Банда " USA 39" празнува Коледа!Join US!

  • 17 322
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 491
Аз както си седя без работа и подпирам дивана да не падне, да ви питам един по-страничен въпрос: Ако знаете, че ваш роднина е имиграрал преди около стотина години в същия град, в който сте и вие сега, бихте ли се опитали да издирите потомството му?

Сто процента! Дали ще им се обадя обаче като ги намеря, не знам...зависи.  Peace
И аз така. Наистина, зависи  дали ще се обадя. Но по-скоро - да. Като имам предвид местната мания по родови изследвания, може би ще им е добре дошло да знаят за мене. А и на мене би ми било любопитно.

# 16
  • Мнения: 558
Аз щях да съм го издирила, защото съм любопитна сврака...!!!

# 17
  • Мнения: 1 783
Hola, много болести много нещо в тоя форум. Айде, оправяте се, че дядо ви Коледа болни пропуска с подаръците  Mr. Green

Кажете ми нас нещо нападнало ли ни е, какво??? Съпругът си седиии у Софийското летище и си чакаааа мъглата да се вдигне да литне самолетчето за Варна... Вече имам чувството, че каквото и да започнем все нещо се случва, аз се канех да отида на църка, ама така и не го направих... Простотия след простотия, аз след като оревах орталъка преди няколко месеца, вече спрях да ви се оплаквам , за да не ставам банална... оф.... Tired

Блажка, хич не си и заробвай сърцето в тая източна Европа. Нали знаеш, че народът от тези страни е малко по-емоционален. Един от любимите ми филми е Аризонска Мечта, особено как доведената съпруга от източна Европа нонстоп плаче, без и със причина  Joy
Няма място в сърцето ми за простотиите, които стават тук - отвратена и обезсърчена съм от корупцията на всякакво ниво. Мутрите пак се появяват, сега обаче парите им са от наркотици. Групировките продължават да владеят основните бизнеси. Всички са купени - полиция, съд, данъчни, няма лабаво. Хора с честен бизнес не могат да успеят, няма място за такива. Стрелят се, убиват, наръгват, абе ужас някакъв... Не ми е сърцето на мен тук, не е и в Америка, ама не е в България със сигурност, поне не сега.

# 18
  • Мнения: 3 491

Блажка, хич не си и заробвай сърцето в тая източна Европа. Нали знаеш, че народът от тези страни е малко по-емоционален. Един от любимите ми филми е Аризонска Мечта, особено как доведената съпруга от източна Европа нонстоп плаче, без и със причина  Joy
Няма място в сърцето ми за простотиите, които стават тук - отвратена и обезсърчена съм от корупцията на всякакво ниво. Мутрите пак се появяват, сега обаче парите им са от наркотици. Групировките продължават да владеят основните бизнеси. Всички са купени - полиция, съд, данъчни, няма лабаво. Хора с честен бизнес не могат да успеят, няма място за такива. Стрелят се, убиват, наръгват, абе ужас някакъв... Не ми е сърцето на мен тук, не е и в Америка, ама не е в България със сигурност, поне не сега.
Няма проблем! Нищо чудно сърцето ми да не е изобщо в Източна Европа, а в доброто източноевропейско кино.  Peace

# 19
  • Мнения: 7 091
Кажете ми нас нещо нападнало ли ни е, какво???

Бистре, като човек минал през това дето и ти минаваш, ще ти кажа, че за радост, нещата се оправят все в един момент. Това обаче колко време ще отнеме, един Бог знае...Понякога ми се е струвало, че цял живот продължава, но не бива да се отчайваш! Адски е трудно, но търси хубавото, дори то да е прашинка, защото започнеш ли да то губиш от поглед, единственото, което ти остава е да потънеш към дъното. Намали си плановете и очакванията до минимум, ще видиш, че нещата ще започнат да се нареждат!!!
Прегръщам те много силно и ти пожелавам и на теб много сили! Само вярата в доброто и любовта ти ще те изкарат от там, където си сега!  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 783
Тандури.... много си мила...  Hug опитвам се много силно и в повечето случаи успявам... междувременно са отменили полета за днес .... неясно за кога  #Cussing out

# 21
  • Мнения: 7 091
Тандури.... много си мила...  Hug опитвам се много силно и в повечето случаи успявам... междувременно са отменили полета за днес .... неясно за кога  #Cussing out

Няма ли автобус, който може да вземе? Или кола под наем да кара до Варна? Или пък влак?
Не че не сте мислили за тези варианти сигурно, ама все пак...
Ако искаш обади ми се по някое време ако ти се приказва с някой, знаеш ме къде съм  Hug  bouquet

# 22
  • usa
  • Мнения: 2 113
Няма проблем! Нищо чудно сърцето ми да не е изобщо в Източна Европа, а в доброто източноевропейско кино.  Peace

а аз раздадох тесто за бисквити на дечурлигата и гостите им и се каня затворя вратите към кухнята и да си пусна любимия си коледно/новогодишен филм ирония на съдбата, че и аз да имам малко фън на така нареченото "коледно парти" Simple Smile.

Последна редакция: пн, 24 дек 2007, 08:51 от миз

# 23
  • Мнения: 405
Бистре, наистина много ви се събра на вас, дано скоро да си видиш мъжа.  Hug (Да ти кажа добре, че не лети сега от МСП, че тук пак има снежна виелица)

Зоре, аз съм добре, като че ли поутихнаха симптомите, но то да го е страх човек да се похвали. Благодарна съм на всеки допълнителен ден. Simple Smile Иначе за скуката, то май си личи какви идеи ми идват от нямане какво да правя. Simple Smile И да си кажа за първи път в живота ми липсва кабелна телевизия.

За моя рисърч да ви кажа, мисля, че съм доста близо до откриване на местната рода и затова май ме хвана шубето. За последните стъпки, обаче, трябва ида на място в общината, та този проект ще почака.

Хиър, много благодаря за пожеланията!  Hug Да ти се връща, както се вика (когато вие прецените, че му е дошло времето)

# 24
  • Мнения: 2 563

Хиър, много благодаря за пожеланията!  Hug Да ти се връща, както се вика (когато вие прецените, че му е дошло времето)

Ми искам вече да ми се връща, мила, ама кат сме два гавроша?  Confused  Simple Smile

Бистре, хич не е леко да си далеч от мъжа си, от работата си, в България. Две години бях в твоето положение и знам. Стискам палци скоро да литне мъжът ти, имиграционните през 2008-ма най-сетне да му дадат гражданство и докато чакаш да не ти е много мъчно.  Hug

# 25
  • Мнения: 1 800
Зоре, мерси по- добре е днес, но си взима болкоуспокояващите. Проблема е че не е постоянна болка, а изведнъж се появява и изчезва на моменти и той не знае кога да пие лекарствата и кога не.
По твоя въпрос- имам нещо на ум. Трябва само да открия къде се намират в твоя район Hug

Бистре, дано следващата година е по успешна и лека за семейството ти !:hug:
За нас така  беше 2006, не знаех дали ще издържа, но всичко се промени за по-добро. Дано и с вас е така Hug



# 26
  • Мнения: 592
Здравейте момичета, записвам се за темата и започвам да ви следя с интерес  Peace
От дълго време все се каня да намеря темата на мамите от другата страна на океана ... най-накрая остана време Simple Smile
До колкото успях да прехвърля предната тема виждам има много талантливи мами тук - страхотни вкусотии правите  Hug  bouquet  chef
Има и доста болнички - бързо да се оправят и предколедното настроение да изпълни къщите ни с много любов.

Bistraz - и твоето мъжле ли е в България  Thinking уфффф много е трудно така. Успех ти пожелавам, много бързо да се събирате че не се трае иначе.

... може би трябваше да започна с няколко думи за себе си...
Живея във Ветровития град, мама на едно мишленце... В момента малката е с  баща си в България - гледат се двамата, докато мама се прибере при тях. Малката беше преди две седмици при мен тук в Чикаго за около месец и половина, но времето минава толкова бързо и докато се усетим отлетя времето в което бяхме заедно и сега се радват един на друг с тати в България. За хубаво или за лошо все още не знам - четири години и половина се опитвам да съчетавам семейство, детенце, поддържане на зелена карта, планове за US-гражданство ... да видим накрая какво ще излезе... няма да се оплаквам всички знаем за какво става въпрос...

Пожелавам на всички весело посрещане на прекрасните предстоящи празници, много здраве, щастие,усмивки и прекрасни моменти с любимите хора в празничната нощ. Нека новата година ни донесе много здраве защото без него не можем, а останалото с малко повече усилия сами можем да постигнем.

Последна редакция: пн, 24 дек 2007, 08:43 от SadMamma

# 27
  • Мнения: 1 147
SadMamma, добре дошла!  Simple Smile
Хубаво изкарване на празниците и на теб, радост в душата и повече ведри мисли ти желая.
И идвай по-често насам, хубава компания сме.


Голяма сладурана е малката, да ти е здрава и усмихната.

# 28
  • Мнения: 940
 За последно ви пожелавам весели празници и ви показвам над какво работих днес и ви черпя виртуално...някак си Laughing

http://good-times.webshots.com/slideshow/561867413nZMoAB

------------
Бистре ...стискам ви палци,много кофти ситуация,съчувствам ти -и ние така бяхме като гаджета но за 6м и почти бях превъртяла(((прегръдки)))


# 29
  • usa
  • Мнения: 2 113
бистре, специална Hug! много ти се събра напоследък, догодина да е по-добра!

victoria, великолепно изглежда, много весел снежен човек Simple Smile! само да попитам, специално отношение ли имаш към д-то, че само него си написала на латиница?

Общи условия

Активация на акаунт