Гоблени-14

  • 48 605
  • 514
  •   1
Отговори
# 270
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Силве твоята е на Ленарте,ааа тая на кой е ...

Аз нея съм харесала..,ама сигурно това е голям модел,а твоята е малкък,ааааа newsm78 ..


Същото е, да. Аз съм взела малкото моделче, а ти си показала големия. Много го харесвам, ама няма да имам сили за голямото  Tired
Пък и това малкото беше само 15 лв, та съм доволна и ценово. А не виждам как ще стане да си го комплектова човек заради пустата панама, та за това си го купих готово и не съжалявам.

# 271
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Здравче, конете са много стилни. Ти вече събра ли коне за една конюшня? Joy Hug

# 272
[colorДъмпер аз съм за фенове на еротичните,а бе Здравчето пак има една еротична незнам от къде ги намира .В нашия град няма такива модели бе направо ужас  даже много трудно намираме панами .Ходим да си даваме поръчка за панама и те записват колко метра искаш ,че така става  нашта работа с материалите.Сега в понеделник ще ходя за панамата и незнам дали е получила пак. И с тая моя работа дето до късно работим не остава много време за шиене ,ама ша са оправя някак си.Марулке иаз шия арабката само,че моята е половинката ,защото схемата не е цялата .Шия го 1 :4 ДОБРЕ ВЪРВИ ЗА СЕГА . =darkviolet][/color]

# 273
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Силве твоята е на Ленарте,ааа тая на кой е ...

Аз нея съм харесала..,ама сигурно това е голям модел,а твоята е малкък,ааааа newsm78 ..


Същото е, да. Аз съм взела малкото моделче, а ти си показала големия. Много го харесвам, ама няма да имам сили за голямото  Tired
Пък и това малкото беше само 15 лв, та съм доволна и ценово. А не виждам как ще стане да си го комплектова човек заради пустата панама, та за това си го купих готово и не съжалявам.

Ама тая не е оригиналната панама на Ленарте,тази е като на моята " Евка",от 28 лв метъра  Crazy
Но мисля че добре се получава и ше излезе добре -ценово си мисля.. Thinking

А на Здравчето конюшнята я броих,изкарах ги 6 плюс на св.Георги и на св.Мина конете стават 8 и тия дето шие стават 9....
Ето бройте... Wink

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=62961&view=1&photo=1

 Joy Joy Joy

# 274
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
leonarda ,защо ти е полвин схемата,искаш ли схема.. Thinking нещо не разбрах дай да видим докъде я докарваш..

# 275
Аз я взех от стринка ми и тя го е ушила така половината и е направила фон ,абе добре е станал , ама друго си е да е целият пък и панамата ми е толкова ,че няма да мога в момента да го издокарам другата половина надолу.Ако имаш цялата схема прати ми я ,а пък аз ще намеря друго парче панама да го направя целия . е-меил  kasablanka@dir.bg

# 276
  • Мнения: 7 803
leonarda, що не си поръчваш панама по нета. вярно, че цената скача с 2-3 лева заради доставката, но не се занимаваш с глупости

# 277
Как се слага снимка? newsm78 Confused

# 278
  • sf
  • Мнения: 10 253
първо трябва да я имаш качена някъде в нета. в снимка.бг например.
после като пишеш отговор, цякъам на иконката " вмъкни изображение", копираш адреса на снимката и готово.
ако има нещо, питай още

# 279
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Ооооооо,за бога ...защо спомена "снимка.бг"...сега вулкана пак ще изригне...  smile3511
За бога,братя...не качвайте в снимка.бг... Joy Joy Joy

Сега сериозно...за Евата..
панамата е тонирана Аида 14,като тази по горе на арабката,конците са ДМЦ и бода е кръстат...
Размер,барабар с рамката/сега го измерих/е 32на 42 см..
donsyy ,остави си от страните по 2-3 см и си ток... Hug

# 280
  • Мнения: 7 803
 Joy сега остава някой да каже, че е доволен от милена стил  Mr. Green

# 281
  • Варна
  • Мнения: 2 443
Заговорихте вие за голи мадами, та и аз барабар Петко с мъжете  Joy - вдъхновена от Кетри И Здравчето и с благодарение на схемите, които получих от Sweet baby, гордо искам да ви покажа и моята Ева - изпрана и изгладена, нерамкирана, снимана прекалено отблизо с телефона на мъжа ми и затова изглежда малко по-рехава, отколкото е в действителност:

# 282
  • Мнения: 2 336
Manzhelka много е хубава, а хвана ми окото ето тази
http://images22.snimka.bg/004872115.jpg на Зравчето е Колко е голяма?
Може ли да се поръча комплект онлайн?

# 283
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Оооо,ted_ тая не ти и трябва...
малеее епидемия настана... Joy Joy Joy
Manzhelka браво на теб,айде рамкирай я и я закачай...

# 284
  • sf
  • Мнения: 10 253
Ооооооо,за бога ...защо спомена "снимка.бг"...сега вулкана пак ще изригне...  smile3511
За бога,братя...не качвайте в снимка.бг... Joy Joy Joy


  hahaha hahaha hahaha  аз пък ги харесвам  Mr. Green

а за тия голи жени, мъже няма ли  Mr. Green


Общи условия

Активация на акаунт