Коледа сега царува, с бебчета ни нас дарува!

  • 13 424
  • 314
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 626
Момичета как да си намаля снимките?Цвети някаде е писала,но не го намерих.

Пействам от предната тема обяснението на Цвети:

Да добавя, за промяната на размера на снимките, в paint-a отивате на Image->Stretch/Skew, от там заравате на по 80% хоризонтал и вертикал (или по-малко, ще прецените после като запишете и видите размера на снимката). По този начин се намляват

# 16
  • Мнения: 6
Честито слънчице на мама Яни

# 17
  • Мнения: 4


   Честита Коледа на всички маменца, татита и бебенца!


  Честита рожбичка на мама Яни Simple Smile Да им е живо и здраво момченцето и много да ги слушка!


   Приятна вечер и вълшебен празник.


  Ааааа, Иве щях да забравя, отново страхотна темичка  Hands Clap

# 18
  • Мнения: 38
[size=14pt]Честита Коледа на всички! Желая ви много здраве, семейно щастие, любов и много послушни и весели бебета![/size]

Видях, че сте подхванали темата за отслабването. Аз съм много радостна, защото пак си възтанових почти килограмите преди забременяване: 55кг при височина 170 см. На 3-тия ден, когато ме изписаха бях -7, а сега съм само 2 кг отгоре т. е. 57 кг. Общо бях наддала и през трите ми бременности 10 кг. Даже вчера си обух панталон от преди това. Така, че като за Коледа е добре!
Видях реклама на нови капки за колики- Kolief, някой има ли на идея дали помагат наистина и вообще някакви отзиви?
И още, кога си изведохте бебетата за първи път и при каква температура? Лекарката ми казва + 10, е аз трябва да чакам пролетта, а нямаме търпение?

# 19
  • София
  • Мнения: 1 078
рорина, блазе ти за килата...А за извеждането - на по-малко от 20 дни и не знам точните градуси, но бяха минусовите със сигурност. А и на -5 бяхме навън. Аз знам, че на мъглата не е добре да се извежда, но не и на студенко. То тези в Сибир по тази логика никога не излизат навън  Mr. Green Когато родих дъщеря ми знаех, че летните деца се ивеждат след първата седмица, а зимните след втората, есенните и пролетните кой както прецени, очевидно. Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 165
Ние се изведохме на 8 ден ( беше грехота при 15 гр да сме си в къщи ), като за начало бяхме по 20 - на мин, а после по час-два. Но за съжаление сега си седим в къщи, само на бегом до колата и обратно ( е това е всеки ден ).
Съветът на докт беше - при всеки удобен момент да сме на вън - това ще рече: да не вали, да няма мъгла и да не е много под нулата.
 hahaha Е таткото не беше съгласен първите дни - рано било - ама кой го слуша.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 61
ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ НА MamaYanni !!! НАЙ-ЧУДЕСНИЯ КОЛЕДЕН ПОДЪРЪК ЗА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО !!! bouquet   Hug   bouquet

# 22
  • Мнения: 38
Ами и аз вече се чудя за излизането, като гледах прогнози то и след 10 дни ще са минусови темп. То ние трябва цяла зима в къщи да седим. С момчетата съм била по- смела - определено. И те са зимни бебета, но съм ги извеждала.
А за килограмите и аз съм много доволна, заприличах на човек, но като се погледна в профил ми липсва корема.

# 23
  • Мнения: 1 210
Извеждането ми е болна тема и на мен. Обещаха за коледа хубави температури, ама това явно не важи за София. Да не говорим за гадната мъгла. Кой знае още колко време ще си стоим вкъщи.
Засега само проветрявам, докато малкия е в стаята и спи. Просто го завивам по-хубавичко. Утре мисля на остъклената тераса да го изтипосам - поне малко климата да смени.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 078
Но днес беше много хубаво времето. Ходихме всички заедно на Орлов мост на пързалката на Ариана. Аз с малкия в слинга се разхождах, каката караше кънки, а баща й обикаляше около нея. Ние обаче не бяхме на самата пързалка, а зад нея на някакъв заледен участък на дъното на езерото. Т.к. , когато дойдохме на пързалката беше 15.00, а сесията з пързаляне почваше в 16.00, а и опашките бяха големи. Та ние, когато видяхме, че някакви хора се пързалят така извън пързалката, решихме за да не бъде напразно идването ни и ние така да се попързаляме. И температурата май беше +2 градуса. Наистина беше топличко.

Стига стояхте вкъщи. Увивате си децата и на въздух!

# 25
  • Мнения: 2 641
Може ли пак да попитам какви ванички ползвате и каква козметика? Наистина нямам идея какво да взема.
Благодаря ви.

# 26
 nivear , polzvam seba med i sym mnogo dovolna.

# 27
  • Мнения: 280
Добрютро  Laughing

Каде се изпокрихте  Grinning Снощи реших да оставя пълната бъркотия след гостите за днес и сега ту чистя ,ту си почивам пред компа. Няма да повярвате какъв подарък получи Филип от единия си дядо - колело триколка полицейско  Joy малко са му къси крачката за сега ,но след 2-3 години ще е идеално  Mr. Green тия дни ще пусна и снимките ,но сега ме мързи.

Лек ден , аз и днес чакам гости ... няма почивка за мен  ooooh!

# 28
  • София
  • Мнения: 1 078
Добро утро Grinning
Миии...аз съм тук, но мЪ е срам да пиша вече Rolling Eyes Имам чувството, че съм някаква безделничка, която само пред компа виси (не че не е така Mr. Green), но не искам това чувство да се заражда и във вас.
Изпратих щерката и баща й да я закара до ски-училище, по-точно до мястото на срещата с другите и с кИфенцето заседнах тук. Филип до преди малко висеше на цица, а сега се оригва върху рамото ми. Лявото. Та дясната ми ръка е свободна, макар и лявата доста добре се справя при нужда Mr. Green Това е по повод писането, да нИ сА объркатИ нещо  Crazy

Дари
, готин подарък. Те, дядовците, и те са били деца. Спомня си сигурно, че би искал такова, ама на каква възраст... Mr. Green

Последна редакция: ср, 26 дек 2007, 09:25 от veshti4ka

# 29
  • Мнения: 2 641
nivear , polzvam seba med i sym mnogo dovolna.

Ама какво на себа мед? Мисля си за начало да купя шампоан за коса и тяло и може би някакви масла или кремове? Мамите които ползват преварен заехтин доволни ли са от ефекта?

Общи условия

Активация на акаунт