Тръпне Варненска душа, пред Коледната си елха! - 32

  • 11 490
  • 285
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 960
момичета ...насред празника искам да ви питам нещо.....кога слагате /и изобщо слагате ли/ бебо на онези каишки за прохождане, hahahaкоито наподобяват кучешки каишки.....моят син стъпва вече доста уверено ,но аз приведена над него оставам без кръст..........та питам аз....тези неща кога се слагат ..когато проходи ,за да го държиш на разходката или когато се учи и още се киндилка защото Виктор  още хич не е устойчив.......чакам мнения.Благодаря предварително ,ако на някой му се занимава с моите въпроси  bouquet

# 106
  • Мнения: 274
daninka, моя синковец хич не я хареса тази каишка. Денис (едното аверче) я понасяше добре и ходеше с нея, но установихме, че му убива под мишниците. При всички случаи, мисля че е по-добре да я ползваш като укрепне, защото с нея няма как да го задържиш да не се кандилка на ляво и дясно, съответно и да пада.

Снощи си изкарахме страхотно! От години не съм имала толкова весела НГ! Малкия я посрещна с нас и едвам го приспахме в 1.30. Яде като прасенце де какво намери, обиколи всички присъстващи, падна и си удари челото в ръба на стола, въобще купона беше пълен! Освен това разбрахме, че едните приятели чакат  stork-boy или  stork-girl , но със сигурност   ylinfant
Аз ще се ожаля, че утре тръгвам на работа!

# 107
  • Мнения: 143
Честита Нова Година!
Здрава и мирна нека да бъде!

# 108
  • Мнения: 109
хей,приветки и от нас! Hug
за много години !!!! да сте живи и здрави!!!
и ние удържахме фронта с децата до 01.30- то фойверки,то бомби4ки...зарята беше страхотна!!!

Данинка- няма каишка докато не се стабилизира на 2 крака,ина4е не можеш го удържа...само паяка помага,да не висиш над него...поне месец ще е така...Wink стискай зъби!

Кака мая- яяяя ще стискаш,още е рано да излизат бебоците,а и е много студено...ние оби4аме топлото!!!
Peace

# 109
  • Мнения: 335
                                  ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА
                       Бъдете живи,здрави и много щастливи.



Lusi_NikiMarti   аз живея в трошево до Добри Чинтулов

# 110
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Честита Нова година, момичета!
Да сте живи и здрави и много щастливи!
Верджи, честита ти бременност. Лека и безпроблемна да е. Hug
Чочка, честити първи крачки на малката принцеска. Hug

# 111
  • Мнения: 125
Момичета, Честита Коледа и Нова Година на куп! Завърнах се с колата на 1 приятели с Коко. Мъжо и сино ги очаквам на вечеря на свещи, след час с автобуса си идват. Харизахме колата на свекъра, защото неговата е без спирачки, а който ме познава знае, че не съм се разкарала много. Коко се държа безобразно на Т-во и всичките ми закани, че ще го харижа на бабите и ще го ударя на живот...удариха на камък. В свекървата мрънка нон стоп и се държа за мене, изгърми им телевизора в 1 час на пребиваването си и ще им харизваме друг. В нашите се държа много добре, но...
Луси НикиМарти и МамаТеди, аз също живея до "Чинтулов", но хазаинът ни сюрпризира, че продава апартамента и до края на март трябва да напуснем. Сега съм пред 1 дилема, за коята ще пиша друг път.
Вержи, браво, кака, ти си мъжко момиче и мъжко ти е ред да гледаш! Честито! Мъжът ти 1 път се справи майсторски. Сега ако я е претупал (като моя 2-та пъти) ще си отглеждаш малък мъж! Шегувам се, бе! Аз така знам-момичетата са тънка работа и моя писюран 2 пъти се изложи. Падна му се парата, дано забогатее и ще има право на 3 опит Joy На Коко се падна да стяга куфарите, ще пътува на далече и учението. Викам да изучи 2-3 езика в странство детето...Пък и хвана 1 джип на прощъпулника.Иначе в Т-во голям свтинджас. Облякох Колята и за лятото, и пари му останаха. Бабите добре се отчетоха в кеф. А мама има ботушки до колянце и дънки-30 нумер!

# 112
  • Мнения: 56
Честита Нова година!Пожелавам много здраве и щтастие, другото е лесна работа!
Вержи, леко бременеене мила!Като станат две, веселбата ,ще е двойна.

# 113
  • Мнения: 367
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА,МОМИЧЕТА.НЕКА БЪДЕ ПО-ДОБРА ОТ ТАЗИ!!!МНОГО ЗДРАВЕ ЗА ВСИЧКИ НИ И САМО ХУБАВИ МОМЕНТИ   bouquet

# 114
  • Мнения: 812
Честита нова година! Много здраве и любов! На бременеещите мами пожелавам всяка да има това, което си е пожелала. На мамите с малки дечица  най - вече здрави малчугани и весел детски смях да оглася дома им. На мамите с пораснали дечица (като мен) - търпение....и ние сме били млади.... Mr. Green

Весели празници момичета!

Последна редакция: ср, 02 яну 2008, 11:29 от Lebeduna

# 115
  • Мнения: 985
Честита нова година и от мен на всички Hug Hug HugМного здраве,усмивки,късмет и успехи ви пожелавам! Hug

Благодаря ви за честитките!  Hug Heart Eyes Hug

# 116
  • Мнения: 85
За Много Години и от мен и Анна!

Всичко най-хубаво, много здраве, щастие и късмет, а на Верджи-голямо Честито и браво за куража!

# 117
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Честита Нова Година и от мен, завърнахме се от турнето из Добруджата

Мами Вержи за съжаление още няма да става мама за втори път  Cry, вчера се е случила белята, тя инак е добре, заровени са на село под снега пият греяно вино с парджоли пред камината и чакат да се пооправи времето и да се приберат на сам

# 118
  • Мнения: 985
.................

Мами Вержи за съжаление още няма да става мама за втори път  Cry, вчера се е случила белята, тя инак е добре, заровени са на село под снега пият греяно вино с парджоли пред камината и чакат да се пооправи времето и да се приберат на сам
Cry Cry Cry

# 119
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Здравейте!

Пускам една обява на колежката, може да сте виждали това куче. Има го от 6 години, прдставете си какво й е.  Confused

 
Цитат
Изгубено е куче, порода хъски, черно-бяло. Отговаря на името ТАМИРА. Тел.748041; 0898 588 533

Общи условия

Активация на акаунт