Какво ви подариха за Коледа?

  • 2 913
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Аз получих ето това:  Simple Smile
Как да не ти завиди човек - много си слушкала явно  Crazy

# 16
  • Мнения: 1 173
Аз получих ето това:  Simple Smile
Как да не ти завиди човек - много си слушкала явно  Crazy

И с двете уши. Grinning А на всичкото отгоре беше само на 4 км.

# 17
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
И с двете уши. Grinning А на всичкото отгоре беше само на 4 км.
Ами тук като няма такива красоти (не се внасят) направо не си струва да слушкам и с едното ухо даже. Та ще си седна по този случай и на двете уши пък да видим какво ще излезе накрая.

# 18
  • Мнения: 7 914
doritt
 и аз си поръчах подобен подарък...ама явно не съм слушала достатъчно Joy

придобивките тази година са:кростренажор(но ще го доставят след Нова Година) и многооо желани от мен книжки ( Heart Eyesмама) и от свекито (безброй неизползваема) козметика Whistling

# 19
  • Мнения: 1 173
doritt
 и аз си поръчах подобен подарък...ама явно не съм слушала достатъчно Joy

E то само със слушане не става. Wink

# 20
  • Мнения: 7 914
doritt
 и аз си поръчах подобен подарък...ама явно не съм слушала достатъчно Joy

E то само със слушане не става. Wink
я издай с какво става, че имам цяла година да се подготвям до следващата Коледа smile3508

# 21
Подариха ми билети за любимата ми група! Билети за концерт на  Bon Jovi  в Хамбург!
Страхотна изненада ми поднесе съпругът ми!  Shocked   Заобичах го още повече!  Mr. Green

Последна редакция: чт, 27 дек 2007, 17:10 от Sati

# 22
  • Мнения: 69
Ние с мъжо се бяхме раzбрали да си подаряваме дрешки.Но той реши да ме иzненада с един лап топ,че от мен не може да се добере до копмпютъра иначе  Mr. Green

Последна редакция: пт, 28 дек 2007, 07:57 от Бахи

# 23
# 24
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Ние с мъжо се бяхме раzбрали да си подаряваме дрешки.Но той реши да ме иzненада с един лап топ,че от мен не може да се добере до копмпютъра иначе  Mr. Green
Е на това му се вика мъдър човек! Хем радост за жената, хем за него спокойствие Laughing

# 25
  • Мнения: 69
Ние с мъжо се бяхме раzбрали да си подаряваме дрешки.Но той реши да ме иzненада с един лап топ,че от мен не може да се добере до копмпютъра иначе  Mr. Green
Е на това му се вика мъдър човек! Хем радост за жената, хем за него спокойствие Laughing

 newsm62
Мъдър ми е много той

# 26
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Усмивка по радиото  Mr. Green.
Само децата се сдобиха с подаръци този път. Аз се надявам дядо Мраз да е по-благосклонен към мен  Twisted Evil.

И моят беШе сьЩият Laughing,замо 4е разликата е 4е аз не о4аквам и Дядо Мраз да ми донесе неЩо.
За мен най_голямият подарьк беШе да видя как син4ето дивее като си видя подарьците,какво по хубаво от това да му видя доволната муцка Heart Eyes.Ааааа изльгах,имах малки подарь4ета..

# 27
  • Мнения: 176
Ние се разбрахме дядо Коледа да ни донесе на двамата една почивка на море (чудничко беше) и уж други подаръци да няма, но гледам днес и дядо Мраз не ме подминал - скрил ми в елхата едно малко подаръче... (ммм, те най-малките подаръчета са от най-хубавите  newsm47)

# 28
  • Мнения: 3 241
От мъжа ми бельо, от родителите ми разни дрехи, частично и заедно купувани.
А от сестра ми е най-готиният подарък - енциклопедия ''History of Painting'', страхотна е Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт