Как съхранявате кашкавала в хладилника?

  • 9 589
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 360
Купувам по малко и го съхранявам в кутия с капак.

# 16
  • софия
  • Мнения: 25 459
Благодаря, момичета  Hug
При нас понякога се позадържа и явно е от това, защото съм пробвала да го съхранявам и в пликче, и във фолио, и в кутия, но винаги, когото престои не-помня-колко-време хваща мухъл, та реших, че аз нещо не правя като хората. Явно трябва да го оползотворяваме по-бързо  Grinning

# 17
  • варна
  • Мнения: 1 830
Винаги купувам по малко Peace

# 18
  • Мнения: 804
 Напоследък все купуваме големи пити кашкавал (бг магазина ни е надалечко и за това Grinning) и си го режа на по-малки парчета, завивам във пластик фолио и оставям само едно парче в хладилника, другото във фризера Wink В кутия, много ми изсъхва по-краищата и все изрязвам, абе явно не го ядем много.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Съхранявам в пластмасова кутия, но последния път не беше много качествен и на мен ми мухляса за  около седмица в хладилника. Вярно е , че взех калъп от 1кг , но не би трябвало да мухлясва ако е узрял добре.

# 20
  • Мнения: 1 679
купувай по-малко количество и няма да имаш този проблем

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
Купуваме вакумиран кашкавал и го държа в опаковката му, но рядко го оставяме да мухляса  Wink В къщи много се яде кашкавал.

# 22
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
съхранявам във фолио.
Винаги се радвам, когато мухлясва, защото това означава, че  е озрял. Peace

# 23
  • Мнения: 314
В найлоново пликче. Но не купуваме големи количества, за да не мухлясва.
И аз така   Peace ....Масово се продава неузрял кашкавал,затова мухлясва.....

 Peace

 Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 35 948
във фолио Peace
Винаги купувам по малко/200-300гр. за определено ястие/,защото никой не обича в нас кашкавал.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 294
У нас не се задържа кашкавал толкова, че да мухляса  Laughing

# 26
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Купувам по малко кашкавал, обикновено към 300тина грама, така че няма как да мухляса. А и ние си го похапваме, определено не му позволяваме да мухляса. А и да има малко мухлясало по краищата, го изрязвам и пак си го употребявам за нещо.

# 27
  • Мнения: 3 456
У нас не се задържа кашкавал толкова, че да мухляса  Laughing
smile3521

# 28
  • Мнения: 656
Купувам по малко и го държа в пликче,ако изсъхне го слагам на сандвичи,пици ,гювечета и др.

# 29
  • Мнения: 2 591
и аз в пликче го слагам или в опаковката, в която съм го купила, но и вкъщи понякога се появява мухъл - просто го изрязвам и ползвам останалото Peace

Общи условия

Активация на акаунт