какво и доколко ви позволяват съпрузите ви?а вие на тях?

  • 1 863
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 146
Имам пълната свобода да правя каквото искам, да се срещам с приятели, да се запивам до късно да речем, да ходя по дискотеки сама. Е да, но не го правя. Просто не изпитвам такава нужда.
По същият начин и партньорът ми знае, че няма никакъв проблем ако иска, да прави подобни неща.
Но повечето ни приятели са общи и съответно ходим заедно на гости и т.н.

За изневяра едва ли се иска разрешение. Това си е жива наглост според мен. ))

 Peace Peace Peace

Само ще добавя, че имаме и приятели, които не са ни общи, с които понякога излизаме на кафе поотделно, но това е всичко.  Laughing

Ако някой от двойката чувства, че се задушава от пирсъствието на другия и мисли, че ще му стане по-добре, като иде на дискотека, например, това значи, че май нещо не му достига в семейството, знам ли...

От друга страна, смятам, че да се забрани на въпросния човек да излиза насила, е още по-зле.

# 16
  • Мнения: 3 376
Ако реша,че ми се излиза-излизам,а той гледа детето или обратното.Не си искаме обяснения,но ако го попитам винаги ми казва.

Имаше период в който го молех да излиза,защото си стоеше само в къщи-от работа-у дома и това продължи доста дълго време.Осъзнавам обаче,че откакто се роди детето нещата доста се промениха,някой от приятелствата ни също,за други просто нямаме толкова време.А и вече понякога просто предпочитам да се наспя отколкото да изляза.Ама ще ми мине Mr. Green  като поотрасне детето предполагам.

# 17
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Правила никога не сме си поставяли,но може би се дължи на факта,че се познаваме от деца -всеки от нас е свободен човек с права,но и задължения и двамата сме на мнение ,че мъжа и жената създават семейство за да са заедно за добро и лошо........пък знае ли човек като дойде критическата как ще се завърти колелото....?

# 18
  • Мнения: 2 309
Колелото се върти,да... Sick

# 19
  • Мнения: 45
 Thinking никога не съм се замисляла да позволявам, разрешавам или да се съгласявам, нито пък да искам или чакам такива. Всеки от нас е голям, разумен човек с неговият живот, преди и по време на съвместният ни такъв. Всеки има нужда и от лична сфера, и ако в началото на една връзка, биденето винаги заедно, не задувашава, то с годините започва. Но обикновенно е трудно някой неща едва тогава да се променят. Така че не забравяйте, че сте самостоятелни личности и БЕЗ половинките си, да можете да живеете и да се забавлявате и без тях. Такава нагласа може в определени ситуации да се окаже пагубна.  Peace

Последна редакция: пн, 24 дек 2007, 09:42 от Dona Bonbona

# 20
  • Мнения: 2 741
При нас е свобода-всеки си излиза през деня с когото си иска, а вечер само мен ме дърпа на излизане.  Той не употребява алкохол и за това на го влечат дискотеки и кръчми-предпочита на компа в къщи да цъка ЦС. Аз обожавам да излизам и да се веселя, и той ме разбира.Не ме спира-все едно аз да му забраня да ходи на лов или да играе. Аз имам приятели мъже, той няма приятелки жени, но никога не си е и помислял да ревнува.
Определено мисля за себе си, че съм намерила хармония със своята половинка. Дори и секса (за сега) е невероятен. bowuu   bouquet
Дай Боже всеки му!!!

# 21
  • Мнения: 2 556
Без свобода не може да се живее. Аз най-вероятно бих се развела, ако мъжът ми ми диша във врата на всяка крачка. Слава Богу, мога да ида сама на почивка с приятелки и мъжът ми на почивка с приятели. Никой няма да се тръшне от това, нито ще има скандали по този повод. Аз не си представям друг начин на живот, примерно тръгвам на гости на сестра ми за 2 дена, а мъжът ми ме спира с думите: "Къде ще ходиш сама, не позволявам". Ще се разведем за нула време точно.

Виж, ако мъжът ми е особено близък с някоя жена - не знам как ще ми понесе, аз приятелства с жени не толерирам  Mr. Green . Тогава бихме имали сигурно проблеми, но засега не сме изпадали в такава ситуация, така че си живеем спокойно и излизаме заедно или поотделно, без да го мислим изобщо.

# 22
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Да ми позволява? Да не ми е баща?
Достатъчно възрастни и зрели хора сме, за да си имаме стопери.
Да, аз излизам с приятелки без него, както и за мен е ОК той да излезе с колеги.
Но всяко нещо си има граници...ако е искал да живее като ерген, да не се е женил. Ако аз исках да съм все "свободна птичка", нямаше да ставам съпруга и майка.

Честно казано, ако някой ми каже, че ми забранява нещо или ще му направя напук или ще му покажа червен картон.

# 23
  • Мнения: 5 103
Като прочетох и настръхнах - какво означава да ми позволява или аз да му позволявам, ужасно ми звучи Shocked
Всеки сам си е наложил границите.
А това за приятелите ме втрещи , как така няма да се виждам с мой приятел ако е мъж #Crazy нали ми е приятел какво лошо има в това?

Общи условия

Активация на акаунт