Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 679
И аз предварително се бях уговорила за първото дете - още в деня на изписването дойде да ни види. С второто по подразбиране, че ще е при нея не сме се уговаряли нищо - обадих и се от болницата, че съм родила и така  Simple Smile
За твое спокойствие най-добре се уговори Peace

# 16
  • Мнения: 1 691
И мен раждането ме изненада и още не бях избрала педиатър. Взех координатите на една педиатърка от една приятелка и се обадих чак след като ни изписаха. На следващия ден жената дойде и всичко си тръгна по нормалния ред.

# 17
  • Мнения: 865
Придварително направих уговорка с педи. ,за да съм сигурна че има места.Друг въпрос е че не случихме на лекар

# 18
 Grinning Heart Eyes
Най-добре уреди тези неща предварително! Всичко се случва, може да се наложи до търсиш друг педиатър!!!
Аз не харесвам действия а ла последния момент, защото така всички се изнервят и се получават нелепи ситуации!
Аз бях в 7я месец, когото отидох и поговорих с педиатърката! Разменихме си телефони, адреси и така! Търсих я още щом разбрах, че влизам в болница, за да раждам, но тя беше в чужбина!
Представям си ако тогава се бях засилила да я търся......и тепърва да говорим!
След като родих веднага се обадих и тя дойде на другия ден!

# 19
  • Мнения: 4 451
След раждането на бебето. Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 5 079
Майка ми я е записала, 2 дни след като родих, още докато бяхме с дребчо в болницата.

# 21
  • Мнения: 693
Аз ходих да питам когато бях в 9-ти месец но ми отказаха да ме запишат. След като ни исписаха му записах лекар

# 22
  • Мнения: 268
 Здравей:)
Малко преди да се роди Кико говорих с педиатър, който предварително си бях харесала. Разпитах го, може ли да поеме детето, кога трябва да се свържа с него отново, поисках му телефона...Като се роди малкия и ни изписаха му звъннахме и се уговорихме кога да дойде да го види. Иначе самото записване на бебчето, настина става след като се роди.

# 23
  • Мнения: 2 100
Предварително се уговаряш с някой лекар. Peace

# 24
  • Мнения: 864
В деня в който ни изписаха се обадихме на лекарката.Дойде веднага.

# 25
  • Мнения: 891
В деня на изписването.  Peace

# 26
  • Мнения: 545
Аз бях говорила с избраната от нас педиатърка седмица преди да родя.Тя каза да я потърся щом ни изпишат от родилното!

# 27
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
След раждането  Peace
Позната ни препоръча педиатърката на малчо  Peace

# 28
  • Мнения: 206
Препоръчително е да се избере педиатър още преди раждането, за да се спестят някой неприятни изненади. Педиатъра е задължен да посети бебето до 24 часа след изписването. Прави преглед на бебето и дава предписания относно отглеждането.
Хубаво е преди раждането майката да се срещне с няколко педиатъра ,които си е избрала и да ги попита няколко основни неща, като например за кърменето, даването на вода, за режима, за нощното хранене, от кой месец препоръчват захранването и с какво и т. н. Като задава тези въпроси бъдещата майка трябва да има ясна визия как би искала да гледа детето си на базата на получената информация от форума и други източници.
Една майка може да е доволна от педиатъра на детето си ,но друга може да не е доволна от същия, така че е хубаво да го избирате не само по-препоръки ,а от лични впечатления колкото и да скромни (понякога едноминутна среща е достатъчна).

# 29
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Най-добре да се уговорите предварително, за да не го мислиш и това.

Общи условия

Активация на акаунт