Какъв размер памперси взехте за бебчо в родилното?

  • 9 075
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Аз бях купила Памперс от 2 до 5 кг, не помня точно но мисля че пакета беше от 40 или 44 бройки.
В тукашното АГ слагат тези пелени които ти си купил, виждам, че някъде не е така.
Тук като минават да сменят памперса, ти им го даваш и акушерките преобуват мъника.

# 61
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз ползвах от 3 до 6. Бебетата са при майките и сменях памперса по 7-8 пъти на ден,  че половин пакет от големите замина още докато бях в болницата Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 672
В родилното искат около 20 памперса - аз взех малък пакет от 20, от 3-6кг (Номер 2)..

# 63
  • Мнения: 439
Аз взех 2 на памперс-20бр.колкото искат в родилното.Не бъди сигурна,че ще преобуят твоя бебчо с пакета които си занесла.Използват точно двойката за всички новородени,без значение от килограмите на бебоците newsm78
















# 64
  • Мнения: 2 677
Малък пакет единичка.

# 65
  • Мнения: 1 197
в аптеките се продават и по бройка

# 66
  • Мнения: 1 104
Взех пакет с най-малкия номер на Памперс. За болницата взех 20 броя от пакета, пък останалите използвах след това вкъщи.

# 67
  • по света
  • Мнения: 1 587
Памперс 2 ,те са за новородени.

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Вземи от 3-6 дпоред мен, дори да са по-големички няма особено значение. А и тези памперси няма да бъдат за твоето бебенце само, в сми там ги ползват за всички бебета, така че ако твоето е по-дребничко примерно и тези са му много големи най-вероятно ще му сложат от някои други. Абе няма никакво значение.

И аз бих те посъветвала това. Peace

И аз така съм чувала,но моите памперси си бяха за моето бебе.

# 69
  • Мнения: 367
За новородени - от 2-4 кг на Либеро

# 70
  • Мнения: 104
Аз си бях взела Хъджис от 2 до 5  кг- 20 броя. В болницата позваха моите пампи. А като им останаха си ги взех вкъщи Peace.

Общи условия

Активация на акаунт