Рицарки на Коледното чудо 24.12.2007 – 30.12.2007

  • 9 121
  • 374
  •   1
Отговори
# 300
Здравейте!
Приемате ли нови попълнения?
Отдавна ви чета и много ми харесвате като компания.  bouquet
Имам си повечко килограми и е крайно време да се взема в ръце.
Първата стъпка - решението е взето! Laughing
Сега остава само да се спра окончателно на някой режим и ... да действам.
Пожелайте ми успех!

# 301
  • Мнения: 5 873
Ванчеееей! Туй вече не е за теб, майка! Ти не смяташ ли да се поспирваш?
Само те моля да бъдеш разумна. То си е въпрос на усешане - ти най-правилно ще си прецениш.

Ооо,Майче Hug,трогна  ме. BlushНо има време за спирка.Поне 65 кг да стана.Ако не се харесам,ще гоня лентичката.Последно се харесах на 57кг ама бях на 17 ... Crazy


Благодаря Дени.Много благодаря.  bouquet

Пуки,много ме радваш,да знаеш. Hug

Винаги трябва да има по един шут . Wink

Не  шут.Не те възприемам така.Майтапа си е майтап,шегата -шега.Трябва да се научим на себеуважение преди всичко. Heart Eyes


... И освен самолети има и автобуси ( Тани  Heart Eyes )

Да,да.Ако мога и аз ще дойда.Имайте ме предвид. Peace


Ванчееей, де си да ти питам - измъчих се с тоз трансфер ooooh! - не с друго, ами едни гадни цветове.../бои за яйца ползвах/. Ти какви ползваш?

Ох,Мариетке !На рицарско кафе бях. Grinning

Боите за яйца са гадни. CloseШоколада става на нищо.
На мен ми пратиха от Софето.Но ако си навита може и да уредя нещичко.

Здравейте!
Приемате ли нови попълнения?



Здравей Верче. Hug
Кажи повече за себе си.Нещо като кратка автобиография така да се каже... Laughing

И ти пожелавам успех.


По едно кафе от мен?Пък аз да взема да хапна нещо,че днес забравих да ям. LaughingДа не повярва човек. Crazy

# 302
Благодаря ти, Ванче! Hug
Ти първа ме посрещна - ти ще си ми пътеводната светлина!
Пък и кафе предложи, и торти правиш, и какво ли не (запознах се с подписа ти - впечатлена съм!  bouquet)

На 35г съм, омъжена, имам дъщеря във 2-ри клас. Тежа 3-цифрено число, а съм 168см. Казах си, срам-не срам   Embarassed
Насочвам се към нисковъглехидратен режим. Не бързам за никъде, но пък сега ми е времето да живея, даже доста изтървах...
Такива неща за мен. Кой си търсеше компания от по-тржичките! Ей ме - на!

# 303
  • Мнения: 2 492
Верче добре дошла !  bouquet
Под трицифрено , малко уточнение - щото аз се бях засилила бая нагоре .  Embarassed
Колкото и да са , ще ги свалим .

Аз напоследък наляво и надясно каня в нашата тема и заприиждаха хората .  Mr. Green


Отивам на фитнес ... стига висене във форума за днес .  Hug

# 304
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
А здравейте на новите попълнения и от мен Hug!
Верче, нищо, че е трицифрено, скоро ще стане двуцифрено. А каква ти е целта Rolling Eyes?

Ванче, какви са тези бои? В Търново дали няма да ги има newsm78? Щото стана един розов Дядо Коледа Sick...

# 305
  • Мнения: 5 873

Ванче, какви са тези бои? В Търново дали няма да ги има newsm78? Щото стана един розов Дядо Коледа Sick...

В Търново не знам дали има.Ако е за червено, мога да ти дам,ако не е късно.


Верче,следвай решението,пък за пътеводна светлина...хич не ставам.Много се моткам в последно време,несериозна работа...Аз нямам нищо против,само да не те разочаровам.
Виж Мариетка е друга работа-рече и отсече.Бременна беше ,роди и вече е едни гърди пред мен...  Laughing

# 306
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Виж Мариетка е друга работа-рече и отсече.Бременна беше ,роди и вече е едни гърди пред мен...  Laughing

 Blush
Хайде стига, че ми пламнаха ушите Laughing.
Бас държа, че ще изглеждам по-зле в твойта пижама Confused.

# 307
  • Мнения: 5 873
Виж Мариетка е друга работа-рече и отсече.Бременна беше ,роди и вече е едни гърди пред мен...  Laughing

 Blush
Хайде стига, че ми пламнаха ушите Laughing.
Бас държа, че ще изглеждам по-зле в твойта пижама Confused.

ти пък. Crossing Arms  ти ,дето такваз фиданка стана...по-зле щяла да изглежда... Crossing Arms

# 308
Под трицифрено , малко уточнение - щото аз се бях засилила бая нагоре .  Embarassed
Колкото и да са , ще ги свалим .
Така е, 999 също е трицифрено нали!
Е, аз се движа в долната граница на трицифрените, ама повярвай - никак не съм щастлива от този факт.

Целта ми за сега е 80кг. Мноооого скромно, някакви си 20-25 кила! После, ако стане - ще поставям нови цели! Но честно да си кажа, 80 сега ми се виждат като мечта!

Благодаря ви момичета! Hug

Ванче,
доста си свалила! Браво! Ако не те последвам в това - нека е в кулинарията....
Шегувам се - няма АКО, нали!  Hug

# 309
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511

ти пък. Crossing Arms  ти ,дето такваз фиданка стана...по-зле щяла да изглежда... Crossing Arms

Ъхъм, фиданка Crossing Arms. С тез паласки отстрани, дето за нож плачат Twisted Evil. Ама няма да ги огрее. Първо - фитнес.
В тази връзка - линкче за упражнения за корем и бедра Rolling Eyes, че на Евич нещо не мога да ги отворя?

# 310
Вече казах че ви чета от известно време...
Знам, че сте си много близки.
Знам, че повечето сте привърженици на дълготрайните режими, нисковъглехидратни.
Знам, че в моя случай е най-удачно да започна такъв режим, който да проема за цял живот.
Брей, много знам. Whistling
И все пак, дали ще ме подкрепите за кратък, по-гладничък курс за начало? За старт, тъй да се каже. За мотивация.

Май току що си провалих възможностите да стана рицарка.

# 311
  • Мнения: 4 447
Добре дошла, Верче!
И успех!

# 312
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
.

Май току що си провалих възможностите да стана рицарка.


Тц. Не си.
Ако искаш съвет от мен - поне на мен страшно ми помогна миналото лято лунуването. Един път седмично 24-36 часа само на вода.
Само чакам да спра да кърмя /демек чак другата есен/ и пак почвам - страшно ме тонизира Peace.

# 313
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Добре дошла на Верчето   bouquet

Днес най-хубавото нещо, което ми се случи бе да пия кафе с една рицарка.
Напазарувах криво-ляво. Купих и един щолен, по празниците ще съм на диетата на Пилето  Laughing
Хубав ден момичета.  Hug

# 314
  • Мнения: 2 331
Я да ви питам аз, особено онези, които сте на собствени режими:Кои храни са нережимни?Въглехидратните, мазнинните или бягате от много калории?Как си съставяте хранителните режими?Може ли да се отслабва с въглехидратна храна, но с нисък прием на калории-т.е. 1600 ккал., повечето от които въглехидрати? Какво се случва с целулита в такъв случай.Спомням си, че в ученическите си години отслабнах доста с шоколадова диета-един чист шоколад-100г.-за деня и вода.Дълго си задържах кг. след това.Захраних се бавно и се получи.Ама, сега не мога да се подложа на такова изпитание-това си е чист глад в този момент за мен.И затова се питам за въглехидратите...
Добре дошли на трите нови момичета и успех в постигането на решенията!Надявам се да сме ви от полза!

Общи условия

Активация на акаунт