Фолклор за отслабване и спорт - 7

  • 32 023
  • 553
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 10 758
Дам до Орлов мост е!Клубчето се намира на пресечка на Иван Асен 2-ри.Мисля че е удобно, защото е в центъра  newsm53 newsm51
А с паркирането как е newsm78
Сетих се къде е Полиграфическия Peace

# 91
  • Мнения: 1 063
Ей Марги, много се радвам да те видя Hug
Дано и аз да мога да се включа Peace А това за Ицо направо ме втрещи,ние още чакахме да се обади...а първо прочетох, и че е напуснал не Българе а България ooooh!

Поздрави и целувки на всички момичета Heart Eyes Hug

# 92
  • Мнения: 2 950
Марги, и мен ме бройте "ЗА"! Аз да си призная трудно ще влеза в час, но знам, че вие ще ми помагате, пък и с теб се чувствам особено комфортно - не ме гонят комплексите!  Embarassed Embarassed

Само да уговорим удобен час и ще идвам. На мен ми е супер близо, защото съм на 2 спирки с автобусче от там.

Хайде включвай се с условията  Hug

# 93
  • Мнения: 6
Здравейте момичета Simple Smile Много ми е приятно ... казвам се Цветослав Костов  ( Цветко Wink ) Аз съм приятелят на Марги... Искрено се надявам с вас да имаме възможност да се запознаем лично и да работим съвместно! Както ви е казала Марги и аз като нея се занимавам с танци. Надявам се да се сработиме с вас и да се разбираме,но това когато наистина започнеме да се виждаме,а за сега ако имате някакви въпроси , спокойно може да се отнасяте и до мен Simple Smile например по skype - cecko_mz Simple Smile надявам се да ме харесате Wink  bye и поздрави на всички Simple Smile

# 94
  • Мнения: 10 758
Здравейте момичета Simple Smile Много ми е приятно ... казвам се Цветослав Костов  ( Цветко Wink ) Аз съм приятелят на Марги... Искрено се надявам с вас да имаме възможност да се запознаем лично и да работим съвместно! Както ви е казала Марги и аз като нея се занимавам с танци. Надявам се да се сработиме с вас и да се разбираме,но това когато наистина започнеме да се виждаме,а за сега ако имате някакви въпроси , спокойно може да се отнасяте и до мен Simple Smile например по skype - cecko_mz Simple Smile надявам се да ме харесате Wink  bye и поздрави на всички Simple Smile
Здрасти, Цветко Hug

# 95
  • Мнения: 1 063
Здравейте момичета Simple Smile Много ми е приятно ... казвам се Цветослав Костов  ( Цветко Wink ) Аз съм приятелят на Марги... Искрено се надявам с вас да имаме възможност да се запознаем лично и да работим съвместно! Както ви е казала Марги и аз като нея се занимавам с танци. Надявам се да се сработиме с вас и да се разбираме,но това когато наистина започнеме да се виждаме,а за сега ако имате някакви въпроси , спокойно може да се отнасяте и до мен Simple Smile например по skype - cecko_mz Simple Smile надявам се да ме харесате Wink  bye и поздрави на всички Simple Smile
Здрасти Цветко Peace
Щом Марги те е харесала, значи и ние те харесваме Mr. Green
 Hug

# 96
  • Мнения: 6
дано да е така милички Simple Smile Аз мисля че ще си допаднеме Simple Smile

# 97
  • Мнения: 10 758
Ох, айде да ги почваме вече тия танци, че всичко, което бях научила се изпари ooooh!

# 98
  • Мнения: 1 063
И аз много искам, но наистина не знам дали ще се справя с пустото му време....имам чувството, че и 24 часа да стоя будна пак не мога да свърша всички задачки ooooh!
Да видим първо дали има и други желаещи и какво време ще си определим за подрусване на снажните ни телеса Mr. Green

# 99
  • Мнения: 6
 от вас зависи колко бързо ще се организирате Simple Smile съберете се ,а аз и маргито ще поддържаме връзка с вас тук във форума  или в скайп Simple Smile ще си го направиме супер Simple Smile действайте Stuck Out Tongue

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 00:43 от tskostov

# 100
  • Мнения: 2 950
Ох, айде да ги почваме вече тия танци, че всичко, което бях научила се изпари ooooh!

Ахам!  smile3515 Да не говорим как ми се отрази 3 месечното лежане!  newsm61 Не мога да изкача едни стълби, камо ли да друсам хорца. Тъкмо бях свикнала с темпото по време на тренировките и всичко отиде на кино!  smile3511 smile3511

Поне си заслужаваше !  newsm05

Здрасти, Цветко!  Hug
Ние не можем да се организираме, докато не кажете условията си?  newsm78
 - през седмицата, събота и неделя или нямате претенции за времето?
 - по колко време - час, два?
 - какви цени сте определили?
 - колко човека трябва да съберем, за да започнем ( миналия път започнахме само 5-6 момичета и след това се събрахме повече ) ?
 - а случайно да има баня?  Embarassed newsm78

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 10:14 от DessiJ

# 101
От вас зависят дните и часа, но аз предлагам да е през седмицата,защото събота и неделя да имате време за бебенцата Wink И сега като се стопли времето... Simple Smile За парите- плаща се на час,такова е изискването на клуба.Цената е 7 лв на час, мисля че се плаща веднага след или преди урока не съм мн сигурна.Желателно е да се съберете 10 иначе клуба може да иска да се плащат по 10 лв на 4ас Sad  А за банята не знам Simple Smile ще разберем и ще пишем Simple Smile Мислим да потанцуваме около час-час и нещо както до сега !Ами ако има някакви въпроси още .... ще чакаме да ви отговорим Simple Smile Кажете мнения... Simple Smile

# 102
  • Мнения: 2 950
Марги, незнам.  newsm78 Момичетата сега ходят на 5 лв за час и им е по-билзо до тях. Десет човека незнам дали ще се съберем за сега. Аз ако децата са здрави и имам пари, ще идвам, поне веднъж седмично. Simple Smile

# 103
  • Мнения: 6
момичета и ние мислим ,че 7 или 10 лв. е доста , но проблема е, че нямаме удобна зала и сме силно зависими от клуба!! иначе ако имахме зала и ние нямаше да взимаме повече от 5 лв. на час.... то има зали,но нали се сещате какви са наемите.... просто клуба ни предоставя залата и определя цената за жалост Sad аз съм сигурен че ни разбирате.... продължавайте да мислите по въпроса!!! Simple Smile

# 104
  • Мнения: 2 950
То с мисленето няма проблем. Въпросът е, че трудно ще съберем 10 човека, които да са навити на условията. Освен това там, където ходят мамите от нашата дружинка, залата е физкултурен салон и казаха, че е много широко  newsm78 Уф, че тъпо.... сигурно пак няма да стане... яд ме е  Rage Rage

Но нека да не говоря от тяхно име. Цветииии, Дескаааа, Стелииии, включете се, бе хора!!!!! Къде сте??????  smile3506

Общи условия

Активация на акаунт