Рицарки на Коледното чудо 24.12.2007 – 30.12.2007

  • 9 136
  • 374
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 897
Скука, скука...

Да си похваля и 2ия чифт нови дънки, преди бях с 1ия и сравнително новото елече на така модерните ромбове  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 26 дек 2007, 15:15 от Denichkata

# 76
  • Мнения: 720
Най-хубавият подарък ми е чифт джинси, от тези до коляното. Този тип панталони излязоха когато забременях и не можех да се побера в тях. А толкова исках.  Crossing Arms После не си купих, защото не ми стояха добре. На 24ти етърва ми (май ми е етърва  newsm78, на мъж ми на брат жена) почти ме принуди да пробвам едни такива и оооооо чудо - станаха ми.  Party И превърнах един от кеш-подаръците, в тях.  Mr. Green Ужасно много им се радвам. Не вярвах, че ще се харесам в този тип панталони (и дупето ми, и то не вярвах, че ще се побере в тях). Много е хубаво. Едни прости панталони, а означават толкова много за мен. От около година и половина искам такива.  ooooh!
Вчера си направих една равносметка, от раждането до сега (7 месеца) съм свалила почти 10кг.   Party
По този повод да кажа, че съм абсолютно режимна макар, че на Бъдни Вечер погълнах добро количество въглехидрати ( но само въглехидрати, демек разделно  Mr. Green) и кантара ми се отплаща, започва да слиза по-надолу от 67кг.  Party Още не е 66, но на там е тръгнал.  Mr. Green
Момичета, голямата заслуга за това е ваша.  Hug Толкова много неща научих при вас, вие сте безценни.   Heart Eyes
Напоследък чета старите ви теми. Там намирам отговор на толкова много въпроси, за мотивацията която бълва от тях няма да говоря изобщо.  Hug Heart Eyes

Това е за всички рицарки.  Hug Heart Eyes

Последна редакция: ср, 26 дек 2007, 14:31 от E l i

# 77
  • Мнения: 2 897
Пуки, слагай я бързо да се зарежда и като е готово освен дрехите се снимай и ти, поне лъчезарната мутричка и невероятните къдрици  Mr. Green!

# 78
  • Мнения: 2 492
Пуки, слагай я бързо да се зарежда и като е готово освен дрехите се снимай и ти, поне лъчезарната мутричка и невероятните къдрици  Mr. Green!
Да бе , след толкова ядене съм подута , като за световно .
Даже току що отложих едно излизане през деня и ще се покажа чак вечерта .
Сега кисна с някаква  френска маска - ужким отемала подпухванията .  ooooh!
Добре , че съм много добра с грима , та някак ще си направя скули .  Mr. Green

Досега ти зяпах снимките ... божееее , ако някога стана толкова слаба обещавам да  събера целия рицарски орден в заведение по избор и да черпя цяла нощ .
Но , тъй като това няма да е скоро не бързайте да избирате заведението , може до тогава вече да го няма .  Joy

Последна редакция: ср, 26 дек 2007, 13:01 от nepukistka

# 79
  • Мнения: 5 873
много сте сладки двете като си бърборите.... Heart Eyes

Дени,сладурана си. Flutterкво повече да кажа. Hug

Пуки,ще се надявам на снимки. Hug

Попче,хубави подаръци си получила. Heart Eyes

Ели  Hug

искам снимки бре хорааа!


пие ми се кафе. Crazy..отново.
днес съм само на кафета,вода и мляко.това мц ми разкатА фамилията.... Crossing Arms

# 80
  • Мнения: 2 897
Аз вече закусвах, правих междинна закуска и стабилен обяд, а е доста рано.
Поне по моите стандарти, ама пък се събудих в 8.
Чакам малко да ми се слегна храната, за да пия едно доволно количество вода, много съм жадна.
Пуки, гледала ли си The Apprentice? Намерих 6ти сезон онлайн http://www12.alluc.org/alluc/tv-shows.html?action=getviewcategor … category_uid=5030 и се размазвам от кеф.
А като отслабнеш може да отоврим специален рицарски ресторант с няколко различни менюта по всемъзможни актуални в бъдещия момент диети и да празнуваме там. Аз сериозно мисля, че подобен ресторант и бил успешен  Mr. Green!
Ванче, искаш, искаш, ама не даваш... Дай първо снимки с подаръците, ама облечени на теб, тъкмо да дадеш "тон" на снимкокачването  Hug!

# 81
  • Мнения: 2 492
много сте сладки двете като си бърборите.... Heart Eyes

Ми , то да не си помислите нещо лошо ... аз искам да си бърборя с всички , но като никой не пише или пускате само честитки .
А съм си  в къщи , като нигока не съм  на работа , не съм изморена ... скучая , току попреглеждам темата , а то само Дени подробно разказва .  Laughing
Тоест , намерихме се двете свободни и лайф из лайф .  Blush

Свалям шапка на всички режимни , аз просто се предавам ...  Tired
Ми не мога да гледам как похапват сладко , сладко и как всеки е понесъл нещо и ръфа .
Искам и аз пък . Crossing Arms
Отивам да си хапна , досега стисках зъби .
Ще си остана слонче , а довечера май никъде няма да ходя , щото ме срам така подута .
Да се свършва тая храна и да се кротна , че съм истинско бедствие .  Confused

# 82
  • Мнения: 2 492

Пуки, гледала ли си The Apprentice? Намерих 6ти сезон онлайн http://www12.alluc.org/alluc/tv-shows.html?action=getviewcategor … category_uid=5030 и се размазвам от кеф.


Не съм , нито знам за какво става дума ... но тъкмо се чудя какво да си сваля и да зяпам .
Ако намеря първи сезон ще сваля да видя дали ще ми е интересно .
Имам и пуканки . Crazy

# 83
  • Мнения: 2 897
Няма да ядеш пуканки.
И няма нужда да си гледала предишниет сезони.
Това е реалити, водено от Доналд Тръмп и дъщеря му Иванка.
Нещо като Сървайвър, само че изпитанията не са в джунглата, а изпълнения на бизнес проекти.
Всеки сезон е с нови хора.
Важно е да хванеш 1ва серия на сезона, който и да е той.
Има го само по чуждите торенти, а няма сийдъри.
От този сайт се гледа директно онлайн.
Ох, много се запалих.

# 84
  • Мнения: 2 897
Пуки, хайде стегни се!
Днес дори не е празник, за да си угаждаш!
Сита сега или щастлива от килата на Нова година?
Can't have them both at this point!
Устискай, моле те, или хапни по някакъв режим, а не тоталлно нережимно..
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 2 492
Ми не мога да се устискам .  Rolling Eyes
На мен лакомията ми е второто име .
Сега , като каза за какво става дума се сетих , че съм гледала две серии по един от каналите .
Определено е интересно , но сега съм на друга вълна и май ще се насоча към отчаяни съпруги или някой филм за дебелани .  Tired

# 86
  • Мнения: 2 897
Няма не искам, няма недей, щом ще слабееш ставай злодей... и лакомията надделей  Mr. Green!

А новият сезон на съпругите е уникално сладък и смешен. 4ти сезон май се водеше. Има около 10 серии някъде. Горещо препоръчвам.

# 87
  • София
  • Мнения: 1 642
О, Дени как да не епразник - втори ден на Коледа е! Празник е - поне аз го броя такъв и си хапвам от вчерашната пуйка и вчерашната питка  Mr. Green

Аз пък изпратих моите хора на пазар, че на мъжа ми вече му доскуча вкъщи и сега оправям по малко. Кучето и то така е преяло, че досега чистих след него  Sick спи тука до мене сладко. Между другото утре е Стефановден или третия ден от Коледа, така  че пак е празник  Mr. Green ако разбирате какво искам да кажа.

За себе си съм решила да нестрадам от пораженията, защото са очаквани, да не позволявам да са безкрайно ужасни, но да не се ограничавам много. Искам да оздравея и да празнувам Нова Година с пълна пара.

Ванюшко яж нещо, че с това МЦ само на течности ще ти стане още по-зле.

Дени мнооооооого добре изглеждаш  Peace

Пуки чакам снимки на най-голямо и най-малко, страшно съм заинтригувана!  Shocked Rolling Eyes

# 88
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 381
ВЕСЕЛА КОЛЕДА! МНОГО ЗДРАВЕ И ЛЮБОВ НА ВСИЧКИ!
Малко закъсняла, ама сега се добрах до компа. Ходих непосредствено преди празниците до десетия град, но за няколко часа. Колкото да се разболея във влака. Следващата година ще подаря на майка ми компютър  Crossing Arms И интернет ще й пусна. Сега и купих ботушки, тя беше невороятно щастлива, макар да мърмори, колко били скъпи. Ама тя ми е по-скъпа от някакви си пари. И на децата купих много неща. Добрият старец им донесе желаните електрическо влакче и боклукчийски камион. От нас бяха новите дрешки  Wink . На мен ми донесе само микровълновата печица, фотото - за именния ден останало, ама де да видим Twisted Evil
Иначе, децата са болни (оправят се де, но не толкова бързо, колкото искам), наливам ги с чай, увивам в компреси и псувам солено джипито. Утре за последен път ще се скараме и насред заболяване ще се преместим при друг. 2 месеца децата ми са почти непрекъснато на вентолин. Оправят се, след няколко дена - пак спазъм. Нарече ги астматици  #2gunfire #Cussing out , а още не сме ходили при специалист.  #Crazy Напролет караха някаква пневмония, без температури, може би и сега е така. Почнах да ги лекувам с бабини работи, като за такваз беля. ЕФЕКТА Е МНОГО ЕФЕКТИВЕН!
Големия ме зарадва с картичка, рисувана и надписана от него (и тук децата проявяват инициативи  Wink ). Играхме хорце, макар дечковците само да подрипваха и ни спъваха, та накрая се намерихме на кълбо на пода. Наглеждаха ме да не слагам никакво месо на масата, че само постно се ядяло.  Laughing Като слушам какви сте домакини били newsm43 , моите манджи, половината бяха готови, от магазина
Днес мъжът ми е на работа, децата спят, а аз наваксвам с темата.
Може да сте ме били отписали, но аз вас - не! Имам пържолки, опечени, киснати с кисело млекце и подправки...и микровълнова, да ги стопля навреме  Mr. Green  Салатки: зелени, зелеви, снежанка и малко маслинки. Кантар? Какво беше това?  33uu Ще го пробвам след Нова година .. това е Празникът в нас ..
А дотогава - много здраве и усмивки на всички  Hug  bouquet

Последна редакция: ср, 26 дек 2007, 15:28 от jd

# 89
  • Мнения: 2 492


Пуки чакам снимки на най-голямо и най-малко, страшно съм заинтригувана!  Shocked Rolling Eyes

След малко ми идват гости , ако смогна ще снимам и ще кача тук снимки .
Какво да ги правя сега тези диетични гости ... това не ядяли , онова не ядяли .
А аз толкова исках да черпя от моята торта - пфу.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт