блузки тип "прилеп ръкав"

  • 14 005
  • 85
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 496
..

Последна редакция: чт, 27 дек 2007, 14:50 от краcим

# 46
  • Мнения: 4 496
Поръчах си блуза с прилеп ръкав от сайта на ИВАНЕЛ в четвъртък. Пристигна днес сутринта! Страхотна материя, сполучлива кройка,стои прекрасно! Днес си поръчах още една, но друг цвят! Mr. Green

# 47
  • Мнения: 3 622
Поръчах се две блузки от Иванел и се надявам да излезят сполучливи

# 48
  • София
  • Мнения: 3 812
хахах...и аз Mr. Green поръчах си кафява и днес пристигна

# 49
  • Мнения: 3 622
хахах...и аз Mr. Green поръчах си кафява и днес пристигна

И как е

# 50
  • София
  • Мнения: 3 812
Супер е, само където си поръчах М, а спокойно можеше да си взема S.Може да си взема още една друг цвят и друг модел Crazy

# 51
  • Мнения: 3 622
DeepRed за първи път си правя такава поръчка и да те питам отговарят ли си размерите. Поръчах си S и се надявам да ми е добре. А обаждат ли ти се да потвърдиш поръчката?

# 52
  • София
  • Мнения: 3 812
Да, обадиха ми се.аз обаче я поръчах чрез гет.бг, а те я поръчват явно на Иванел, защото казаха че сега ги шият и затова ще я получа след 2 дни.Има си и етикетче Иванел.По таблиците на Гет.бг излизаше, че с гръдна обиколка 95 трябва да съм L някъде, обаче аз си взех М, защото по принцип блузи М нося, но и тя ми е голяма, самият модел обаче е такъв асиметричен, че не личи.

# 53
  • Мнения: 3 622
Благодаря ти   bouquet

Ще пиша отзиви като ги получа

# 54
  • Мнения: 4 496
По таблиците на Гет.бг излизаше, че с гръдна обиколка 95 трябва да съм L някъде, обаче аз си взех М,

По таблицата на ИВАНЕЛ си точно за М!
Отговарят си на размерите гръдна, талия, ханш, които са дадени на таблицата в сайта.
Преди малко ми пратиха  мейл да потвърдя новата поръчка.
Колко струва блузката през ГЕТ бг?

# 55
  • София
  • Мнения: 3 812
20 лв,няма надценка + 3 лв доставка

# 56
  • Мнения: 4 496
Директно от Иванел е 18 лв +6лв. с Еконт до Варна.
Пак 23 лв.

DeepRed за първи път си правя такава поръчка и да те питам отговарят ли си размерите. Поръчах си S и се надявам да ми е добре. А обаждат ли ти се да потвърдиш поръчката?

Пращат мейл да кажеш размера и така потвърждаваш поръчката. После пращат SMS,че е готова и кога ще я получиш и как.

# 57
  • Мнения: 3 622
Пратиха ми и мейл да потвърдя поръчката и да пиша кой размер искам. Пише че доставката ще бъде след Нова година

# 58
  • Мнения: 3 622
Получих блузките си с прилеп ръкав и мога да кажа, че стоят страхотно и материята ми харесва. Със сигурност ще се възползвам пак от услугите на Иванел   Grinning

# 59
  • Мнения: 7 186
Tasha, ти кои точно прилепи си поръча от Иванел?

Общи условия

Активация на акаунт