новият брой на Грация

  • 82 805
  • 631
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 830
Какво искате, като купувате списание в комплект с... чанта...? Да е златна и с диаманти и никога да не се скъса ли?!

Купуват гадни китайски боклуци, на които лепят щампа  -GRAZIA-  и вие като малките деца се радвате. Ми, радвайте се!


 hahaha hahaha hahaha

# 16
  • Мнения: 2 631
Дидка,
да слагат чанти, ама май във всеки брой слагат по някоя.... Еми на мен дори и да ми е интересно списанието, ще си го купя само веднъж и ще спра...  Кво да ги правя всеки път тия ..... чанти  Twisted Evil
Луда работа!!!

# 17
  • Мнения: 3 782
Estellia, това не е вярно  Naughty Купувала съм си сак през  миналото лятото, колко багаж съм пренесла с него. Нямам забалежки, а ако искам чанта с диаманти, едва ли ще си я купя за 7 лв. А и не са по вкуса ми. Отдавна минах и възрастта на децата,така че няма защо да се радвам на тези чантички, харесват ми някои и си ги вземам, какво толкова.

# 18
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
аз по-миналото лято си взех един  от броевете на списанието и имаше голяма чанта с една преграда, както повечето, и вече 2 години си я ползвам за плажна на морето и си е здрава, бих си го купила ако ми хареса чантата, но напоследък са пълен кич. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 314
а какво ще има във следващия брой

            newsm78 newsm78 newsm78

# 20
  • Мнения: 1 299
аз пък преди година, че и повече от едно списание на Гразия имах джапанки - ей, до ден днешен си ги нося и не са мръднали  Crazy
то на море, то в къщи, в баня - железни джапки

ще не пуснат пак нещо такова, ами чанти, чанти, чанти ...  Tired

# 21
  • Мнения: 105
май никои не знае

# 22
  • Мнения: 1 196
В следващия брой (февруари) ще има чанта с два лица. От едната страна е сива с надписи GRAZIA, а от другата черна пак с надписи
Ето и снимка

Последна редакция: сб, 29 дек 2007, 15:51 от TINA

# 23
  • Мнения: 87
А каква е цената на това списание?

# 24
  • Mонтана
  • Мнения: 413
7lv

# 25
  • Мнения: X
Много ме дразни, че за така наречения  "подарък" се плаща, защото първия брой на списанието струваше 4 лв, а след това стана 7лв. Не е въпроса толкова за парите, а за това, че пише ПОДАРЪК...............  ignore2
Точно поради тази причина го купувам много рядко.

# 26
  • Мнения: 4 292
Никога не съм си купувала това списание, още по-малко пък заради разните им "бонуси". Признавам си, че не бих тръгнала с чанта на Grazia.

# 27
  • Мнения: 1 354
Здравейте и от мен.
Аз лично си купувам списанието,когато си харесам някоя чанта.
Имам розовия козметичен несесер от преди няколко броя,който впрочем си е цял куфар и съм много доволна.
Списанието дори не разлиствам,защото знам какво има-реклами,реклами,реклами.....и пак реклама.

Искам да попитам някой може ли да покаже снимка на въпросните несесери,лачени ли какви там,че не се сещам.
Вчера минавайки покрай пиацата видях Грация за 14,99лв с огромна черна чанта с дръжка-синджир....някой нещо да знае....

# 28
  • Мнения: 1 196
Eто как изглежда черния лачен несесер. С размери 22х22х10 
А черната чанта със синджира е във Златния брой

# 29
  • Мнения: 4 916
Eто как изглежда черния лачен несесер. ...

 Sick

Общи условия

Активация на акаунт