-заспива рано/не можем да сме на заведение/,не може да спи ако е много шумно,така че и варианта да отидем на гости отпада.
А ни е първата Нова година,в която ще сме трима/всъщност втора,но на миналата бях в родилното-малкия се роди на 31-ви/,така че не ни се иска да го даваме на бабите,които пък също няма да могат да празнуват като хората,заради това,че сме им го натресли  Mr. Green
Така че у дома е най-удачния вариант.

# 18
  • Мнения: 1 243
ееее вие си имате двоен празник=ьем нова година хем рожден ден на съкровището-супер.Да си изкарате весело

# 19
  • Мнения: 1 209
и ние сме у дома, но това ме радва. на работа съм и нямам много време за детето, да се видя с приятели дори на кафе и най-важното да се наспя като 4овек. мисля да го приспим, да се сгушим под одеалото, да гледаме филми, да придърпаме масата и да мърсуваме, пфуи не ни е срам, ама хич.

# 20
  • Мнения: 1 243
и ние сме у дома, но това ме радва. на работа съм и нямам много време за детето, да се видя с приятели дори на кафе и най-важното да се наспя като 4овек. мисля да го приспим, да се сгушим под одеалото, да гледаме филми, да придърпаме масата и да мърсуваме, пфуи не ни е срам, ама хич.
Joyтова ми хареса
само да успеете да приспите малчо,да не реши и бебето да празнува с вас до късно,че тогава мърсуването ще отиде по дяволите  Laughing

# 21
  • Мнения: 537
И ние оставаме у дома, най - вече защото сега когато сме трима ни е по - хубаво семейно и у дома, по - спокойно е  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 671
И ние ще сме у дома на Нова година. Искаше ни се да заминем някъде, но на мен не ми разрешиха заради наближаващото раждане и многото контракции. Да си призная - радвам се, защото ще сме повече време тримата с детето, а на самия празник в къщи ще дойдат и родителите ни и дребчо сигурно ще е щур от кеф  Laughing. Ще пътуваме догодина.

# 23
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
ОООО, групата на домошарките нараства  Joyи аз към нея PeaceЧестно казано почти не си спомням да съм била у дома за този празник, освен в детските години, а предпочитам!Определено през деня ще се готви и т.н. подобни гадости, а вечерта ще търсим най-хубавото по тв каналите и готово-мъж, деца=лудница или както го наречете !

# 24
  • Мнения: 1 243
Хехе хе -така като чета темичката и вече не съм толкова ядосана.Май наистина сте прави че кой както си го направи.Ще създадем уют и топлина в семейното огнище и ще бъдем заедно в очакването на новата година.ЕЕЕЕе то не било толкова сташно!! И както pina ще ходим по заведения и  пътуваме после-след новогодишната лудница!

# 25
  • София
  • Мнения: 2 019
И за да ти мине съвсем ще ти кажа, че миналата Нова година посрещнахме вкъщи и от февруари като сме тръгнали по екскурзии не сме се спрели цяла година Grinning Пожелавам и при теб да е така.

# 26
  • софия
  • Мнения: 2 140
Колкото и да не ми се искаше и ние сме си вкъщи тази година.На мъжа ми миналата седмица му казаха,че на него му се пада честта да е дежурен до 18.30 ч.И просто няма как,ще си останем двамцата вкъщи.

# 27
  • Мнения: 1 243
И за да ти мине съвсем ще ти кажа, че миналата Нова година посрещнахме вкъщи и от февруари като сме тръгнали по екскурзии не сме се спрели цяла година Grinning Пожелавам и при теб да е така.
Благодаря ти shoshi -от твоите уста в божиите уши!!

# 28
  • Мнения: 1 243
Честита Нова година пътешественички и пътешественици!!!
Жвлая ви сбъдване на всичките ви мечти!!Бъдете живи и здрави и многоооо щастливи!

А иначе ние си прекарахме учудващо добре LaughingНе беше никак скучно вкъщи-имахме си дори и зря в двора.Маи взе че ми хареса домашното празнуване на Нова година!Надявам се всички вие да сте си изкарали добре и да сте се забавлявали от сърце!

Общи условия

Активация на акаунт