Малка пералня???

  • 21 937
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
eli6 - важното е, че сега вече уреда ти е ОК.
Признаха ли ти това дело, като гаранционно?

# 31
  • Мнения: 19 493
Виждала съм ги в магазините за домашни потреби, торбички от една перфорирана материя, струват най-много 3-4 лева, а спестяват....Също така май Персил си продаваха препарата за пране на черни дрехи и в добавка такава торбичка.
Имам съмнения, че предишната ми пералня се развали от банел на сутиен и оттогава въобще финото си бельо и дамски чорапогащници пера отделно на ръка, а сега и за  чорапите трябва да взема мерки, че тая сага не ми се изживява отново!
Ако някой знае къде в София продават в момента такова чудо - нека се включи, само ще е от полза.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 437
eli6, карайте на босо, бре  Laughing И догодина щастливи коледно-новогодишни празници  Hug

М/у другото със старата пералня имах подобни ядове (със сегашната имам проблем само с обезцветителните кърпички) и слагах чорапите в чорапогащник. Завръзвах отгоре и готово. Тогава не бях чувала за торбички или нещо подобно и само такова решение намерих.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 079
Препоръчаха ми да пера чорапите в специални торбички, за да не стават такива инфекции.
Какво представляват тези торбички?

no_name, eli6
Въпросните торбички се продават във всеки магазин за 1 лев. Представляват мрежички, на отвора на които има цип  или са мрежести торби с връзка отгоре. С различни размери са. Могат да служат и за прибиране на играчки.  Hug
Така изглежда мрежичката за пране, с връзка отгоре. Другите са същите, но с цип.

# 34
  • Мнения: 734


no_name, eli6
Въпросните торбички се продават във всеки магазин за 1 лев. Представляват мрежички, на отвора на които има цип  или са мрежести торби с връзка отгоре. С различни размери са. Могат да служат и за прибиране на играчки.  Hug
Така изглежда мрежичката за пране, с връзка отгоре. Другите са същите, но с цип.
[/quote]

инка62 , сърдечно благодаря за снимката!:) Сега знам какво да търся...
  bouquet

# 35
  • Мнения: 1 679
При подобен случай купихме пералня Роса - на Елдом

Общи условия

Активация на акаунт