Laredoute.fr - Обсъждане. Всичко за поръчката - 42

  • 19 170
  • 378
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 655
Момичета реших да си направя още една регистрация на мъжо, но нещо не става. При първото ми регистриране нямах проблем. Нали след като се попълни регистрационния формуляр и се натисне Continuer трябва да се отвори нова страница. При мен изписва ето това  Certains champs du formulaire posent un problème:
Merci de faire correspondre votre adresse email et sa confirmation и не ми отваря страница. Според мен не ми е прието, а според вас newsm78

# 316
  • sofia
  • Мнения: 4 296
eдин и същ мейл ли ползваш?

# 317
  • Мнения: 1 655
eдин и същ мейл ли ползваш?
не различни но в abv са и двата

# 318
  • sofia
  • Мнения: 4 296
eдин и същ мейл ли ползваш?
не различни но в abv са и двата
това,че са в абв няма значение,как си пишеш адреса,точки и запетайки слагаш ли?
да не трябва да си потвърдиш акаунта от мейла

# 319
  • Мнения: 1 655
eдин и същ мейл ли ползваш?
не различни но в abv са и двата
това,че са в абв няма значение,как си пишеш адреса,точки и запетайки слагаш ли?
да не трябва да си потвърдиш акаунта от мейла
сега път това ми показва
Certains champs du formulaire posent un problème:
Votre téléphone domicile n'est pas correct: merci de le saisir à nouveau.

# 320
  • Мнения: 5 370
Долорес, как си си изписала номера на телефона? Я виж коя държава си селектирала?
Ако ти дава по дефолт Франция-е възможно да получаваш такива съобщения за грешка.

# 321
  • sofia
  • Мнения: 4 296
телефона не трябваше ли да започва с 06 и да са 10цифрите.Нали момичетата си пишеха измислени телефони,аз това поле не помня да съм го попълвала.

# 322
  • Мнения: 1 655
Как си записвате домашния телефон. Как ли не пробвах вече незнам. Ако сложа с +359 после кода на града и тогава телефона не го събира няма толкова място

# 323
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Как си записвате домашния телефон. Как ли не пробвах вече незнам. Ако сложа с +359 после кода на града и тогава телефона не го събира няма толкова място
напиши измислен номер,няма да стане ако не започва с 06

# 324
  • София
  • Мнения: 2 031
не е задължително да си пишеш телефона, аз като правих моята регистрация, не съм го попълвала.  Hug

# 325
  • Мнения: 5 370
телефона не трябваше ли да започва с 06 и да са 10цифрите.Нали момичетата си пишеха измислени телефони,аз това поле не помня да съм го попълвала.
да, 06 са френските мобилни оператори. И аз май не съм попълвала. newsm78

# 326
  • Мнения: 1 655
Благодаря момичета!  bouquet Накрая изтрих всички телефони и стана.

# 327
  • Мнения: 1 666
Оки, слънце, махвърляй един текст на Бг, че отивам да си правя чай.....нещо съм намръзнала, та чак мозъкът ми дава заето. Mr. Green
След това ще го оправя.

Много си мила! Hug
Текст....  newsm78.... знам ли... нещо от сорта - " На еди-коя-си-дата направих поръчка съдържаща еди-колко-си артикула (нямам представа трябва ли да се изброяват нещата). Номерът на поръчката е ..... Платих с банкова карта. Все още не съм получила тази поръчка, а изтече пределния срок от 6 седмици. Надявам се да отстраните този проблем възможно най-скоро! ...."
Ако някой измисли нещо по-смислено, да го дава!

# 328
  • Мнения: 5 370
Благодаря момичета!  bouquet Накрая изтрих всички телефони и стана.
Хе хе-радвам се, има там едни врътки, ако не селектираш точната държава и кодовете-не те пуска по-нататък.  bouquet

# 329
  • Мнения: 855
Последното е чаршаф без ластик, обикновен  Peace
Мерси, ама тези размери реални ли са или нещо друго значат? Някак трудно ми е да си представя къде ще надипля 3 метра чаршаф на матрак пльоснат на земята. Тези с ластика ми идват малки като размер и ги отхвърлям като вариант.
Ами предполагам са реални, аз съм взимала досега само с ластик, нашата спалня е малка и са точни  Peace Явно френските легла са по-големи  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт