Родени ли сте на празник?

  • 18 676
  • 421
  •   1
Отговори
# 15
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Родена съм на 3 март и като малка много се ядосвах, защото винаги е почивен ден и никога не можех да събера всичките си съученици, за да празнуваме заедно (повечето ходеха в провинцията на гости). Сега не ми пречи, напротив, доволна съм, че съм родена тогава.
Голямата ми дъщеря е на 24 май. Много е доволна и всяка година наред с почерпката в училище носи и плакат с българските букви и "просвещава" съучениците си.
Малката ми дъщеря е на 1 май, а като я родих беше и Великден.
Лично аз съм много доволна, че аз и децата ми сме родени на празници Grinning

# 16
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Да, родена съм на 31.декември.
Сина ми пък има рожден ден на 1.юни  Grinning

# 17
  • Мнения: 4 068
Еми много ясно, че съм родена на празник-на моя си празник съм родена. Wink
Иначе ако трябва да отговора сериозно-не. Родена съм на 14.12. Никой от семейството ни не е роден на някакъв празник, но пък така имаме повече празници и поводи за празнуване.

# 18
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Родена съм на 03.03
Не ми харесваше като малка, защото винаги се почиваше, не можех да черпя в училище, а и на рождения ми ден идваха по-малко деца, защото почти винаги заминаваха някъде за празниците

Последна редакция: ср, 26 дек 2007, 14:25 от wa_wa

# 19
  • Мнения: 148
na 01.04. - denqt na lajata

# 20
# 21
  • Мнения: 573
Майка ми е родена  на 24.05 .Почти никога не си е разбирала от празника ,от посрещане на гости и слагане на маси...

# 22
  • Мнения: 9 865
Да. Нищо хубаво не е последвало от това.

# 23
  • Мнения: 2 199
Самото ми раждане е било празник за всички  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 952
Родена съм на 31.03 и тогава се е падало Цветница Laughing Синът ми също е роден на празник 03.03 наистина няма да черпи в училище заради почивния ден но засега благодарение на това, винаги съм успявала да събера много гости и деца на празника му Peace

# 25
  • Мнения: 463
сестра ми тя е тогава - е много я бива да знаете!
А аз в навечерието на Голяма Богородица, но мама не ме е кръстила Мария, макар да съм си дошла с името /но пък и сегашното си го обичам/.

# 26
  • Мнения: 343
И дъщеря ми и татко й са родени на 01.01 и малко се смесват с новата година, но пък е весело  Laughing

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Родена сьм на 08 Април, а това е международният ден на ромите  Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 6 011
Не съм родена на празник, но съм родена в ден, който много хора не обичат - 13, петък. Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 5 758
Да, 9.05 - День Победы Wink Харесвам си го. То не че е кой знае какъв празник...

Общи условия

Активация на акаунт