Аз ли бъркам нещо, пяната за коса ли не става?

  • 14 233
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 435
Еми  djolii айде ориентирай се правилно тогава. Mr. Green Ама айде побързай,че скоро трябва да ми се прави поправка.Айде ще издържа още някой друг ден. Laughing

# 16
  • Мнения: 1 802
.
Мисля че,за да станат хубави къдрици от значение е косата да е полусуха ,слага се пяната и се мачка с ръце 3-4 мин и след това с дифузера стават супер!
Значи моята грешка може би идва от там, че аз я слагам на леко подсушена (а бе, направо мокра)  коса?!  Confused

# 17
  • Мнения: 4 435
Недей на мокра чак.Аз ти казвам,пробвай на суха коса,просто да я навлажниш леко.Аз се пръскам с шишенце,ама ако нямаш такова,просто с мокри длани си помачкай малко косата.И чакаме после отличен резултат.

# 18
  • Мнения: 2 414
От коя пяна за къдрици сте доволни?

# 19
  • Мнения: 4 435

Еми,ако прочетеш ще видиш,аз съм писала,че използвам всякакви,само от една не съм доволна и това е пяна-гел Seri.Други са писали друго,а едно момиче е най-доволно именно от нея.Няма най-добра просто,защото всяка коса е различна и една и съща пяна може да бъде както най-хубавата,така и най-лошата.Просто трябва да си намериш "твоята".Продвай с Londa или Nivea.

# 20
  • Мнения: 545
Аз ползвам пяната на Wella ultra strong.След като измия косата си,леко подсушавам с хавлия,слагам кристали,после пяната,мачкам и суша без дифузер.Докато я суша,обаче,я мачкам постоянно.След това дооформям с кристали пак.

# 21
  • Мнения: 6 164
Слага се на мокра коса. Разресвам и суша, оформяйки. В моят случай с пяна за обем, сешоар и кръгла четка, защото търся обем. Косата си става супер, лъскава, чиста...

На суха коса ако я слагаш, става като лепило. Sick

# 22
  • Мнения: 3 830
Аз пък слагам само в корените за повече обем и не ми стои мръсна косата Peace

# 23
  • Мнения: 2 229
Много съм зле - вместо пяна за коса си купих лак за коса! Joy

Използвам темата да питам откъде да си купя пяна за коса на Вела в София? - в центъра някъде, щото явно в квартала ми няма. newsm78 Praynig

# 24
  • Мнения: 5 140
Много съм зле - вместо пяна за коса си купих лак за коса! Joy

Използвам темата да питам откъде да си купя пяна за коса на Вела в София? - в центъра някъде, щото явно в квартала ми няма. newsm78 Praynig


В Ремедиум има.

# 25
  • Мнения: 2 229

Това къде се намира? Blush

# 26
  • Мнения: 5 140

Ти в кой квартал си?

http://www.remedium-bg.com/showpage.php?PageID=1

Последна редакция: нд, 23 дек 2007, 14:31 от Синеоч

# 27
  • Мнения: 2 229
Ако е една голяма аптека близо до Славейков се ориентирах, мерси!  bouquet

# 28
  • Мнения: 5 103
Моята коса е гъста и дълга, но пяната ми я прави суха и сплъстена newsm78

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Уффф и аз не мога да си направя косата с пяна и дифузер... и много се ядосвам  Crazy косата ми е дълга ( почти до кръста) гъста и тежка.. та по никакъв начин не мога да я направя слагам пяна,суша,пак пяна пак суша и не става и не става.... седи като мокра.. а на някои коси как добре стоииии  Sad  ама тва е  Wink  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт