за луфта след раждане

  • 5 497
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 222

ами 20 дена след раждането беше в Слънчев бряг на светско парти !

няма да коментирам повече ,но ти би ли го направила ??
оспамихме темата на момичето Embarassed Embarassed

И какво доказва, че 20 дни след раждането е била на парти в Сл.бряг?
И ти си била и там сте се запознали или че раждането в осми месец ти помага на двайсетия ден да подскачаш като планинска коза / за луфтовете да не говорим/, но в деветия вече - не?

Очевидно ми е трудно да остана безсловесна при така поднесената теза, но пък мога да се извиня за спама. Извинявам се  Grinning

# 16
  • Мнения: 146
За това има една мода сред манекенките и фръцлите - да раждат със секцио в седмия месец.

Ето тези умозаключения са от най-ценните. Grinning
Ти лично познаваш ли такава или само изказваш интересни предположения, за да регистрираш участие по темата?
така е и аз съм го чувала Peace

# 17
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
[така е и аз съм го чувала Peace
Само,защото ти си го чула ли?Звучиш несериозно Naughty

# 18
  • Мнения: 4 435
За това има една мода сред манекенките и фръцлите - да раждат със секцио в седмия месец.

Ето тези умозаключения са от най-ценните. Grinning
Ти лично познаваш ли такава или само изказваш интересни предположения, за да регистрираш участие по темата?
така е и аз съм го чувала Peace

Оффф,развалихте и тема  всичко.Не е вярно това за Ирен бе,стига с т'ва "чула съм".Детето й е със здравосложни проблеми.Баси хората .....

# 19
  • Мнения: 5 622
за какъв луфт говорите? Такъв, който е между бедрата ли?Че не мога да схвана нещо  Thinking

Аз нямам нито луфт, нито пък са ми прилепнали бедрата едно към друго, съвсем са ми нормални, хубави краката  Grinning

# 20
  • Мнения: 581
 Леле, аз се чудя що съм се стеснила толкоз, а то било понеже съм родила със секцио в седми месец.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 222

така е и аз съм го чувала Peace

Ако става въпрос за чуване - и аз съм го чувала. Grinning
Но струва ми се, че тук не говорим за слухове, а за реални факти.

П.П. А слуховете тръгват именно от теми като тази.

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Сега вече по темата-дебела съм и нямам луфт Mr. Green

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
Стига с тези глупости бе,вие нормални ли сте?Ирен заради съвсем друго нещо е родила тогава.Ако бяхте в час,щяхте да знаете,че детето има здравословни проблеми.А други имена що не кажете,поне да знаем,а?


Зная, че детето има проблеми, виждала съм го.
Те може да се дължат и на ранното раждане.
А защо е родила по-рано не ми е известно.

# 24
  • София
  • Мнения: 708
аз съм доста слаба, така че и сега си имам луфт. ако наистина се увеличва след раждането.... кофти!  newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 1 956
Това, което съм писала, съм го гледала по новините на БиТиВи, вечерната емисия от 7 часа миналата година. Там жълти слухове няма. А колкото до Ирен Онтева - аз нищо не знам за нея. Вярно, че й е мътна работата според жълтата превса, но според нежълтите хроники нищо не ми е известно...Какъвто и да й е случаят - неин си е проблемът.

# 26
  • Мнения: 2 309
Няма връзка луфта с раждането...
Ако имаше,жените с над 5-6 деца трябва да ходят с патерици от изкривяване!!!
Това са простотии...
Едно време,като видехме жена с луфт,веднага й лепвахме етикет - курва...та нали от много ебане също става ooooh! Добре,че е Кама сутра,да сменим позата и да спрем да се изкривяваме Crazy

# 27
  • Мнения: 10 689
Няма по-гнусна гледка от жена в панталон с триещи се крака  Sick
Имам луфт и винаги съм имала  Crossing Arms  Няма да грухтя, я!  Joy Joy

# 28
  • Мнения: 9 865
Цитат
Няма по-гнусна гледка от жена в панталон с триещи се крака
Това сериозно ли?

# 29
  • Мнения: 10 689
Цитат
Няма по-гнусна гледка от жена в панталон с триещи се крака
Това сериозно ли?
Да, защо? Гнусно ми е да гледам дебели триещи се бедра...  Tired

Общи условия

Активация на акаунт