И аз съм вече при вас

  • 2 784
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 891
Моите съболезнования.
Трябва да намериш сили да продължиш напред....

# 16
  • Мнения: 2 327
Моите съболезнования!
Загубата на близък се преживява трудно, особено когато е окончателна. Ако беше изоставена щеше да имаш някаква надежда или причина да забравиш. Но когато си отиде човек, който ти е близък оставя голяма празнина и трябва време да се затвори и запълни. Трябва да си силна заради детето, но едва ли те успокояват или помагат тези думи. Все пак помисли какво би било да остане детето ти и без двама родители и не прави глупости. Спомняй си хубавите моменти които си имала с приятеля ти, но не със съжаление, а с благодарност.

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Много съжалявам  Sad
Но ти си длъжна да бъдеш силна заради това което ти е оставил - малкото Ви съкровище.
Ще се справиш, вярвам в теб.

# 18
  • Мнения: 260
Не мога да си представя болката ти. Прегръщам те. Бъди силна и обичай малкото слънчице.
Прегръщам те...

# 19
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
    Просто си длъжна да се справиш!!! Повтаряй си, че така е било писано, че той е някъде на по-добро място, че сега постоянно ще е до теб и до детето... Просто повярвай, че той ще ви помага. Не се отпускай, защото сега ти си и майка, и баща. Нямаш право да се отпускаш. Знам, че е много трудно, знам, че искаш ти да си на негово място... Сега ще се сблъскаш с много проблеми и неразбиране, защото колкото и да съчустват хората, ако не си го преживял, е трудно да го разбереш. За мен човека до теб е единствения, когото ти си избрал, всички други - майка баща, брат, сестра - са ти даденост. Може би затова боли толкова много. Но пък детето каква вина има? Заради него си длъжна...
     И това, че времето лекувало - няма такова нещо... Просто се научаваш да живееш с болката....
     Знаеш ли, чувала съм, че само много, много свестните хора си отиват на християнски празници...

Последна редакция: чт, 27 дек 2007, 12:45 от hugh

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Сега виждам тази тема, но вчера ти писах какво мисля... Дръж се, Кора! С времето болката ще се притъпи и отново ще имаш смисъл в живота. От него ти е останало най-свидното нещо- детето ви. То сега има само теб и ти си всичко за него.
Кураж!

# 21
  • София
  • Мнения: 16 036
Както казваше покойният ми баща - живота продължава за живите. Живей за детето, то има нужда от майка, бащата ще ви наблюдава от някъде/нали така казват/ и ще ви помага. Като расте детето то, може би ще заприлича на баща си и така болката ще се притъпи, не че няма да я има.

# 22
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Благодаря ви много за подкрепата и милите думи към мен.Благодаря ви за съветите.Благодаря ви, че ви има Cry
Наистина е ужасно трудно без любимият човек.Ужасяващо е.Чудя се коя съм аз и накъде отивам....Преди имахме амбициите,целите,плановете....Сега остана само детенце, да ме амбицира да довърша започнатото...
 Cry А боли, ужасна е тази болка CryНе съм подозирала, че има толкова силна болка...сестричката ми почина, когато бях на 8, баща си загубих преди 3 години, но ... колкото и грозно да звучи, сега болката, която съм изпитвала тогава и през годините, не може да се сравни с това, което изпитвам сега.
Боже как боли CryТолкова е ужасно CryДнес си го облякох.И си го прегърнах.Стопли се, лицето му се стопли от моето.Боже, не изглеждаше мъртъв CryНяма друг такъв ад в живота.И двамата се молехме - аз исках да умра преди него, защото не виждах как ще продължа без него, а той искаше да умре преди мен.Бог изпълни неговото желание.Вероятно има причина да получа това страдание.Обаче не знам до кога и колко мога да понеса Sad

# 23
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 670
Миличко момиче  Hug

# 24
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
       Не си мисли глупости - ти нямаш вина. Вярно, че ти страдаш, но никой не те наказва по този начин... Не знам, явно е драснато някъде.... Ако наистина имаме мисия на този свят, може би той вече си е изпълнил неговата...
      Само си помисли, как ще живее детето ти, ако и теб те няма... и ще видиш колко много можеш да понесеш. Сега ще живееш заради детето, на него също ще му е трудно без баща....
      Един ден може би ще се съберем всички... някъде там... не вярвам това някъде, където и да е, да е по-лошо от тук... Може би наистина отиват на по-хубаво място...

Общи условия

Активация на акаунт