Фолклор за отслабване и спорт - 7

  • 32 009
  • 553
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 2 530
Да, на нас ни казаха, че започаме в 9ч, и до към 16-17ч ще приключим. След нас са големите състави. Тежко им, кой знае до кога ще продължат  Rolling Eyes.

# 511
  • Мнения: 634
Еее..ще направим едно денонощно хоро щом трябва  Laughing
Само дето няма да има кой да ни пляска Grinning

# 512
  • Sofia
  • Мнения: 16
Здравейте на всички! Досега се рових и изчетох всичко, което сте изписали и ме заредихте страшно много. Много бих искала да започна да посещашам някоя група за народни танци, но наистина не мога да реша. От София съм, така, че се надявам някой от вас да ми препоръча, а и защо не, да ми даде малко кураж.
Благодаря и лека вечер!

# 513
  • София
  • Мнения: 2 530
Може би, ако кажеш в кой район на града живееш ще е по- лесно да те насочим.

# 514
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
На нас ни казаха , че в събота първо минават софийските и по-близките до София клубове,след 11ч ще се тегли жребий за нас  Flutter по-далечните, кой след кого да играе! Ние като тръгнем от тука в 6ч лека - полека ще стигнем навреме!
При нас таксата е 2лв за два часа, но все пак сме по-малък град  Hug и таксите са ни по-малки

# 515
  • Мнения: 634
Ъ, в това няма никаква логика. Ако е на този принцип- по-удачно е първо участниците, които пътуват да се представят, че да имат възможност да си тръгнат навреме.
Според мен има грешка, в официалното писмо пише, че малките групи са сутрин, големите- след обяд.
Паживьом увидим  Simple Smile

# 516
  • София
  • Мнения: 2 438
Една позната танцува в малък клуб - на тях са им казали, че са от 9 и ще приключат до към един. Нас ни викат от 15 часа. Важното е да се натанцуваме. Даже и за награди не се натискаме  bowuu

# 517
  • София
  • Мнения: 2 530
Ами това и аз съм написала. Първо започваме малките групи от 9ч и след 17ч, като мине награждаването са големите. Аз мисля, че е добра идея групите, които пътуват да започнат по- късно, в противен случай трябва да тръгнат по нощите, за да стигнет в 8.30ч в залата.
Обаче се питам- как ще се разпознаем тези от форума, които ще участваме. Аз мисля, че съм виждала Дидка по благотворителните базари, така че нея я познавам визуално, или така предполагам.

# 518
  • София
  • Мнения: 2 530
Една позната танцува в малък клуб - на тях са им казали, че са от 9 и ще приключат до към един. Нас ни викат от 15 часа. Важното е да се натанцуваме. Даже и за награди не се натискаме  bowuu

Е, то наградите са ясни при кого ще отидат...
Ние сме за идеята и наистина да се натанцуваме. Дано наистина свършим до 13ч, защото вечерта сме на кръчма с жива музика и трябва да се разкрасим преди това  Flutter.

# 519
  • София
  • Мнения: 2 438
Вие какво ще танцувате? Ние сме с Четворно и Трите пъти
П.П. предполагам, че не е някаква тайна, де.. то все тая, нали е утре, няма за кога да сменя човек, хи хи

# 520
  • София
  • Мнения: 2 530
  hahaha  Joy Абе, дълбоко пазена тайна е, ама хайде ще споделя ние ще танцуваме раковата и новоселско. А трите пъти е едно от любимите ми хора.

# 521
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Здравейте!
Ние се върнахме с награда за най-атрактивна група Hug
Следва това предложение , поместено в хоро.бг - http://www.horo.bg/index.php?menunode=9&show=material&materialid=2039  , ако някои от вас идват, ще се радвам вече да се запознаем!

# 522
  • София
  • Мнения: 2 530
Ние е пък имахме късмет и изтеглихме №3. Така че играхме много рано и аз си тръгнах към 11ч.  Ако вие сте били с по- късен номер сме се разминали тотално и не те видях.

# 523
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
А ние бяхме 51-ви  ooooh!  от всичките 65 групи!

# 524
  • София
  • Мнения: 2 530
Ле ле, голямо чакане е било. Но поне сте се наиграли. Ние така направихме, танцувахме отстрани до сцената. Оглеждах се за теб, но никъде не видях Горна Оряховица, ни автобус, ни екипи...Може би сте дошли по- късно  Thinking.

Общи условия

Активация на акаунт