Елха - 50 лева !!!!!!!!!!

  • 1 780
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Ние вече четвърта година сме с изкуствена елха - 1.20 метра, много сме доволни. Нито даваш пари на наглите търговци, нито чистиш иглички от килима.

 smile3521 smile3521 smile3521

# 16
  • Мнения: 292
Вече сигурно 7-8год.сме с изкуствена и съм много доволна Peace

# 17
  • Мнения: 3 146
Аз пък намирам изкуствените елхи за много грозни. Мисля, че дръвче в саксия е най-добрият вариант. Просто го засаждаш след година-две ползване и така не се губи нищо. Но изкуствените са направо ужасни за вкъщи, според мен. Отдалече изглеждат добре, но отблизо...

# 18
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 331
Зависи каква  е изкуствената елха - новите изкуствени елхи са много красиви, много по-хубави от естествените, които в интерес на истината са доста пършиви

виж тези изкуствени


# 19
  • Мнения: 3 146
Да, някои наистина изглеждат страхотни, но отблизо просто не ги възприемам, нали идеята е да създаде уют, знам ли. От друга страна, това е само символ, може и клонка да се мине, пък изсичането е ужасно... Въпреки всичко, предпочитам естествените.  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 903
Ние сме с изкуствена от много години и съм много доволна. Не падат иглички, може да се украси по-рано ( аз обикновено я украсявам в началото на декември). А пък и тези "смърчове", които ги продават по пазарите са ужасно грозни. Много отдавна по пазара не съм виждала истински "елхи", а не някакви криви и опърпани смърчове.
За няколко дни не си заслужава да се откъснат толкова много дървета, поне това е моето мнение.

# 21
  • Мнения: 5 393
Ние взехме 80 сантиметрова изкуствена елхичка за 19лв от пазара "Д.Петков" преди седмица. Много съм доволна, не заема място, освен това е много гъста-има я в подписа ми.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 295
И ние сме с изкуствена елха - вече четвърта година.
Малката два пъти я бутна докато я украсяваше и нито се скърши, нито иглички опадаха,нищо!

# 23
  • Мнения: 943
Да,но аз съм свикнала с истинска.Обичам да ми мирише на елха и затова.А и не ми се украсява някаква пластмаса. Naughty

# 24
  • В страната на бурите
  • Мнения: 960
И ние си взехме вчера естествна елха в саксия от пазара Иван Вазов - 25 лева, но пребродихме света за нея - и в двата Бриколажа бяха свършили.  Twisted Evil

Взехме си и изкуствена за 7 лева и сега сме с 2 Party

# 25
  • София
  • Мнения: 6 011
В събота вечерта едни приятели си избраха елха пред Хит-Младост, доста голяма и прилична за 10 лв.
Ние си купихме изкуствена за 7 лв., много съм доволна от тази покупка. Ще сложа и някое клонче зам мирис и Коледата ще е възможна. Grinning
Не бих дала 50 лв. за отсечено дръвче, което ще ме радва точно 10 дни, да не говорим колко години е растяло...

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 702
Май така е не  само в  България. Майка ми и баща ми са в Австрия и днес съобщиха, че там елха, висока около 1.30 струва 100 евро. Въпреки че предпочитам естестените неща, съм ЗА, защото по този начин ще бъдат отсечени по-малко дръвчета. Най-много ми харесва вариантът елха в саксия, макар че веднъж купихме, а тя доста бързо изсъхна. Може някоя от следващите години пак да пробвами, живот и здраве.

# 27
  • Мнения: 1 312
Миналата Коледа на Чаталджа се бях изумила от цени. Shocked
Сребърен смърч/разкошен/ в саксия струваше от 120 до 180 лева според височината ooooh!.
Варираха от 1.60-2.00 метра горе-долу/съпоставяйки я с моя ръст/...

Общи условия

Активация на акаунт