Възмутена съм!!!

  • 3 251
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 377
И аз същото имах в предвид Peace Найстина,може би сте се нагледали на страшни неща, и за това ми беше въпросът! С тази дрешка,все пак някое детенце ще се облече и стопли- едно петънце на ръкавчето, дали ще попречи? И аз се обърках доста, в момента дори отново ги гладя(дрешките) и....... си разсъждавам.
Не ни секвайте ентусиазма!

Аз лично не бих изпратила нещо, което не е почти ново. Дори и при най-малко съмнение дали нещо е подходящо, предпочитам да го оставя до контейнер за отпадъци. Ако някой счита, че би му свършило работа нека  си го прибере. 
Мое мнение е, че много хора имат грешна представа за децата в социалните домове. Мислят си, че ходят едва ли не голи и боси, а това поне в последните години далеч не е така.  Peace

# 16
  • Мнения: 4 195
дам...........за мръсни чорапи да говоря ли - колко съм изхвърлила, подреждайки складовете......
а да говоря ли за бельо - скъсано и изцапано, познайте с какво...........а тая гнусотия, дори знам кой точно тук от форума ни я даде в един чувал......никога няма да му кажа името, но и никога повече дори няма да погледан какво има в торбите, които ни дарява Naughty

# 17
  • Мнения: 1 287

Мое мнение е, че много хора имат грешна представа за децата в социалните домове. Мислят си, че ходят едва ли не голи и боси, а това поне в последните години далеч не е така.  Peace

И моите наблюдения са същите като твоите.Но истината е,че много хора носят дрешките,които не им трябват на децата в домовете,друг е въпросът в какво състояние са.

Моите наблюдения са,че  най-големите материални нужди на децата са бельо,чорапи,обувки.

И за да се върна на темата - никой не иска да ви секва ентусиазма и желанието да сте полезни.Не вярвам,че едно едва забележимо петънце ще е проблем.Но първо се запитайте дали вие ще облечете въпросната дрешка на детето си в този вид.Даже и дрешката да ви е от най-любимите и да има за вас голяма сантиментална стойност,ако тя не е в подходящ вид,по-добре си я запазете!Не ме разбирайте погрешно,моля ви!

# 18
  • Мнения: 3 634
Не ме разбирайте погрешно,моля ви!

Аз те разбирам, но дали и другите мислят акто мен и теб?!  Thinking

# 19
  • Мнения: 620
Съдържанието и вида на дарението отговарят на същността на човека Peace Различни хора сме и различни души носим, така че всеки като реши да дарва нека си знае, че това което дава е огледало на него самия.......

# 20
  • Мнения: 3 376
humanis ,много точно си го казала! Peace

Общи условия

Активация на акаунт